Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže v rapidu 04.05.05

V sobotu 30.4.2005 se v Lanškrouně uskutečnil Krajský přebor mládeže v rapidu za účasti 74 hráčů. V kategorii H/D 14 zvítězili Milan Beneš a Gabriela Sabolová, v kategorii H/D 12 Marek Kosek a Alžběta Lehárová a v kategorii H/D 10 Jakub Půlpán a Kristýna Sabolová.


Krajský přebor v rapid šachu do 14-ti let
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B
1 3 Benes Milan 1495 Vysoke Myto 38 48
2 9 Felcman Tomas 1250 Zamberk 37 48
3 10 Nejedly Lukas 1250 Usti nad Orlici 6 34 45
4 5 Balaz Jindrich 1250 Svitavy 36½ 48
5 2 Krys Jan 1552 Chrudim 36½ 47
6 6 Bednar Marcel 1250 Jablonne nad Orlici 35 46
7 12 Sabolova Gabriela 1250 Vysoke Myto 33½ 41
8 19 Lastuvka Karel 1100 Hlinsko 5 36½ 48
9 1 Kus Martin 1571 Chrudim 5 35½ 46½
10 7 Bozovsky Milan 1250 Kamen 30 39
11 15 Chmelik Ondrej 1100 Lanskroun 30 36½
12 16 Dytrt Filip 1100 Zamberk 30 35½
13 11 Pohan Lukas 1250 Lanskroun 28½ 36½
14 8 Cermak Jakub 1250 Kamen 4 35½ 44½
15 4 Snitil Jiri 1268 Lanskroun 4 34 43
16 21 Susserova Martina 1100 Usti nad Orlici 4 27½ 32½
17 20 Pekarek Marian 1100 Lanskroun 30 36
18 17 Gibis Petr 1100 Usti nad Orlici 28 34½
19 18 Kopecky Vaclav 1100 Policka 27 33
20 14 Brejsa Vit 1100 Lanskroun 26½ 34
21 13 Borovec Ondrej 1100 Vysoke Myto 3 27½ 33
22 22 Kominkova Michaela 1000 Lanskroun 0 27 35½
Krajský přebor v rapid šachu do 12-ti let
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B
1 1 Kosek Marek 1400 Vysoke Myto 9 37 48½
2 8 Smejkal Dominik 1250 Kamen 36 49
3 9 Tomes Marek 1250 Vysoke Myto 37 50
4 7 Marek Michal 1250 Lanskroun 6 38 50
5 5 Lorenc Josef 1250 Zamberk 6 37½ 50½
6 4 Leharova Alzbeta 1250 Pardubice 5 36 48
7 13 Kominek Lukas 1100 Lanskroun 5 34 47
8 6 Mala Michaela 1250 Zamberk 34½ 43
9 2 Bielcik Simon 1250 Kamen 34 44
10 3 Hofrichtr Matej 1250 Usti nad Orlici 4 32½ 42½
11 11 Hejkrlik Lukas 1100 Zamberk 4 32½ 41½
12 19 Mach Ondrej 1000 Cervena Voda 4 29 35½
13 15 Bures Tomas 1000 Hlinsko 4 28 35½
14 12 Hevera Jakub 1100 Ceska Trebova 4 28 34½
15 14 Odehnal Dan 1100 Kamen 4 28 33
16 18 Kratky Josef 1000 Lanskroun 4 24 31½
17 10 Cacek Tomas 1100 Lanskroun 4 24 30
18 17 Kokula Filip 1000 Usti nad Orlici 3 26 32
19 16 Jecminek Stanislav 1000 Lanskroun 1 27½ 32
20 20 Nejedly Lukas 1000 Ceska Trebova 0 27 32
Krajský přebor v rapid šachu do 10-ti let
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH.  B
1 4 Pulpan Jakub 1250 Chrudim 8 38 47½
2 3 Kapoun Vit 1250 Usti nad Orlici 40½ 52½
3 5 Rott Michal 1250 Hlinsko 6 40 49
4 6 Sabolova Kristyna 1250 Vysoke Myto 6 39 50
5 8 Hajek Pavel 1100 Usti nad Orlici 6 38 49½
6 12 Necas Lukas 1100 Lanskroun 6 33 44
7 15 Shanel Matej 1100 Vysoke Myto 6 32½ 43½
8 1 Dunglova Natalie 1250 Zamberk 40½ 52
9 2 Hanus Lukas 1250 Hlinsko 38 51
10 16 Sion David 1100 Polièka 35½ 47½
11 9 Jirsa Ondrej 1100 Kamen 5 37½ 48
12 20 Cizinsky Petr 1000 Ceska Trebova 5 37 46½
13 7 Golubeva Nikol 1100 Kamen 5 34½ 44
14 17 Vaculik Jakub 1100 Lanskroun 5 30½ 39½
15 18 Vu Antonin 1100 Lanskroun 5 29½ 37½
16 11 Marek Dominik 1100 Lanskroun 32 43½
17 10 Lorenc Adam 1100 Zamberk 31 37
18 13 Paukert Jan 1100 Lanskroun 29½ 38
19 30 Sonntag Stepan 1000 Cervena Voda 4 31½ 38½
20 14 Ratzinger Patrik 1100 Ceska Trebova 4 31 39½
21 25 Kaspar Jan 1000 Usti nad Orlici 4 29½ 36
22 31 Zavrelova Katerina 1000 Hlinsko 4 27 33½
23 19 Bielcikova Sara 1000 Kamen 4 24 32
24 32 Zavrelova Petra 1000 Hlinsko 4 23½ 30
25 24 Kasecky Simon 1000 Cervena Voda 32 40
  29 Sonntag Erik 1000 Cervena Voda 32 40
27 27 Parizek Tomas 1000 Ceska Trebova 27 33
28 23 Jansa Michal 1000 Lanskroun 3 24 30½
29 26 Mastna Kristyna 1000 Usti nad Orlici 26 31½
30 21 Holasek Jan 1000 Usti nad Orlici 2 22½ 31
31 22 Holasek Vít 1000 Usti nad Orlici 1 24½ 31
32 28 Paukertova Eliska 1000 Lanskroun ½ 23½ 29

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.