Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů k 1.5.2005 01.05.05

Podle nejnovější LOK, platné k 1.5.2005, překročil počet aktivních ratingovaných kráčů Pardubického kraje (podle poslední databáze ŠSČR) hranici 500, když dalších 91 hráčů je neaktivních a 13 hráčů je již vyřazeno z evidence.


Poř. Jméno hráče Narozen VT ELO FIDE Oddíl
1 Láznička Viktor 09.01.88 IM 2492 2480 ŠK Infinity Pardubice
2 Bernášek Jan 31.05.86 IM 2456 2428 ŠK Infinity Pardubice
3 Stehno Pavel 10.10.83 M 2361 2366 ŠK Infinity Pardubice
4 Sabol Marian 18.08.66 M 2348 2347 TJ Lanškroun
5 Petr Martin 23.08.88 M 2345 2293 ŠK Infinity Pardubice
6 Kárník Pavel 31.03.72 M 2339 2336 TJ Synthesia Pardubice
7 Prandstetter Eduard 15.12.48 IM 2339 2343 ŠK Infinity Pardubice
8 Sikora-Lerch Jan 14.09.42 IM 2313 2319 ŠK Infinity Pardubice
9 Movsesjanová Petra 23.04.76 WGM 2307 2307 ŠK Infinity Pardubice
10 Pokorný Zdeněk 29.07.55 FM 2306 2314 TJ ŠO a DDM Chrudim
11 Jedlička Aleš 05.02.72 M 2304 2258 2222 ŠK Polabiny Pardubice
12 Pisk Petr 28.06.74 IM 2300 2304 ŠK Infinity Pardubice
13 Pokorný Tomáš 22.10.69 KM 2276 2264 TJ Lanškroun
14 Pačovský Jiří 01.07.59 M 2275 2271 TJ Synthesia Pardubice
15 Šťastný Jan 15.11.79 KM 2275 2258 TJ Synthesia Pardubice
16 Řezníček Jan 22.01.58 KM 2271 2272 TJ ŠO a DDM Chrudim
17 Bernard Borek 16.04.82 M 2263 2274 ŠK Infinity Pardubice
18 Němec Pavel 14.12.56 M 2257 2262 TJ ŠO a DDM Chrudim
19 Kourek Josef 25.03.65 KM 2249 2274 2222 ŠK Polabiny Pardubice
20 Hostinský Jiří 03.09.55 KM 2247 2206 TJ Synthesia Pardubice
21 Mojžíš Jaroslav 14.02.43 FM 2241 2237 2222 ŠK Polabiny Pardubice
22 Hošek Milan 21.07.71 KM 2239 2248 TJ Synthesia Pardubice
23 Hlavnička Jiří 17.10.70 FM 2224 2260 ŠK Infinity Pardubice
24 Šklíba Martin 22.11.81 KM 2222 2217 ŠK Infinity Pardubice
25 Hlaváček Robert 06.04.75 KM 2219 2252 TJ ŠO a DDM Chrudim
26 Novotný Michal 26.04.78 KM 2216 2202 2222 ŠK Polabiny Pardubice
27 Baudyš Ondřej 16.09.72 KM 2214 2238 ŠO DDM Hlinsko
28 Petuchov Sergej 21.08.54 KM 2214 2224 ŠK Infinity Pardubice
29 Pošta Petr 23.09.83 KM 2213 2189 ŠK Infinity Pardubice
30 Bujnoch Radek 15.04.78 KM 2204 2199 TJ ŠO a DDM Chrudim
31 Efler David 01.05.72 KM 2202 2199 TJ Synthesia Pardubice
32 Vařejčko Josef 13.09.64 M 2194 2186 TJ Sokol Zaječice
33 Jarábek Vratislav 12.04.80 KM 2191 2191 TJ ŠO a DDM Chrudim
34 Navrátil František 07.05.43 KM 2189 2190 TJ Synthesia Pardubice
35 Movsesian Mouseg 23.09.49 KM 2172 2161 TJ Synthesia Pardubice
36 Lorenc Oldřich 19.11.55 KM 2168 2201 TJ Štefanydes Polička
37 Červený Petr 18.04.87 KM 2160 2127 TJ Štefanydes Polička
38 Veselý Tomáš 05.01.71 KM 2154 2118 ŠK Infinity Pardubice
39 Šmajzr Martin 06.03.70 KM 2150 2154 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
40 Onderek David 26.07.70 KM 2149 2134 TJ ŠO a DDM Chrudim
41 Kastner Oldřich 09.02.61 KM 2148 2181 TJ Štefanydes Polička
42 Šilar Lubomír 10.02.54 KM 2146 2120 TJ Synthesia Pardubice
43 Hrubeš Pavel 12.01.71 KM 2142 0 TJ Lanškroun
44 Smejkal Bohumil 30.01.52 KM 2136 0 TJ Lanškroun
45 Komárek David 20.07.76 KM 2134 2161 TJ Štefanydes Polička
46 Hájek Jiří 22.04.52 KM 2129 2211 TJ Sokol Zaječice
47 Kaderka Radek 20.04.82 KM 2129 2185 ŠK Infinity Pardubice
48 Škorpík Martin 12.10.78 KM 2126 2130 TJ Štefanydes Polička
49 Hurt Lukáš 04.06.84 KM 2125 2099 TJ Lanškroun
50 Kotva Milan 20.01.48 KM 2120 2126 TJ Slovan Moravská Třebová
51 Hájek Lukáš 09.07.83 KM 2116 2131 TJ Sokol Zaječice
52 Zelenka Jaroslav 02.08.62 KM 2113 2132 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
53 Sýkora Josef 16.03.46 KM 2112 2138 ŠK Infinity Pardubice
54 Chládek Václav 04.12.54 KM 2111 2188 TJ Lanškroun
55 Volf Jaroslav 26.06.44 KM 2111 2168 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
56 Hýbl Jaroslav 11.03.28 KM 2102 2172 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
57 Smutný Jan 29.12.66 KM 2101 2147 ŠK Infinity Pardubice
58 Kosek Jiří 17.08.60 KM 2101 2085 ŠK Vysoké Mýto
59 Krys Jaromír 29.01.65 1 2090 2073 TJ ŠO a DDM Chrudim
60 Novotný Petr 17.04.77 1 2086 0 TJ CHS Chotěboř
61 Zeinert Michal 15.09.89 KM 2085 2115 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
62 Ptáček Luboš 09.04.75 1 2078 0 ŠK Vysoké Mýto
63 Petrovič Pavel 06.01.69 1 2071 2067 TJ ŠO a DDM Chrudim
64 Vávra Radim 15.07.72 KM 2069 2069 2222 ŠK Polabiny Pardubice
65 Kokeš Bohuslav 03.07.68 1 2067 2073 TJ ŠO a DDM Chrudim
66 Šebesta Petr 11.04.71 KM 2065 2109 TJ Synthesia Pardubice
67 Belobrad Ivan 30.05.66 1 2062 2030 SK Žamberk
68 Černý Jan 07.08.57 KM 2060 2115 2222 ŠK Polabiny Pardubice
69 Hejkrlík Filip 18.09.79 KM 2057 2102 ŠK Infinity Pardubice
70 Just Pavel 13.08.47 KM 2056 2086 2222 ŠK Polabiny Pardubice
71 Holásek Pavel 11.07.72 KM 2053 2113 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
72 Trojan Luboš 23.11.42 KM 2050 2067 TJ Synthesia Pardubice
73 Doseděl Jiří 18.11.66 1 2049 0 ŠK Vysoké Mýto
74 Šustr Jaromír 02.09.51 KM 2042 2181 TJ Sokol Zaječice
75 Zeman Arnošt 16.04.57 KM 2041 2091 TJ Štefanydes Polička
76 Korol Jiří 19.03.61 KM 2040 2094 ŠK Infinity Pardubice
77 Hromádko Martin 16.11.79 1 2038 2074 TJ Sokol Zaječice
78 Ondráček Ondřej 07.01.87 1 2032 0 TJ CHS Chotěboř
79 Šlosar Jan 20.12.70 KM 2031 2063 ŠK Infinity Pardubice
80 Endl Vlastimil 02.03.35 KM 2026 0 TJ Slovan Moravská Třebová
81 Houška Bronislav 02.01.80 KM 2020 2067 TJ Štefanydes Polička
82 Kastner Vojtěch 21.04.89 1 2013 1913 TJ Synthesia Pardubice
83 Zeman Martin 10.01.75 1 2012 0 TJ Jiskra Litomyšl
84 Mojžíš Martin 02.07.72 1 2010 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
85 Plotek Evžen 10.12.51 1 2010 2060 TJ Spartak Choceň
86 Mareš Petr 25.12.55 1 2010 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
87 Bříza Miloš 04.03.75 KM 2006 2088 TJ Spartak OEZ Letohrad
88 Komárková Magdaléna 10.08.77 2004 2100 TJ Štefanydes Polička
89 Nadrchal Tomáš 30.05.79 1 2002 2017 ŠK Infinity Pardubice
90 Pavlíček Miroslav 24.01.76 1 2002 2046 2222 ŠK Polabiny Pardubice
91 Švub Jan 13.04.53 KM 2001 2100 TJ Lanškroun
92 Zámečník Bohumír 10.07.32 1 2000 0 SK Žamberk
93 Jelínek Milan 25.04.60 KM 1997 2109 TJ Sokol Zaječice
94 Dospíšil Patrik 08.04.72 1 1997 2031 TJ Štefanydes Polička
95 Dorjkhú Tuvšinbajar 27.10.61 1 1996 0 TJ Jablonné nad Orlicí
96 Novák Aleš 28.09.78 1 1993 2054 ŠK Infinity Pardubice
97 Černý Karel 15.05.37 KM 1992 2204 TJ Jablonné nad Orlicí
98 Stodolová Kristýna 27.12.86 KMž 1991 2025 TJ Štefanydes Polička
99 Hennig Thomas 30.12.66 1 1989 0 ŠK Infinity Pardubice
100 Šilar Ladislav 17.06.49 1 1989 0 TJ Lanškroun
101 Daněk Pavel 02.03.62 1 1983 2062 ŠK Infinity Pardubice
102 Třasák Ondřej 29.09.75 1 1983 0 ŠK Infinity Pardubice
103 Vodička Pavel 05.03.70 1 1983 0 ŠK Infinity Pardubice
104 Koníček Petr 23.04.75 1 1982 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
105 Bělohlav Jan 04.09.62 1 1977 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
106 Linhart Jan 06.04.87 1 1976 1958 TJ CHS Chotěboř
107 Ducheček Jaroslav 22.02.64 1 1973 0 ŠO DDM Hlinsko
108 Mareš Vladimír 02.05.65 1 1967 0 TJ CHS Chotěboř
109 Záhorovský Svatoslav 04.01.26 1 1967 0 ŠK Infinity Pardubice
110 Vobořil Pavel 27.11.41 KM 1963 2105 ŠK Infinity Pardubice
111 Mazura Tomáš 29.07.78 1 1961 1983 ŠK Infinity Pardubice
112 Matouš Radek 28.06.76 1 1958 2000 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
113 Karaba David 10.03.87 1 1954 2000 TJ Synthesia Pardubice
114 Papáček Miloš 20.01.60 1 1950 1974 TJ Spartak OEZ Letohrad
115 Mazuch Jan 15.05.65 1 1947 0 ŠK Infinity Pardubice
116 Provazník Jiří 03.03.66 1 1945 1937 ŠK Infinity Pardubice
117 Horký Pavel 03.02.72 1 1945 0 ŠK Svitavy
118 Pokorný Ondřej 11.04.83 1 1942 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
119 Hájek Jaroslav 16.02.41 1 1941 2016 TJ Sokol Zaječice
120 Prokůpek Marek 04.04.81 1 1940 0 ŠK Infinity Pardubice
121 Krumer Miroslav 30.01.72 1 1940 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
122 Česenek Jiří 25.07.54 1 1936 0 TJ Sokol Zaječice
123 Lipavský Dušan 03.02.68 1 1936 0 ŠK Vysoké Mýto
124 Procházka Petr 13.05.76 1 1931 0 TJ Lanškroun
125 Pyskatý Jiří 13.01.46 1 1928 0 ŠK Infinity Pardubice
126 Klouček Jiří 22.07.54 1 1921 0 ŠK Infinity Pardubice
127 Seidl Zdeněk 23.03.60 1 1921 0 ŠK Infinity Pardubice
128 Petrus Luděk 01.05.80 1 1920 0 TJ CHS Chotěboř
129 Pokorný Jan 27.01.87 1 1918 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
130 Kastner Kamil 30.04.86 KM 1916 2037 TJ Synthesia Pardubice
131 Adámek Milan 14.09.58 1 1915 0 ŠO DDM Hlinsko
132 Blaško Štěpán 22.06.87 1 1915 1926 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
133 Šimek Jan 04.07.89 1 1914 2009 TJ Lokomotiva Česká Třebová
134 Mazura Miloš 17.02.64 1 1912 0 SK Žamberk
135 Poslušný Martin 22.12.75 1 1911 1968 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
136 Petrželka Karel 18.10.41 1 1908 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
137 Kučera Jan 29.10.79 1 1908 0 TJ Spartak Choceň
138 Maceška Bohumír 14.10.54 1 1908 0 SK Žamberk
139 Krejčík Tomáš 16.06.80 2 1907 0 TJ CHS Chotěboř
140 Kadlec Pavel 05.08.57 1 1906 0 ŠO DDM Hlinsko
141 Pekař Václav 30.03.86 1 1901 1908 TJ Jiskra Litomyšl
142 Zeman Ladislav 29.10.44 1 1898 0 TJ Jiskra Litomyšl
143 Linhart Zbyněk 15.04.59 1 1897 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
144 Pavlovec Vladimír 03.07.64 1 1897 0 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
145 Pártl Ondřej 02.09.87 1 1896 1950 ŠK Kámen
146 Trhal Michal 19.12.80 1 1896 0 ŠK Vysoké Mýto
147 Hon Jiří 18.07.58 1 1895 2048 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
148 Pail Milan 28.06.62 1 1892 0 TJ Sokol Němčice
149 Trhal Tomáš 19.12.80 2 1891 0 ŠK Vysoké Mýto
150 Němec Bohumil 24.08.50 1 1887 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
151 Sojma Zdeněk 21.01.63 1 1887 0 TJ Slovan Moravská Třebová
152 Jirsa Lukáš 29.04.87 2 1885 0 TJ Jiskra Litomyšl
153 Přibyl Jiří 02.05.55 1 1883 0 SK Holcim Prachovice
154 Štolfa Jaroslav 20.01.59 2 1882 0 TJ CHS Chotěboř
155 Laušman Petr 22.10.69 1 1880 0 ŠK Infinity Pardubice
156 Pěkník Milan 03.05.55 1 1880 0 TJ Sokol Němčice
157 Ester Ladislav 10.05.41 1 1879 0 ŠK Infinity Pardubice
158 Škorpík Jan 22.01.75 1 1878 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
159 Borek Pavel 18.02.63 1 1878 2067 TJ Lokomotiva Česká Třebová
160 Řechková Miloslava 28.04.48 1 1876 0 SK Holcim Prachovice
161 Smejkal Jan 01.03.53 1 1875 0 TJ Štefanydes Polička
162 Hospodka Josef 14.12.75 2 1874 0 TJ CHS Chotěboř
163 Pyskatý Jindřich 13.01.46 1 1873 1912 ŠK Infinity Pardubice
164 Vlček Vladimír 22.03.66 1 1870 0 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
165 Horáček Pavel 24.06.77 1 1864 0 TJ Jiskra Litomyšl
166 Veselý Petr 23.10.79 2 1864 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
167 Solil Roman 14.12.70 1 1859 0 TJ Lanškroun
168 Řehák Jiří 27.03.50 1 1858 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
169 Šťovíček Jiří 01.04.56 1 1857 0 Sokol Lázně Bohdaneč
170 Mrha Jan 17.09.24 2 1855 1891 TJ ŠO a DDM Chrudim
171 Roub Bohumil 09.07.75 1 1855 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
172 Slabý Miloš 20.01.45 2 1851 0 ŠK Infinity Pardubice
173 Švécar Jiří 01.10.61 1 1851 0 ŠK Vysoké Mýto
174 Voleský Stanislav 04.08.33 1 1849 0 TJ Spartak Choceň
175 Šindelář Petr 15.12.49 2 1846 0 SK Holcim Prachovice
176 Cidlinský Václav 20.05.47 1 1845 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
177 Grepl Pavel 26.01.69 1 1843 0 TJ Slovan Moravská Třebová
178 Holfeuer Antonín 31.12.47 2 1842 0 ŠO DDM Hlinsko
179 Charouz Milan 06.11.58 2 1842 0 TJ Štefanydes Polička
180 Šváb Jiří 17.03.55 1 1842 0 TJ Jiskra Litomyšl
181 Kacálek Karel 21.10.51 1 1839 0 SK Žamberk
182 Celuch Tomáš 05.02.75 1 1834 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
183 Janko Jan 16.05.59 1 1833 0 ŠK Infinity Pardubice
184 Škroch Martin 05.04.76 2 1832 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
185 Pačovský Martin 03.11.82 2 1828 0 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
186 Smola Jan 17.07.53 1 1828 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
187 Starý Lukáš 14.09.82 2 1826 0 SK Holcim Prachovice
188 Honek Jan 26.11.59 2 1824 0 SK Holcim Prachovice
189 Kohoutek Tomáš 17.05.79 2 1823 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
190 Buriánek Petr 02.01.72 2 1823 0 TJ Slovan Moravská Třebová
191 Holfeuer Antonín 19.08.76 2 1822 0 ŠO DDM Hlinsko
192 Zvěřina Jan 07.07.66 2 1821 0 TJ CHS Chotěboř
193 Ptáček Miloslav 02.11.46 2 1819 0 ŠK Vysoké Mýto
194 Burian Michal 16.10.57 2 1818 0 Sokol Městečko Trnávka
195 Marek Jiří 01.04.43 1 1818 0 ŠK Vysoké Mýto
196 Marek Michal 03.06.71 2 1818 0 TJ Lanškroun
197 Baťa Stanislav 03.03.42 2 1817 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
198 Skokan Jan 02.09.82 2 1816 0 SK Holcim Prachovice
199 Krummer Dušan 24.10.80 2 1816 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
200 Maděra Stanislav 12.08.51 1 1814 0 ŠK Svitavy
201 Merta Josef 12.02.50 1 1814 0 TJ Sokol Hormní Čermná
202 Sekyrka Josef 06.08.50 1 1813 0 Sokol Lázně Bohdaneč
203 Jasanský Karel 06.03.48 1 1813 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
204 Šebrle Jaroslav 24.06.56 2 1813 0 ŠO Tropic Lanškroun
205 Vymetálek Petr 15.05.85 2 1812 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
206 Šmíd František 19.01.53 2 1810 0 Sokol Městečko Trnávka
207 Labský Jan 21.02.47 1 1808 0 ŠK Infinity Pardubice
208 Fiala Milan 23.06.73 2 1807 0 TJ CHS Chotěboř
209 Weis Ladislav 11.04.38 1 1802 0 TJ Spartak Choceň
210 Dungl Petr 11.02.65 2 1801 0 SK Žamberk
211 Urbánek Josef 09.03.39 1 1800 0 ŠK Infinity Pardubice
212 Kylar Pavel 18.12.54 2 1800 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
213 Kajínek Karel 25.11.68 2 1796 0 TJ CHS Chotěboř
214 Mergl Jan 11.06.27 1 1796 0 ŠK Vysoké Mýto
215 Kameník David 30.07.77 2 1793 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
216 Pokorný Jan 01.10.81 2 1792 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
217 Petružálek Jiří 29.03.49 2 1789 0 ŠK Infinity Pardubice
218 Krmenčík Roman 15.01.64 1 1788 0 ŠK Infinity Pardubice
219 Paukert Ivo 11.01.74 3 1788 0 TJ Lanškroun
220 Seidl Jiří 01.02.64 2 1787 0 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
221 Chvojka Antonín 05.07.46 1 1787 0 TJ Slovan Moravská Třebová
222 Tlapák Stanislav 11.09.28 1 1785 0 SK Holcim Prachovice
223 Kouba Petr 31.12.66 2 1784 0 SK Holcim Prachovice
224 Bělohlávek Jiří 29.04.84 2 1784 0 ŠK Vysoké Mýto
225 Poslušný Radek 16.04.77 2 1778 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
226 Vencl Jiří 15.03.62 1 1778 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
227 Hrnčiarik Karel 19.05.81 2 1777 0 ŠK Infinity Pardubice
228 Michal Milan 10.01.61 2 1776 0 TJ CHS Chotěboř
229 Křemenák Jiří 03.08.38 2 1776 0 ŠK Vysoké Mýto
230 Mareš Petr 27.07.83 2 1776 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
231 Jeništa Jiří 21.04.37 1 1774 0 SK Žamberk
232 Vondra Lukáš 09.12.90 2 1770 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
233 Müller Petr 12.02.85 2 1765 0 SK Holcim Prachovice
234 Rosenkranz Jindřich 06.04.52 1 1765 0 ŠK Svitavy
235 Cedzo Štěpán 15.07.53 2 1765 0 TJ Slovan Moravská Třebová
236 Slavíček Miroslav 19.06.59 2 1765 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
237 Mikyska Kamil 03.07.84 2 1764 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
238 Režný Zdeněk 10.04.53 2 1763 0 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
239 Lipavský Jindřich 21.11.41 1 1761 0 ŠK Vysoké Mýto
240 Navrátil Ladislav 07.05.71 2 1760 0 TJ Štefanydes Polička
241 Stodola Zdeněk 13.04.53 1 1760 0 TJ Štefanydes Polička
242 Krummer Jan 02.03.56 1 1759 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
243 Tecl Miroslav 16.07.56 2 1758 0 TJ CHS Chotěboř
244 Janda Lubomír 29.07.55 1 1757 0 ŠO DDM Hlinsko
245 Štěpánek Zbyněk 15.11.57 2 1757 0 ŠO DDM Hlinsko
246 Glembek Bohumír 03.08.41 2 1757 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
247 Fangl Jiří 20.10.37 1 1756 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
248 Křivohlávek Miroslav 29.06.30 2 1756 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
249 Šimek Zdeněk 14.02.88 2 1753 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
250 Tunega František 21.04.45 2 1751 0 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
251 Filip Libor 01.02.74 2 1750 0 TJ Jablonné nad Orlicí
252 Štorek Luboš 17.02.66 1 1745 0 ŠO DDM Hlinsko
253 Kalous Tomáš 20.12.64 2 1744 0 SK Žamberk
254 Siegel Josef 11.03.58 2 1743 0 TJ Spartak Choceň
255 Šimko Štefan 14.12.57 2 1741 0 TJ Štefanydes Polička
256 Kolář Josef 27.01.29 2 1739 0 TJ Sokol Zaječice
257 Martinec Jan 10.06.69 2 1738 0 SK Žamberk
258 Dvořák Slavomil 05.08.77 2 1736 0 ŠO DDM Hlinsko
259 Veselý Ondřej 16.03.77 2 1735 0 ŠK Svitavy
260 Merta Michal 27.08.76 2 1735 0 TJ Sokol Hormní Čermná
261 Plíva Jaroslav 03.12.78 2 1732 0 SK Žamberk
262 Vondráček Emil 12.06.35 2 1730 0 SK Holcim Prachovice
263 Navrátil Miroslav 01.05.52 2 1729 0 Sokol Městečko Trnávka
264 Navrátil Václav 07.09.36 2 1729 0 TJ Spartak Choceň
265 Palla Stanislav 10.08.46 1 1729 0 ŠO Tropic Lanškroun
266 Paukert Vladislav 08.08.38 2 1728 0 TJ Lanškroun
267 Brdíček David 29.03.82 2 1727 0 SK Žamberk
268 Odvárka Stanislav 13.08.79 2 1725 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
269 Bartoš Karel 01.11.82 2 1725 0 ŠK Svitavy
270 Dudek Vladimír 25.04.73 2 1723 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
271 Bartošová Lucie 21.10.89 2 1723 0 TJ Jiskra Litomyšl
272 Tomek Karel 01.07.59 2 1722 0 TJ CHS Chotěboř
273 Petráž Martin 28.01.91 2 1721 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
274 Riedl Tomáš 17.01.85 2 1720 0 ŠK Svitavy
275 Horník Jaromír 25.06.33 2 1719 0 ŠK Infinity Pardubice
276 Černohous Jiří 31.03.63 2 1719 0 TJ Jablonné nad Orlicí
277 Šebek Pavel 28.04.65 2 1716 0 ŠO DDM Hlinsko
278 Král Miloš 10.10.50 2 1716 0 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
279 Izák Miloš 16.04.52 2 1716 0 Sokol Městečko Trnávka
280 Janeček František 17.07.49 1 1715 0 TJ Spartak Choceň
281 Novák Vladimír 17.09.21 1 1712 1961 ŠK Infinity Pardubice
282 Beneš Daniel 25.08.73 2 1710 0 ŠK Infinity Pardubice
283 Dvořák Eduard 06.02.53 2 1709 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
284 Krejčí Jan 06.02.49 1 1708 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
285 Šlezingr Vilém 01.12.67 2 1708 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
286 Mareš Petr 21.06.74 2 1707 0 TJ Sokol Hormní Čermná
287 Bartoš Martin 07.02.68 2 1706 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
288 Konrád František 06.06.81 2 1704 0 TJ Sokol Zaječice
289 Pour Břetislav 31.05.54 2 1703 0 TJ CHS Chotěboř
290 Motáček Jan 22.04.39 2 1703 0 TJ Jiskra Litomyšl
291 Svatoš Zdeněk 07.06.34 2 1703 0 ŠK Svitavy
292 Novák Miroslav 19.07.54 2 1701 0 TJ Lanškroun
293 Marinov Peter 30.07.58 2 1700 0 ŠK Vysoké Mýto
294 Svoboda Jiří 29.11.66 2 1699 0 Sokol Lázně Bohdaneč
295 Valíček Karel 10.05.39 2 1699 0 TJ Slovan Moravská Třebová
296 Hodek Roman 20.04.60 2 1698 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
297 Jedlička Eduard 21.04.37 2 1697 0 ŠK Svitavy
298 Vohník Miroslav 17.11.58 2 1697 0 SK Žamberk
299 Bureš Vladimír 16.02.48 2 1696 0 Sokol Městečko Trnávka
300 Růžička Richard 07.12.75 2 1695 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
301 Klouček Jindřich 25.02.58 2 1694 0 SK Holcim Prachovice
302 Vyčítal Karel 12.05.34 2 1694 0 ŠK Svitavy
303 Ďoubal Petr 02.03.58 2 1692 0 TJ CHS Chotěboř
304 Jonáš Petr 12.05.44 2 1692 0 TJ Jiskra Litomyšl
305 Doseděl Zdeněk 21.06.60 2 1690 0 TJ Spartak Choceň
306 Heger Miroslav 24.06.68 2 1687 0 TJ Lanškroun
307 Vojanec Hynek 28.09.51 2 1686 0 ŠO DDM Hlinsko
308 Jerman Miloš 10.12.79 2 1686 0 TJ Štefanydes Polička
309 Strachoň Lukáš 16.06.80 2 1686 0 ŠK Svitavy
310 Flos Petr 29.11.53 2 1683 0 TJ Spartak Choceň
311 Banach Jaromír 24.08.30 1 1682 0 ŠK Infinity Pardubice
312 Kučera Aleš 09.03.78 2 1678 0 ŠK Infinity Pardubice
313 Nikl Leoš 28.02.64 2 1678 0 TJ Spartak Choceň
314 Vorel Bohuslav 16.01.61 2 1677 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
315 Švécar František 08.09.34 2 1674 0 ŠK Vysoké Mýto
316 Sokol Pavel 21.09.41 2 1673 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
317 Dostálek Vladimír 29.12.56 2 1672 0 TJ Sokol Hormní Čermná
318 Koutný Ludvík 11.09.39 2 1670 0 ŠK Infinity Pardubice
319 Toman Aleš 18.11.86 2 1670 0 SK Žamberk
320 Novotný Tomáš 31.07.87 2 1669 0 TJ CHS Chotěboř
321 Hůlka Libor 29.12.70 2 1669 0 TJ Sokol Němčice
322 Mastný Tomáš 01.08.64 2 1666 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
323 Culek Karel 10.08.90 3 1665 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
324 Štěpán Stanislav 20.12.48 2 1665 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
325 Zmek Jaroslav 03.11.75 2 1663 0 Sokol Lázně Bohdaneč
326 Balek Josef 06.09.47 2 1661 0 ŠO DDM Hlinsko
327 Pečinka Martin 16.09.90 2 1661 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
328 Drlík Stanislav 13.02.74 2 1659 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
329 Výskot David 04.05.76 2 1656 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
330 Zubík Miloslav 01.03.63 2 1654 0 ŠO Tropic Lanškroun
331 Fiedler Jiří 14.05.33 2 1651 0 ŠK Svitavy
332 Gregor Pavel 20.09.61 - 1650 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
333 Franc František 29.09.41 2 1645 0 Sokol Městečko Trnávka
334 Krys Jaromír 09.11.33 2 1644 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
335 Petruň Milan 09.03.80 2 1644 0 TJ Lanškroun
336 Mužík Ferdinand 22.04.22 2 1640 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
337 Nekoranec Rudolf 01.04.41 2 1640 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
338 Vala Václav 14.02.61 2 1637 0 ŠK Kámen
339 Motl Josef 11.03.66 2 1637 0 TJ Sokol Hormní Čermná
340 Franc Oldřich 03.10.59 2 1636 0 SK Žamberk
341 Kosturko Štefan 05.12.79 2 1635 0 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
342 Kůs Martin 29.03.91 2 1633 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
343 Rusz Gustav 15.06.49 2 1632 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
344 Pelcl Karel 17.07.63 2 1629 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
345 Šenkýř Jindřich 30.06.45 2 1628 0 TJ Sokol Krouna
346 Jouza Petr 29.05.62 1 1628 0 Sokol Lázně Bohdaneč
347 Killer František 09.07.72 2 1626 0 ŠK Infinity Pardubice
348 Hrubeš Martin 03.01.65 2 1625 0 SK Žamberk
349 Půlpán Jan 11.05.71 2 1624 0 Sokol Lázně Bohdaneč
350 Beneš Leopold 28.11.31 2 1623 0 ŠK Svitavy
351 Novotný Karel 19.07.38 2 1622 0 TJ Lanškroun
352 Kubíček Vlastimil 18.12.59 2 1621 0 TJ Jablonné nad Orlicí
353 Škorpík František 10.02.76 2 1619 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
354 Krys Jaromír 24.01.88 3 1617 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
355 Riedl Vladimír 16.02.88 2 1617 0 ŠK Svitavy
356 Pavliš Jiří 16.07.53 2 1616 0 TJ Sokol Krouna
357 Ninger Karel 13.09.25 2 1616 0 TJ Jiskra Litomyšl
358 Šperka František 10.12.30 2 1612 0 ŠK Svitavy
359 Fabian Karel 20.12.31 3 1612 0 TJ Lanškroun
360 Sysr Pavel 21.05.59 2 1610 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
361 Kouba Petr 09.04.51 - 1608 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
362 Horský Josef 07.03.59 2 1608 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
363 Boháč Luboš 21.05.49 2 1608 0 ŠO Tropic Lanškroun
364 Beneš Milan 23.08.91 3 1605 0 ŠK Vysoké Mýto
365 Ždímal Petr 16.05.86 2 1603 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
366 Endl Vlastimil 25.07.61 2 1603 0 TJ Slovan Moravská Třebová
367 Marek Josef 09.07.41 2 1602 0 TJ Lanškroun
368 Štětka Václav 31.03.44 2 1601 0 TJ Jiskra Litomyšl
369 Mazura Jaroslav 18.05.35 2 1601 0 SK Žamberk
370 Čuma Jan 27.10.41 2 1598 0 ŠK Svitavy
371 Seidl Jiří 25.09.43 2 1597 0 TJ Jiskra Litomyšl
372 Krištof Jiří 29.09.57 2 1594 0 TJ Lanškroun
373 Žák Pavel 19.08.90 2 1590 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
374 Krejčí Milan 26.02.60 2 1588 0 TJ Jiskra Litomyšl
375 Myška František 03.07.63 2 1588 0 TJ Sokol Němčice
376 Pavlů Pavel 31.03.43 2 1586 0 Sokol Městečko Trnávka
377 Šilar Josef 12.08.61 2 1585 0 TJ Sokol Hormní Čermná
378 Černý Václav 02.04.40 - 1585 0 TJ Jablonné nad Orlicí
379 Čech Martin 03.07.88 2 1582 0 ŠK Kámen
380 Motl Ladislav 15.01.56 2 1581 0 TJ Sokol Hormní Čermná
381 Mazánek Antonín 21.07.24 2 1580 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
382 Šilar Josef 25.11.63 2 1580 0 TJ Sokol Hormní Čermná
383 Štefl Stanislav 26.03.45 2 1580 0 TJ Lanškroun
384 Müller Luděk 19.02.86 2 1579 0 TJ Štefanydes Polička
385 Halbrštát David 04.11.89 2 1578 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
386 Pressl Ladislav 06.01.32 2 1577 0 ŠK Svitavy
387 Maceška Vladimír 01.04.80 2 1577 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
388 Racek Josef 07.03.65 2 1577 0 TJ Sokol Němčice
389 Palla Květoslav 12.04.53 2 1575 0 ŠO Tropic Lanškroun
390 Cimprich Miroslav 08.05.76 2 1574 0 TJ Sokol Hormní Čermná
391 Driemer Jaroslav 07.01.50 2 1572 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
392 Rusz Roman 29.05.72 2 1569 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
393 Peňáz Petr 10.02.75 3 1568 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
394 Izák Aleš 25.03.75 2 1568 0 Sokol Městečko Trnávka
395 Jirmásek Vladimír 02.12.58 2 1567 0 TJ Sokol Krouna
396 Kalhous Miroslav 07.04.62 2 1565 0 ŠK Infinity Pardubice
397 Taslar Karel 21.11.53 2 1565 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
398 Bušina Vilém 19.05.31 2 1562 0 Sokol Městečko Trnávka
399 Lacina Vladimír 12.02.55 2 1561 0 ŠO DDM Hlinsko
400 Halama Petr 06.11.86 2 1560 0 ŠK Kámen
401 Hájková Lenka 23.08.80 2 1559 0 TJ Sokol Zaječice
402 Janeček Ondřej 27.05.52 2 1558 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
403 Soukup Josef 14.06.33 2 1557 0 ŠK Vysoké Mýto
404 Paluda Jiří 05.04.41 2 1556 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
405 Nikl Josef 08.12.49 3 1554 0 TJ Sokol Hormní Čermná
406 Krys Jan 16.03.91 2 1553 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
407 Fabian Karel 14.03.64 2 1553 0 TJ Lanškroun
408 Bielčik Jindřich 20.06.66 2 1550 0 ŠK Kámen
409 Mácha Martin 25.02.67 3 1548 0 Sokol Lázně Bohdaneč
410 Kurka Pavel 11.06.84 2 1547 0 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
411 Kafka Roman 27.07.82 3 1547 0 Sokol Krucemburk
412 Zámečník Jan 24.01.90 3 1544 0 ŠO DDM Hlinsko
413 Janeček Miroslav 17.09.50 2 1544 0 SK Žamberk
414 Černohous Josef 21.05.44 2 1544 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
415 Kůs Tomáš 06.05.88 2 1542 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
416 König Milan 30.08.31 3 1542 0 ŠK Linhartice
417 Rovner Oldřich 09.05.33 3 1542 0 Sokol Městečko Trnávka
418 Křivohlávek David 18.01.89 3 1540 0 TJ Lanškroun
419 Petrážová Kateřina 04.03.88 3 1538 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
420 Hlaváček Bedřich 06.08.73 2 1534 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
421 Hurdes Emil 21.11.37 2 1533 0 SK Žamberk
422 Hnát Lubomír 18.07.73 3 1532 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
423 Sedlák Petr 30.05.55 3 1531 0 SK Holcim Prachovice
424 Dudla Martin 14.10.76 3 1530 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
425 Malý Miroslav 26.06.27 3 1528 0 ŠO DDM Hlinsko
426 Nedelčev Radim 12.02.50 3 1528 0 TJ Spartak Choceň
427 Vymetálek Tomáš 21.08.82 3 1524 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
428 Zeman Arnošt 09.08.85 2 1523 0 TJ Štefanydes Polička
429 Hanus Michal 30.01.89 3 1522 0 ŠO DDM Hlinsko
430 Pátek Ladislav 25.04.29 2 1517 0 TJ CHS Chotěboř
431 Betlach Jan 06.10.76 3 1516 0 TJ Sokol Hormní Čermná
432 Stúj Michal 02.01.65 3 1514 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
433 Viktorin Jaroslav 24.04.57 2 1514 0 ŠO Tropic Lanškroun
434 Stryka Rostislav 05.04.66 3 1513 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
435 Haupt Petr 07.05.58 3 1512 0 ŠK Linhartice
436 Pirkl Luboš 19.01.82 3 1510 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
437 Šilar Karel 20.08.52 2 1510 0 TJ Sokol Hormní Čermná
438 Klíma Ladislav 15.02.82 2 1509 0 TJ Štefanydes Polička
439 Marek Karel 23.10.84 3 1508 0 TJ Štefanydes Polička
440 Vašák Ladislav 06.04.47 2 1508 0 ŠK Svitavy
441 Hrančík Jaroslav 31.07.51 3 1504 0 Sokol Krucemburk
442 Vacek Miroslav 04.02.57 2 1504 0 TJ Sokol Hormní Čermná
443 Zelený František 22.09.38 3 1503 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
444 Mikyska Luboš 25.12.31 3 1502 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
445 Kašpar Libor 24.03.73 3 1501 0 Sokol Krucemburk
446 Káva František 21.06.33 3 1495 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
447 Michalička Václav 25.09.46 3 1495 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
448 Sodomka Adam 10.06.89 3 1494 0 TJ Štefanydes Polička
449 Novák Michal 19.04.87 3 1494 0 TJ Lanškroun
450 Krejčí Lukáš 08.05.70 3 1493 0 Sokol Mistrovice
451 Dvořáček Alois 20.07.56 2 1491 0 ŠK Linhartice
452 Nečesánek Vítězslav 08.12.41 3 1491 0 ŠK Linhartice
453 Šlégr Miloslav 09.02.69 3 1490 0 ŠK Vysoké Mýto
454 Tobiška Jaroslav 06.04.41 3 1486 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
455 Valenta Rudolf 10.04.51 3 1483 0 Sokol Mistrovice
456 Novák Miroslav 31.10.88 3 1480 0 TJ Lanškroun
457 Hatala Ondřej 01.08.87 4 1476 0 TJ Štefanydes Polička
458 Mlynář Miroslav 04.07.49 3 1472 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
459 Krečmer Josef 15.03.30 2 1469 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
460 Pištora Lubomír 08.10.37 3 1469 0 Sokol Lázně Bohdaneč
461 Krčmář Stanislav 21.02.72 3 1465 0 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
462 Netolický Josef 09.01.66 3 1460 0 TJ Sokol Krouna
463 Sabolová Gabriela 21.02.92 3 1460 0 ŠK Vysoké Mýto
464 Zelenka Pavel 06.03.72 3 1457 0 ŠK Infinity Pardubice
465 Janota Jiří 08.06.58 3 1451 0 Sokol Mistrovice
466 Kaderka Ondřej 11.02.87 3 1450 0 TJ Slovan Moravská Třebová
467 Kvapil Pavel 30.04.50 3 1443 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
468 Šebek Jiří 20.04.30 3 1432 0 ŠK Infinity Pardubice
469 Janáček Tomáš 21.08.72 3 1431 0 Sokol Krucemburk
470 Bureš Zbyněk 21.05.78 3 1428 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
471 Kopal Vladimír 20.03.59 - 1425 0 SK Žamberk
472 Mačka Martin 24.03.87 3 1425 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
473 Charvát Václav 29.09.49 3 1420 0 SK Žamberk
474 Hegr Martin 06.04.89 3 1418 0 ŠO DDM Hlinsko
475 Kosek Marek 22.04.93 3 1417 0 ŠK Vysoké Mýto
476 Hynek Petr 22.01.88 3 1410 0 SK Žamberk
477 Voržáček Tomáš 25.06.86 3 1410 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
478 Pospíšil Jaroslav 18.12.37 3 1408 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
479 Honek Ondřej 30.06.87 3 1408 0 SK Holcim Prachovice
480 Felcman Martin 12.07.90 4 1407 0 SK Žamberk
481 Křišťál Zdeněk 22.05.55 - 1406 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
482 Janeček Václav 26.10.84 3 1403 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
483 Petráček Jiří 11.05.71 3 1403 0 TJ Spartak OEZ Letohrad
484 Hájek Jaroslav 25.02.50 3 1396 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
485 Cacek Tomáš 03.10.87 4 1390 0 TJ Štefanydes Polička
486 Starý Stanislav 07.05.44 3 1390 0 TJ Spartak Choceň
487 Langr Petr 21.03.69 3 1388 0 Sokol Mistrovice
488 Voldan Beno 29.04.76 - 1382 0 TJ Sokol Krouna
489 Starý Vladimír 17.01.85 3 1333 0 SK Holcim Prachovice
490 Klejch František 15.01.37 3 1331 0 TJ Jiskra Litomyšl
491 Šilar Karel 26.04.49 3 1331 0 TJ Sokol Hormní Čermná
492 Schmid Martin 10.04.89 3 1329 0 TJ Lokomotiva Česká Třebová
493 Nožička Karel 13.09.40 3 1325 0 2222 ŠK Polabiny Pardubice
494 Soška Květoslav 27.02.58 3 1317 0 ŠK Linhartice
495 Jäger Pavel 31.01.83 3 1317 0 SK Žamberk
496 Kokeš Ondřej 31.05.93 3 1311 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
497 Kůs Miroslav 03.07.63 3 1304 0 TJ ŠO a DDM Chrudim
498 Šenkýř František 11.12.40 3 1300 0 ŠK Linhartice
499 Kalous Josef 18.07.35 2 1297 0 SK Žamberk
500 Snítil Jiří 19.11.91 3 1292 0 TJ Lanškroun
501 Buchta Martin 19.04.74 3 1290 0 TJ Štefanydes Polička
502 Macháček Martin 10.04.65 3 1285 0 Sokol Mistrovice
503 Víglaský Jaroslav 09.03.85 3 1278 0 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
504 Mazura Ondřej 09.03.93 3 1265 0 SK Žamberk
505 Tér Vladimír 23.10.25 2 1262 0 ŠK Infinity Pardubice
506 Pelinka František 26.12.54 3 1251 0 SK Žamberk

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.