Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 9.kolo 06.03.05

V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Tropic B 2,5:2,5, Mistrovice - Lanškroun C 1:4, Ústí n/O. E - Žamberk D 1,5:3,5, Linhartice - Kunvald C 4:1, Tropic A - Polička D 3:2


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

 

        Sokol Horní Čermná B - volný los                      Sokol Němčice - TROPIC Lanškroun B

      1.                                                                                                                            1.     Myška F.          1593       0:1      Heger M.           1698

      2.                                                                                                                            2.     Dubišar J.         1000       1/2      Holík M.           1000

      3.                                                                                                                            3.     Vrbický L.       1000       1/2      Vízdal J.            1000

      4.                                                                                                                            4.     Müller R.          1000       1/2      Kuběnka J.       1000

      5.                                                                                                                            5.     Dědourek S.    1000       1:0      Kozák J.            1000

                                                                                                                       2.5 : 2.5

        Sokol Mistrovice - TJ Lanškroun C                    Jiskra Ústí nad Orlicí E - SK Žamberk D

      1.     Valenta R.         1488       0:1      Křivohlávek D.   1433                    1.     Nejedlý L.       1250       1/2      Kopal V.           1000

      2.     Janota J.             1250       0:1      Marek J.                 1623                    2.     Süsserová M.  1100       0:1      Felcman T.        1100

      3.     Langr P.            1368       0:1      Pilný J.                  1000                    3.     Mareš J.             1100       0:1      Charvát V.        1456

      4.     Halbrštát K.     1250       1/2      Pohan L.               1100                    4.     Dudlová L.      1000       1:0      Pelinka F.         1255

      5.     Janota M.          1000       1/2      Chmelík O.           1100                    5.     Snítilá J.           1000       0:1      Felcman M.       1100

                                     1 : 4                                                                           1.5 : 3.5

      ŠK Linhartice - ŠO K a.s. Kunvald C               TROPIC Lanškroun A - Štefanydes Polička D

      1.     Haupt P.           1496       1:0      Mlynář M.             1453                    1.     Minář P.           1000       0:1      Zeman A.           2056

      2.     Nečesánek V.   1483       1:0      Bém T.                    1000                    2.     Šebrle J.            1775       1:0      Jerman M.          1678

      3.     Dvořáček A.    1511       1:0      Kubíčková E.      1250                    3.     Palla S.             1739       1:0      Cacek T.            1250

      4.     Soška K.           1324       1:0      Hommer M.           1250                    4.     Zubík M.          1646       1/2      Sodomka A.     1250

      5.     Hrbata R.          1000       0:1      Kopecký M.         1100                    5.     Palla K.            1570       1/2      Buchta M.         1250

                                     4 : 1                                                                              3 : 2

 

 

Tabulka po 9. kole

                   1.   Sokol Němčice                                   9    7    2    0         16        32   :  13

                   2.   TROPIC Lanškroun A                       8    6    1    1         13     28.5   :  11.5

                   3.   Štefanydes Polička D                         9    6    1    2         13     28.5   :  16.5

                   4.   ŠK Linhartice                                    8    5    1    2         11     22.5   :  17.5

                   5.   TJ Lanškroun C                                 8    4    2    2         10     22.5   :  17.5

                   6.   SK Žamberk D                                   8    3    1    4           7        19   :  21

                   7.   Sokol Mistrovice                               8    3    0    5           6     13.5   :  26.5

                   8.   Sokol Horní Čermná B                       8    1    3    4           5        15   :  25

                   9.   Jiskra Ústí nad Orlicí E                      8    2    0    6           4        12   :  28

                 10.   TROPIC Lanškroun B                       8    0    3    5           3        17   :  23

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald C                           8    1    0    7           2     14.5   :  25.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.