Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství České republiky mládeže 2005 26.03.05

Na Mistrovství České republiky mládeže 2005, které se konalo ve Zlatých Horách, měl náš kraj celkem sedminásobné zastoupení. Nejlépe se dařilo děvčatům, z nichž Kristýna Sabolová přivezla stříbrnou medaili v kategorii D10 a Lucie Bartošová vybojovala nevděčné čtvrté místo v kategorii D16, chlapcům se už ani zdaleka tolik nedařilo.


Mistrovství ČR mládeže 2005
Kategorie H10
Por. Jméno Rtg IRtg Klub Nar. Body BHm.
1 Baláček Tadeáš 1553 0 DDM Kolín 17.4.1995 39
2 Pavelek Tomáš 1599 0 BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek 11.1.1997 7 38
3 Rubeš Jan 1400 0 TJ Bonex Teplice 5.11.1995 36½
Kategorie D10
Por. Jméno Rtg IRtg Klub Nar. Body BHm.
1 Johnová Eliška 1250 0 Jiskra Hořice 16.5.1996 33½
2 Sabolová Kristýna 1250 0 ŠK Vysoké Mýto 6.3.1995 35
3 Zavadilová Karolína 1100 0 Duras Brno 29.6.1995 6 37
6 Dunglová Natálie 1250 0 ŠK Žamberk 3.3.1996 5 36½
Kategorie H12
Por. Jméno Rtg IRtg Klub Nar. Body BHm.
1 Kočiščák Jiří 1963 0 BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek 2.4.1993 8 34
2 Plát Vojtěch 1822 0 SŠŠ Staré Město 23.1.1994 7 33½
3 Bureš Jaroslav 1890 0 SK Prostějov 31.1.1993 34½
Kategorie D12
Por. Jméno Rtg IRtg Klub Nar. Body BHm.
1 Olšarová Karolína 1845 1877 Slavia Orlová 28.6.1993 35½
2 Langnerová Karolína 1264 0 BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek 24.6.1994 7 36
3 Němcová Karolína 1650 0 Oaza Praha 24.3.1993 7 35½
Kategorie H14
Por. Jméno Rtg IRtg Klub Nar. Body BHm.
1 Krejčí Jan 2061 2061 BŠŠ+TJ Tatran Litovel 27.9.1992 35½
2 Ponížil Cyril 2156 2156 ŠK Zlín 13.5.1991 7 34½
3 Konštacký Matěj 1866 1866 BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek 4.10.1991 37
15 Beneš Milan 1493 0 ŠK Vysoké Mýto 23.8.1991 4 27
Kategorie D14
Por. Jméno Rtg IRtg Klub Nar. Body BHm.
1 Valešová Šárka 1572 0 SŠŠ Staré Město 17.9.1992 35
2 Sochorová Jana 1681 0 ŠK Smíchov 28.12.1991 7 34½
3 Olšarová Tereza 1917 0 Slavia Orlová 16.5.1991 36
9 Sabolová Gabriela 1250 0 ŠK Vysoké Mýto 21.2.1992 28
Kategorie H16
Por. Jméno Rtg IRtg Klub Nar. Body BHm.
1 Biolek Richard 2141 2141 A64 Grygov 26.3.1990 34
2 Krčál Michal 2013 2013 ŠK Zlín 15.3.1989 7 35
3 Rakús Pavel 2074 2074 ŠK MSA Dolní Benešov 2.5.1989 6 36½
9 Zeinert Michal 2115 2115 Jiskra Ústí n.O. 15.9.1989 33½
17 Kastner Vojtěch 1914 1914 Synthesia Pardubice 21.4.1989 32½
Kategorie D16
Por. Jméno Rtg IRtg Klub Nar. Body BHm.
1 Němcová Kateřina 2109 2090 OAZA Praha 14.11.1990 7 36½
2 Ondrová Michaela 1886 1886 Slavoj Bruntál 24.11.1989 36½
3 Bálková Anna 1896 1945 Tatran Poštorná 7.4.1990 34
4 Bartošová Lucie 1675 0 Jiskra Litomyšl 21.10.1989 6 32
Open A
Por. Jméno Rtg IRtg Klub Nar. Body BHm.
1 Beil Martin 2199 2199 Tatran Litovel 25.8.1982 40½
2 Sochor Jiří 2155 0 TJ Šachy Povrly 10.9.1980 7 38½
3 Zavadil Michal 2099 2099 DURAS Brno 18.10.1965 7 38½
10 Kastner Oldřich 2194 2194 Štefanydes Polička 9.2.1961 35
Open B
Por. Jméno Rtg IRtg Klub Nar. Body BHm.
1 Pospíšil Aleš 1770 0 Desko Liberec 23.9.1988 8 42½
2 Oreský Jan 1585 0 Desko Liberec 27.11.1990 7 41½
3 Kadlec Adam 1646 0 Sokol Vyšehrad 21.1.1989 40
30 Mazura Jaroslav 1612 0 SK Žamberk 18.5.1935 31
46 Mazura Ondřej 1263 0 SK Žamberk 9.3.1993 29½

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.