Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorie H/D 14-16 - čtvrtý turnaj 08.05.05

V sobotu dne 7.5.2005 se v Pardubicích - Polabinách uskutečnil letošní čtvrtý turnaj mládeže kategorií H/D 14-16. Ani tento poslední turnaj se neobešel bez překvapení - mezi největší patří vynikající 4. místo teprve 6-ti letého Jakuba Půlpána v kategorii do 14-ti let a největším propadákem je naopak až 35. místo Ondřeje Mazury ve stejné kategorii.


IV. Kvalifikační turnaj přeboru mládeže PDŠS kat. 16 let
Por. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B
1 VONDRA, Lukáš 1770 Česká Třebová 5,5 22,5 31
2 CULEK, Karel 1665 TJ+DDM Chrudim 5 20,5 29
3 ČERMÁK, Michael 1250 SK Kámen 5 20 29
4 KŮS, Martin 1633 TJ+DDM Chrudim 4,5 22,5 29
5 PEČINKA, Martin 1661 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4,5 19 28
6 ONDREJ, Tomáš 1250 ŠK Vysoké Mýto 4,5 16,5 24,5
7 FELCMAN, Martin 1250 SK Žamberk 4 18,5 26
8 HALOUSEK, Jaroslav 1250 DDM ALFA Pardubice 4 18,5 24
9 HORÁČEK, Michal 1100 2222 SK Polabiny 3,5 22 30
10 BALÁŽ, Jindřich 1326 ŠK Svitavy 3,5 20,5 28
11 KRYS, Jan 1553 TJ+DDM Chrudim 3,5 19,5 27,5
12 DUDLOVÁ, Lenka 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3,5 16,5 21
13 KLÍMA, Tomáš 1000 ZS3 Polabiny 3,5 15,5 20,5
14 RYZNER, Jiří 1250 ZM Pardubice 3,5 14,5 19
15 POHAN, Lukáš 1250 TJ Lanškroun 3 15 21
16 BOŽOVSKÝ, Milan 1250 SK Kámen 3 13,5 17
17 KMOCH, Tomáš 1100 ŠK Vysoké Mýto 2,5 18 25,5
18 ŠVARC, Ondřej 1100 ŠK Vysoké Mýto 2,5 14,5 19
19 ČERNOHORSKÝ, Daniel 1100 TJ Jablonné nad Orlicí 1 15,5 20
20 ŠILAROVÁ, Lenka 1000 SK Žamberk 0 16 21
IV. Kvalifikační turnaj přeboru mládeže PDŠS kat. 14 let
Por. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B
1 KOSEK, Marek 1414 ŠK Vysoké Mýto 6,5 22,5 32
2 FELCMAN, Tomáš 1250 SK Žamberk 6 21,5 29
3 HLAVÁČ, Lukáš 1250 TJ Loko Č.Třebová 5,5 24 31,5
4 PŮLPÁN, Jakub 1250 TJ+DDM Chrudim 5,5 21 30,5
5 FRANZ, Lukáš 1250 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 5,5 21 29
6 MALÁ, Michaela 1250 SK Žamberk 5 22,5 30
7 VÝPRACHTICKÝ, David 1250 SK Žamberk 5 21 28,5
8 HOFRICHTR, Matěj 1100 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 5 20,5 29
9 MAREK, Michal 1250 TJ Lanškroun 5 19 27,5
10 KOMÍNEK, Lukáš 1250 TJ Lanškroun 5 19 26,5
11 BEDNÁŘ, Marcel 1250 TJ Jablonné nad Orlicí 5 18,5 26
12 PETRÁSEK, Kamil 1250 TJ Štefanydes Polička 4,5 23,5 31,5
13 RŮŽIČKA, Filip 1250 DDM Alfa Pardubice 4,5 22,5 32
14 LORENC, Josef 1250 SK Žamberk 4,5 21,5 30,5
15 LEHÁROVÁ, Alžběta 1250 DDM Alfa Pardubice 4,5 17 24
16 URVÁLEK, Michal 1100 Jiskra Heřmanův Městec 4 22,5 31
17 BOROVEC, Ondřej 1100 ŠK Vysoké Mýto 4 22 30
18 MAREŠ, Jan 1100 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 4 21 29
19 KUBIŠTA, Ladislav 1100 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 4 20,5 28
20 ČERMÁK, Jakub 1250 ŠK Kámen Chotěboř 4 19,5 28,5
21 SCHAFFER, Martin 1100 DDM Alfa Pardubice 4 18,5 25
22 SMEJKAL, Dominik 1250 ŠK Kámen Chotěboř 4 18 27
23 HORÁK, Karel 1000 Gymn. Dašická Pardubice 4 17,5 24,5
24 SÜSSEROVÁ, Martina 1100 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 4 17 24,5
25 ZELENÝ, Martin 1000 DDM Přelouč 4 15,5 21,5
26 CHMELÍK, Ondřej 1250 TJ Lanškroun 3,5 21 29
27 ČERNÝ, Jan 1000 DDM Přelouč 3,5 19 25,5
28 SCHAFFER, Ondřej 1100 TJ Štefanydes Polička 3,5 19 25
29 MAREK, Dominik 1100 TJ Lanškroun 3,5 17,5 24,5
30 JENÍK, Václav 1250 2222 SK Polabiny 3,5 17 23,5
31 HÁJEK, Pavel 1100 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 3,5 16,5 24
32 KOKULA, Filip 1000 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 3,5 16,5 23
33 VANČURA, Daniel 1000 2222 SK Polabiny 3,5 15 21
34 PETRÁSEK, Jan 1100 TJ Štefanydes Polička 3 19,5 27
35 MAZURA, Ondřej 1265 SK Žamberk 3 17,5 25
36 VONDRÁČEK, Lukáš 1000 ZS3 Polabiny 3 17,5 23
37 MENCL, Jan 1000 DDM Přelouč 3 16 22,5
38 BORN, Pavel 1000 2222 SK Polabiny 3 15,5 22,5
39 OULEHLA, Josef 1000 2222 SK Polabiny 3 15,5 21
40 HOLÁSEK, Jan 1000 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 3 15 22,5
41 ROSSLER, Vojtěch 1000 2222 SK Polabiny 3 15 21
42 ECSIOVÁ, Dominika 1000 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 3 13 17,5
43 KOLBABA, Ondřej 1100 DDM ALFA Pardubice 2,5 17,5 24
44 HLOUŠEK, Jan 1000 ZS3 Polabiny 2,5 16,5 24,5
45 JENÍK, Radek 1000 2222 SK Polabiny 2,5 14,5 20,5
46 BEDNÁŘ, Jan 1000 2222 SK Polabiny 2,5 14,5 19
47 MARCINKO, Patrik 1000 2222 SK Polabiny 2,5 12 17,5
48 STAVROVSKÝ, Tomáš 1000 2222 SK Polabiny 2 15,5 21,5
49 WINKLER, Stanislav 1000 2222 SK Polabiny 2 15 20,5
50 MASTNÁ, Kristýna 1000 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 2 14,5 20,5
51 JETMAR, Josef 1000 2222 SK Polabiny 2 14 20,5
52 SÝKORA, Vít 1000 2222 SK Polabiny 2 14 19
53 SKÁLA, Ondřej 1000 2222 SK Polabiny 2 14 18,5
54 ŠEBEK, Josef 1000 2222 SK Polabiny 2 13,5 19,5
55 HOLUB, Vít 1000 2222 SK Polabiny 2 13,5 18,5
56 TOMAN, Petr 1000 2222 SK Polabiny 1,5 14,5 20
57 HOLÁSEK, Vít 1000 TJ JISKRA Ústí nad Orlicí 1 12 19

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.