Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Lanškrounská věž 2005 29.06.05

V sobotu 18.6.2005 uspořádal TJ Lanškroun ve spolupráci s humanitární organizací PROTEBE XI. ročník turnaje mládeže O Lanškrounskou věž. V jednotlivých kategoriích zvítězili Adam Sobotka z Poličky, Jakub Michálek z Prahy a Michl Rott z Hlinska.


Lanškrounská věž 2005
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm.
1 4 Sodomka Adam 1494 Polička 28,00
2 5 Šimek Zdeněk 1753 Česká Třebová 26,50
3 6 Křivohlávek David 1540 Lanškroun 7 23,50
4 8 Novák Miroslav 1480 Lanškroun 7 23,00
5 7 Schaffer Dvid 1250 Polička 6 17,50
6 1 Trkal Tomáš 1250 Polička 3 5,00
7 9 Čížek Adam 1100 Praha 2 5,00
8 3 Palla Miroslav 1100 Lanškroun 2 3,00
9 10 Pergler Vladislav 1100 Praha 2 3,00
10 2 Blaho Matěj 1100 Praha 1 2,00
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm.
1 7 Michálek Jakub 1250 Praha 6 21
2 10 Zach Adam 1250 Praha 5 21½
3 15 Mareš Jan 1100 UO 5 19
4 12 Cvrkal Richard 1100 MT 5 19
5 9 Stodola Jakub 1250 Polička 23
6 17 Voksa Aleš 1100 Lanškroun 17
7 1 Baláž 1250 Svitavy 4 22½
8 5 Malá Michaela 1250 Králíky 4 21
9 24 Bobisud 1250 Praha 4 20½
10 2 Chmelík Ondřej 1250 Lanškroun 4 17½
11 13 Komínek Lukáš 1100 Lanškroun 4 15½
12 3 Franz Lukáš 1250 UO 20½
13 6 Marek Michal 1250 Lanškroun 18
14 8 Pohan Lukáš 1250 Lanškroun 17
15 18 Vysmek Ladislav 1100 Praha 17
16 4 Kábrt Jakub 1250 Praha 15
17 16 Pekárek Marián 1100 Lanškroun 3 19
18 20 Kalaš Jan 1000 Praha 3 15½
19 11 Cacek Tomáš 1100 Lanškroun 19½
20 14 Majer Filip 1100 Praha 17
21 21 Krátký Josef 1000 Lanškroun 15
22 22 Tymich Alexandr 1000 Praha 2 15½
23 19 Ječmínek Stanislav 1000 Lanškroun 1 15½
24 23 Vondráčková Kamila 1000 Praha 0 13
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BHm.
1 3 Rott Michal 1250 Hlinsko 22
2 2 Petrásek Kamil 1250 Polička 6 22½
3 1 Hanus Lukáš 1250 Hlinsko 21½
4 23 Vojtěšek Jan 1000 Praha 5 17½
5 8 Vaculík Jakub 1100 Lanškroun 19
6 4 Sion David 1250 Polička 4 22½
7 7 Osička Přemysl 1100 Hlinsko 4 22½
8 9 Vu Antonín 1100 Lanškroun 4 22
9 17 Sontag Erik 1000 ČV 4 17
10 19 Stodola Marek 1000 Polička 4 17
11 24 Vyskočil Daniel 1000 Polička 4 16½
12 20 Svatoš Martin 1000 Praha 4 16
13 12 Kalousek Jiří 1000 ČV 3 19
14 5 Kolomý Štěpán 1100 Lanškroun 3 18½
15 18 Sontag Štěpán 1000 ČV 3 18
16 14 Kašecký Šimon 1000 ČV 3 16½
17 6 Marek Dominik 1100 Lanškroun 3 15
18 16 Merta Matyáš 1000 Praha 3 12½
19 21 Trčka Jakub 1000 Praha 13½
20 13 Kašpar Jan 1000 UO 2 17
21 10 Holásek Jan 1000 UO 2 15
22 11 Holásek Vít 1000 UO 12
23 15 Komínková Michaela 1000 Lanškroun 12
24 22 Urbánek Aleš 1000 Polička 1 13½

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.