Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - 8.kolo 20.02.05

Krajská soutěž východ pokračovala osmým kolem s výsledky: Polička D - Linhartice 2,5:2,5, Kunvald C - Ústí n/O. E 2:3, Žamberk D - Mistrovice 2:3, Lanškroun C - Němčice 2:3, Tropic Lanškroun B - H.Čermná B 2,5:2,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

 

         volný los - TROPIC Lanškroun A                         Štefanydes Polička D - ŠK Linhartice

      1.                                                                                                                            1.     Zeman A.          2056       1:0      König M.          1527

      2.                                                                                                                            2.     Jerman M.         1678       1/2      Nečesánek V.   1483

      3.                                                                                                                            3.     Cacek T.            1250       0:1      Dvořáček A.    1511

      4.                                                                                                                            4.     Hatala O.          1250       0:1      Dvořáček P.     1000

      5.                                                                                                                            5.     Schaffer D.        1250       1:0      Beneš J.             1000

                                                                                                                       2.5 : 2.5

ŠO K a.s. Kunvald C - Jiskra Ústí nad Orlicí E               SK Žamberk D - Sokol Mistrovice

      1.     Mlynář M.        1453       +:-       Voržáček T.           1410                    1.     Kopal V.           1000       1:0      Valenta R.         1488

      2.     Kubíčková E.  1250       0:1      Dostál L.               1000                    2.     Charvát V.        1456       0:1      Janota J.             1250

      3.     Hommer M.       1250       0:1      Nejedlý L.            1250                    3.     Šulc J.                1000       0:1      Langr P.            1368

      4.     Tobiška J.         1446       0:1      Franz L.                 1100                    4.     Kalous J.          1297       0:1      Halbrštát K.     1250

      5.     Křehký F.         1100       1:0      Süsserová M.       1100                    5.     Felcman M.      1100       1:0      Janota M.          1000

                                     2 : 3                                                                              2 : 3

         TJ Lanškroun C - Sokol Němčice                TROPIC Lanškroun B - Sokol Horní Čermná B

      1.     Marek J.             1623       0:1      Pail M.                   1883                    1.     Heger M.          1698       1/2      Betlach J.          1512

      2.     Schlegel J.        1000       0:1      Pěkník M.             1887                    2.     Křiklava J.       1000       1/2      Vacek M.           1510

      3.     Pilný J.              1000       0:1      Hůlka L.                1661                    3.     Skalický J.       1000       0:1      Šilar K.              1250

      4.     Marek M.          1100       1:0      Racek J.                  1564                    4.     Kozák J.            1000       1/2      Šilar K.              1515

      5.     Komínek L.      1100       +:-       Rozlívka M.         1000                    5.     Křivohlávek J. 1000      1:0      Fišar A.             1000

                                     2 : 3                                                                           2.5 : 2.5

 

Tabulka po 8. kole

                   1.   Sokol Němčice                                   8    7    1    0         15     29.5   :  10.5

                   2.   Štefanydes Polička D                         8    6    1    1         13     26.5   :  13.5

                   3.   TROPIC Lanškroun A                       7    5    1    1         11     25.5   :  9.5

                   4.   ŠK Linhartice                                    7    4    1    2           9     18.5   :  16.5

                   5.   TJ Lanškroun C                                 7    3    2    2           8     18.5   :  16.5

                   6.   Sokol Mistrovice                               7    3    0    4           6     12.5   :  22.5

                   7.   SK Žamberk D                                   7    2    1    4           5     15.5   :  19.5

                   8.   Sokol Horní Čermná B                       8    1    3    4           5        15   :  25

                   9.   Jiskra Ústí nad Orlicí E                      7    2    0    5           4     10.5   :  24.5

                 10.   TROPIC Lanškroun B                       7    0    2    5           2     14.5   :  20.5

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald C                           7    1    0    6           2     13.5   :  21.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.