Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
21. ročník bleskového turnaje v Městečku Trnávka 07.04.05

Na start 21. ročníku tradičního velikonočního bleskového turnaje v Městečku Trnávka se dostavilo plných 84 hráčů, kteří absolvovali nejprve boje ve vyřazovacích a poté v jednotlivých finalových skupinách. Celkovým vítězem se stal Tomáš Pokorný z Lanškrouna před Martinem Červeným z Brna a Romanem Závůrkou z Prostějova.


SOKOL Městečko Trnávka - 23.3.2005
21.ročník bleskového šachu
Poř. Hráč Oddíl ELO Průměr
1 Pokorný Tomáš Lanškroun 2246 2066
2 Červený Martin DURAS Brno 2135  
3 Závůrka Roman Prostějov 2090  
4 Bernášek Jan Pardubice 2389  
5 Škorpík Martin Polička 2128  
6 Volf Jaroslav Ústí/Orlicí 2111  
7 Švancara Petr Grygov 2151  
8 Plát Vojtěch St.Město/ U.Hradiště 1882  
9 Kašparovský Petr Konice 1770  
10 Hrubeš Pavel Lanškroun 2141  
11 Solil Roman Lanškroun 1850  
12 Štec František Přerov 2000  
13 Lorenc Oldřich Polička 2180  
14 Ošťádal Josef Přemyslovice 1851  
15 Ptáček Luboš V.Mýto 2072 1944
16 Petřík Petr Slávia Kroměříž 1903  
17 Firych Miroslav Slávia Kroměříž 2020  
18 Strašil Pavel Loko Zábřeh 2149  
19 Šmajzr Martin Ústí/Orlicí 2150  
20 Virgler Karel Prostějov 1821  
21 Hubený Pavel Boskovice 1833  
22 Spurný Ondřej Přemyslovice 1930  
23 Chloupek Libor Kunštát 1892  
24 Trávníček Vladimír Přemyslovice 1960  
25 Špičák Petr Sloup 1791  
26 Pokorný Jan Ústí/Orlicí 1930  
27 Glembek Bohumír Ústí/Orlicí 1790  
28 Dvořák Vladimír Přemyslovice 1969  
29 Kotva Milan M.Třebová 2134 1834
30 Zdráhal Václav Přemyslovice 1769  
31 Fiala Jiří Prostějov 1948  
32 Trunda Petr Prostějov 1716  
33 Mareš Petr st. Ústí/Orlicí 2020  
34 Rickardt Roman Garde Olomouc 1894  
35 Bartoš Karel Svitavy 1729  
36 Sedlák Ivo Sloup 1744  
37 Pavel Richard Garde Olomouc 1842  
38 Němec Karel Sloup 1730  
39 Riedl Tomáš Svitavy 1730  
40 Zemánek Jan Jevíčko 1835  
41 Prucek Ladislav Přemyslovice 1812  
42 Brácha Pavel Vrahovice 1770  
43 Mátl Rostislav Prostějov 2024 1736
44 Plíva Jiří Luká 1850  
45 Trimmel Bohuslav Prostějov 1724  
46 Marinov Peter V.Mýto 1750  
47 Hyrman Oldřich Prostějov 1812  
48 Cedzo Štěpán M.Třebová 1770  
49 Hradský Aleš Prostějov 1632  
50 Kubíček Martin Loko Zábřeh 1494  
51 Král Jan Konice 1740  
52 Chvojka Antonín M.Třebová 1804  
53 Bušina Vilém M.Trnávka 1590  
54 Riedl Vladimír Svitavy 1560  
55 Král Vojtěch Prostějov 1824  
56 Goroš Vladimír Vrahovice 1736  
57 Mareš Petr ml. Ústí/Orlicí 1780 1690
58 Sojma Zdeněk M.Třebová 1928  
59 Ševčík Leoš Boskovice 1796  
60 Šmudla Jan Prostějov 1816  
61 Jerman Miloš Polička 1678  
62 Spurný Antonín Přemyslovice 1830  
63 Kylar Pavel Ústí/Orlicí 1890  
64 Grepl Pavel M.Třebová 1824  
65 Novák Miroslav Lanškroun 1406  
66 Pavlů Pavel M.Trnávka 1685  
67 Novák Jiří Prostějov 1586  
68 Beneš Leopold Svitavy 1626  
69 Pokorný Milan Tatenice 1250  
70 Tichý Oldřich Vrahovice 1570  
71 Liebl Pavel Jevíčko 1689 1399
72 Dvořáček Jiří Boskovice 1501  
73 Bureš Vladimír M.Trnávka 1670  
74 Veselý Miroslav Boskovice 1631  
75 Baláž Jindřich Svitavy 1250  
76 Žůrek Oldřich M.Trnávka 1550  
77 Zapletal Jiří Přemyslovice 1250  
78 Švec Martin Luká 1250  
79 Snídal Roman Prostějov 1550  
80 Mlýnský Josef Luká 1250  
81 Otáhal Miroslav Luká 1250  
82 Paták Petr Náměšť /Hané 1250  
83 Mlýnský Vojtěch Luká 1250  
84 Jureček Luděk Tatenice 1250  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.