Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 10.kolo 20.03.05

V desátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald C - Tropic A 2,5:2,5, Žamberk D - Linhartice 2,5:2,5, Lanškroun C - Ústí n/O. E 3:2, Tropic B - Mistrovice 2,5:2,5, H.Čermná B - Němčice 3,5:1,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

 

          volný los - Štefanydes Polička D                   ŠO K a.s. Kunvald C - TROPIC Lanškroun A

      1.                                                                                                                            1.     Mlynář M.        1453       1:0      Boháč L.           1628

      2.                                                                                                                            2.     Kubíčková E. 1250       1:0      Šebrle J.             1775

      3.                                                                                                                            3.     Hommer M.      1250       0:1      Palla S.              1739

      4.                                                                                                                            4.     Tobiška J.         1446       0:1      Palla K.             1570

      5.                                                                                                                            5.     Křehký F.         1100       1/2      Jonáš J.              1000

                                  2.5 : 2.5                                                                        2.5 : 2.5

           SK Žamberk D - ŠK Linhartice                       TJ Lanškroun C - Jiskra Ústí nad Orlicí E

      1.     Kopal V.           1000       1:0      König M.              1527                    1.     Křivohlávek D. 1433    1:0      Voržáček T.      1410

      2.     Felcman T.        1100       0:1      Nečesánek V.       1483                    2.     Novák M.         1406       0:1      Dostál L.          1000

      3.     Hynek P.          1433       1/2      Dvořáček A.         1511                    3.     Snítil J.             1267       1:0      Gibiš P.            1100

      4.     Charvát V.        1456       0:1      Šenkýř F.               1289                    4.     Pilný J.             1000       0:1      Franz L.             1100

      5.     Felcman M.       1100       1:0      Dvořáček P.         1000                    5.     Marek M.          1100       1:0      Hofrichtr M.     1100

                                  2.5 : 2.5                                                                           3 : 2

  TROPIC Lanškroun B - Sokol Mistrovice               Sokol Horní Čermná B - Sokol Němčice

      1.     Heger M.           1698       1:0      Krejčí L.                1500                    1.     Cimprich M.    1559       1/2      Pail M.              1883

      2.     Křiklava J.        1000       1/2      Halbrštát K.         1250                    2.     Betlach J.          1512       1/2      Pěkník M.        1887

      3.     Bartoš M.          1000       1/2      Mikmek P.            1100                    3.     Vacek M.          1510       1/2      Vrbický L.        1000

      4.     Farkaš J.            1000       1/2      Špinler B.              1000                    4.     Šilar K.             1250       1:0      Dědourek S.     1000

      5.     Skalický J.        1000       0:1      Janota M.               1000                    5.     Pecháček T.     1000       1:0      Rozlívka M.     1000

                                  2.5 : 2.5                                                                        3.5 : 1.5

 

 

Tabulka po 10. kole

                   1.   Sokol Němčice                                 10    7    2    1         16     33.5   :  16.5

                   2.   TROPIC Lanškroun A                       9    6    2    1         14        31   :  14

                   3.   Štefanydes Polička D                         9    6    1    2         13     28.5   :  16.5

                   4.   TJ Lanškroun C                                 9    5    2    2         12     25.5   :  19.5

                   5.   ŠK Linhartice                                    9    5    2    2         12        25   :  20

                   6.   SK Žamberk D                                   9    3    2    4           8     21.5   :  23.5

                   7.   Sokol Horní Čermná B                       9    2    3    4           7     18.5   :  26.5

                   8.   Sokol Mistrovice                               9    3    1    5           7        16   :  29

                   9.   TROPIC Lanškroun B                       9    0    4    5           4     19.5   :  25.5

                 10.   Jiskra Ústí nad Orlicí E                      9    2    0    7           4        14   :  31

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald C                           9    1    1    7           3        17   :  28

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.