Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 11.kolo 10.04.05

Až poslední jedenácté kolo Krajské soutěže východ rozhodlo o vítězi, kterým se stalo družstvo Tropic Lanškroun A. Výsledky: Mistrovice - H.Čermná B 2:3, Ústí n/O. B - Tropic B 2:3, Linhartice - Lanškroun C 3,5:1,5, Tropic A - Žamberk D 4:1, Polička D - Kunvald C 2,5:2,5.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

 

                Sokol Němčice - volný los                           Sokol Mistrovice - Sokol Horní Čermná B

      1.                                                                                                                            1.     Valenta R.        1488       1/2      Betlach J.          1512

      2.                                                                                                                            2.     Janota J.            1250       0:1      Vacek M.           1510

      3.                                                                                                                            3.     Krejčí L.           1500       1:0      Šilar K.              1250

      4.                                                                                                                            4.     Mikmek P.       1100       0:1      Oplištil J.         1250

      5.                                                                                                                            5.     Janota M.          1000       1/2      Pecháček T.      1000

                                                                                                                          2 : 3

Jiskra Ústí nad Orlicí E - TROPIC Lanškroun B             ŠK Linhartice - TJ Lanškroun C

      1.     Franz L.             1100       0:1      Heger M.               1698                    1.     Haupt P.           1496       1/2      Křivohlávek D. 1433

      2.     Mareš J.             1100       1:0      Holík M.               1000                    2.     König M.         1527       1:0      Novák M.         1406

      3.     Kubišta L.        1100       0:1      Vízdal J.                 1000                    3.     Nečesánek V.  1483       1:0      Marek J.             1623

      4.     Hofrichtr M.     1100       1:0      Smrekovský Š.     1000                    4.     Soška K.           1324       1/2      Pilný J.              1000

      5.     Dudlová L.      1000       0:1      Křivohlávek J.     1000                    5.     Šenkýř F.          1289       1/2      Marek M.          1100

                                     2 : 3                                                                           3.5 : 1.5

    TROPIC Lanškroun A - SK Žamberk D              Štefanydes Polička D - ŠO K a.s. Kunvald C

      1.     Šebrle J.             1775       1:0      Kopal V.                1000                    1.     Zeman A.          2056       1:0      Mlynář M.        1453

      2.     Palla S.              1739       1:0      Hynek P.               1433                    2.     Jerman M.         1678       1:0      Hommer M.       1250

      3.     Havlíček V.      1000       0:1      Charvát V.             1456                    3.     Cacek T.            1250       1/2      Tobiška J.         1446

      4.     Palla K.             1570       1:0      Šulc J.                     1000                    4.     Hatala O.          1250       0:1      Křehký F.         1100

      5.     Jonáš J.              1000       1:0      Pelinka F.             1255                    5.     Zeman A.          1626       0:1      Vyčítal L.         1000

                                     4 : 1                                                                           2.5 : 2.5

 

Konečná tabulka

                   1.   TROPIC Lanškroun A                 10    7    2    1         16        35   :  15

                   2.   Sokol Němčice                                 10    7    2    1         16     33.5   :  16.5

                   3.   Štefanydes Polička D                       10    6    2    2         14        31   :  19

                   4.   ŠK Linhartice                                  10    6    2    2         14     28.5   :  21.5

                   5.   TJ Lanškroun C                               10    5    2    3         12        27   :  23

                   6.   Sokol Horní Čermná B                     10    3    3    4           9     21.5   :  28.5

                   7.   SK Žamberk D                                 10    3    2    5           8     22.5   :  27.5

                   8.   Sokol Mistrovice                             10    3    1    6           7        18   :  32

                   9.   TROPIC Lanškroun B                     10    1    4    5           6     22.5   :  27.5

                 10.   ŠO K a.s. Kunvald C                         10    1    2    7           4     19.5   :  30.5

                 11.   Jiskra Ústí nad Orlicí E                    10    2    0    8           4        16   :  34

                       

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.