Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 7.kolo 06.02.05

V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: H.Čermná B - Lanškroun C 2,5:2,5, Němčice - Žamberk D 3,5:1,5, Mistrovice - Kunvald C 3:2, Ústí n/O. E - Polička D 1:4, Linhartice - Tropic A 0:5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

 

         TROPIC Lanškroun B - volný los                     Sokol Horní Čermná B - TJ Lanškroun C

      1.                                                                                                                            1.     Cimprich M.    1559       1/2      Novák M.         1466

      2.                                                                                                                            2.     Vacek M.          1510       0:1      Křivohlávek D. 1433

      3.                                                                                                                            3.     Šilar K.             1250       1:0      Novák M.         1406

      4.                                                                                                                            4.     Šilar K.             1515       0:1      Marek J.             1623

      5.                                                                                                                            5.     Fišar A.             1000       1:0      Pilný J.              1000

                                                                                                                       2.5 : 2.5

           Sokol Němčice - SK Žamberk D                        Sokol Mistrovice - ŠO K a.s. Kunvald C

      1.     Pail M.              1883       1:0      Kopal V.                1000                    1.     Valenta R.        1488       1:0      Mlynář M.        1453

      2.     Myška F.           1593       0:1      Felcman T.             1100                    2.     Janota J.            1250       0:1      Nekoranec R.   1660

      3.     Hůlka L.           1661       1:0      Charvát V.             1456                    3.     Krejčí L.           1500       1/2      Tobiška J.         1446

      4.     Racek J.             1564       1/2      Šulc J.                     1000                    4.     Halbrštát K.    1250       1/2      Křehký F.         1100

      5.     Müller R.          1000       1:0      Pelinka F.             1255                    5.     Janota M.          1000       1:0      Trejtnar J.          1000

                                  3.5 : 1.5                                                                           3 : 2

Jiskra Ústí nad Orlicí E - Štefanydes Polička D         ŠK Linhartice - TROPIC Lanškroun A

      1.     Nejedlý L.        1250       0:1      Zeman A.               2056                    1.     Haupt P.           1496       0:1      Boháč L.           1628

      2.     Bečička D.        1100       0:1      Jerman M.              1678                    2.     König M.         1527       0:1      Šebrle J.             1775

      3.     Gibiš P.            1100       0:1      Cacek T.                 1250                    3.     Nečesánek V.  1483       0:1      Palla S.              1739

      4.     Franz L.             1100       0:1      Hatala O.               1250                    4.     Dvořáček A.    1511       0:1      Zubík M.           1646

      5.     Kapoun V.        1250       1:0      Schaffer D.             1250                    5.     Šenkýř F.          1289       0:1      Havlíček V.      1000

                                     1 : 4                                                                              0 : 5

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   Sokol Němčice                                   7    6    1    0         13     26.5   :  8.5

                   2.   Štefanydes Polička D                         7    6    0    1         12        24   :  11

                   3.   TROPIC Lanškroun A                       7    5    1    1         11     25.5   :  9.5

                   4.   TJ Lanškroun C                                 6    3    2    1           8     16.5   :  13.5

                   5.   ŠK Linhartice                                    6    4    0    2           8        16   :  14

                   6.   SK Žamberk D                                   6    2    1    3           5     13.5   :  16.5

                   7.   Sokol Horní Čermná B                       7    1    2    4           4     12.5   :  22.5

                   8.   Sokol Mistrovice                               6    2    0    4           4       9.5   :  20.5

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald C                           6    1    0    5           2     11.5   :  18.5

                 10.   Jiskra Ústí nad Orlicí E                      6    1    0    5           2       7.5   :  22.5

                 11.   TROPIC Lanškroun B                       6    0    1    5           1        12   :  18

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.