Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Olympiáda dětí a mládeže 2005 29.06.05

Poslední akcí mládeže v sezoně 2004/05 byla Olympiáda dětí a mládeže, která se konala v Brně. Jak je vidět z přiložených celkových výsledků, nikdo z našich nezazářil a nikdo nepropadl. V podstatě všichni skončili tak, jak naznačovalo jejich předturnajové nasazení. V neoficiální soutěži krajů to stačilo na dělené 8.místo, což zřejmě odpovídá úrovni mládežnického šachu u nás.


Zpravodaj č

Starší chlapci

Por. St.c. Jméno                  Rtg Kraj            Body BHm. BH. B vict SB.Son

   1     4 Uřičář Jakub          1961 Jihomoravský     6   20˝  28˝   5    23,50 

   2     2 Rojíček Vojtěch       2116 Moravskoslezský  6   20   29    5    23,75 

   3     1 Ponížil Cyril         2121 Zlínský          5   21˝  30˝   5    18,50 

   4     6 Oreský Jan            1811 Liberecký          20   27˝   4    13,50 

   5     8 Jonáš Václav          1756 Plzeňský         4   18˝  26    2    12,75  

   6     3 Fojtů Jan             1977 Středočeský        19˝  27    3     9,50 

   7     5 Ruzyak Pavel          1868 Praha              19˝  25˝   2     8,25 

   8     7 Steinhauser František 1764 Jihočeský          19   25    3     6,75 

   9    12 Jambor Jiří           1552 Olomoucký          16   21    2     7,50 

  10     9 Pečinka Martin        1698 Pardubický       3   16   22    2     6,00 

  11    10 Hruška Ondřej         1642 Vysočina         3   14   19    3     3,50 

  12    11 Kvěš Martin           1574 Karlovarský      2   16   22    2     1,50 

  13    13 Souček Jakub          1525 Královéhradecký    15˝  20    1     1,50 

  14    14 Pravda David          1377 Ústecký          0   15   20    0     0,00 

 

Starší dívky

Por. St.c. Jméno                  Rtg Kraj            Body BHm. BH. B vict SB.Son

   1     1 Němcová Kateřina      2133 Praha            7   19   27    7    29,00 

   2     3 Olšarová Tereza       1847 Moravskoslezský  5   16   23˝   5    14,00 

   3     4 Marečková Martina     1765 Královéhradecký    19˝  29    4    16,75 

   4     5 Palková Kateřina      1758 Plzeňský           19   27˝   3    16,25 

   5     2 Bálková Anna          1934 Jihomoravský       18˝  27    3    11,25 

   6     6 Říhová Kamila         1428 Středočeský        18   25˝   2     6,25 

         7 Zelená Monika         1336 Vysočina           18   25˝   2     6,25 

   8     8 Pastirčáková Kateřina 1258 Ústecký            17   24˝   2     4,75 

   9     9 Šplíchalová Veronika  1250 Pardubický       3   17   22˝   2     3,00 

  10    10 Baránková Kateřina    1000 Olomoucký        2   17˝  23    1     1,00 

  11    11 Kobrlová Martina      1000 Liberecký        1   15   21˝   0     0,00 

 

Mladší chlapci

Por. St.c. Jméno                  Rtg Kraj            Body BHm. BH. B vict SB.Son

   1     3 Kočiščák Jiří         2012 Moravskoslezský  5   20   27˝   5    17,50 

   2     2 Kuchynka Lukáš        2051 Jihomoravský     5   20   27˝   4    18,25 

   3     1 Krejčí Jan            2061 Olomoucký        5   18   25˝   4    19,00 

   4     7 Vlasák Lukáš          1819 Karlovarský       19˝  25˝   3    14,00 

   5    13 Gabriel Adam          1538 Zlínský           19   26˝   3    15,75 

   6     5 Vala Filip            1920 Vysočinma         20˝  28    3    10,75 

   7     6 Steinhauser Dominik   1841 Jihočeský         18   25˝   1    12,00 

   8    11 Kolář Daniel          1588 Ústecký           14˝  20    3     7,75 

   9     4 Svoboda Václav        1922 Praha            3   16˝  22˝   3     7,00 

  10    12 Alaverdyan Argam      1578 Středočeský      3   15˝  21˝   1     8,50 

  11     8 Kříž Daniel           1802 Plzeňský          21˝  27˝   2     7,75 

  12    10 Vancl Jakub           1655 Liberecký         16˝  22˝   1     5,50 

  13     9 Kracík Tomáš          1693 Královéhradecký   15˝  21˝   1     6,50 

  14    14 Kosek Marek           1417 Pardubický       1   14˝  21˝   0     2,75 

 

Mladší dívky

Por. St.c. Jméno                  Rtg Kraj            Body BHm. BH. B vict  SB.Son

   1     1 Olšarová Karolína     1802 Moravskoslezský    19˝  28˝   6    25,50 

   2     3 Valešová Šárka        1703 Zlínský          6   19˝  28    5    22,00 

   3     4 Havlíková Kristýna    1671 Plzeňský           19˝  28˝   5    19,00 

   4     2 Němcová Karolína      1704 Praha            4   22   30˝   4    12,50 

   5     5 Sabolová Gabriela     1460 Pardubický       4   19˝  29    4    12,50 

   6     9 Šimurdová Zdeňka      1304 Středočeský        16   22˝   3     7,50 

   7     8 Prokopová Jiřina      1317 Královéhradecký  3   21˝  30˝   3     8,50 

   8     6 Lapuníková Markéta    1397 Jihomoravský     3   18   25˝   2     6,00 

   9     7 Špererová Kateřina    1347 Karlovarský      3   16˝  24    3     5,00 

  10    12 Kozlová Miroslava     1000 Jihočeský        3   13   18    3     5,50 

  11    11 Hořejší Alice         1000 Ústecký            13   19˝   2     5,50 

  12    10 Zemanová Šárka        1250 Liberecký        2   14   21    2     3,00 

  13    14 Vičarová Veronika     1000 Olomoucký        2   13˝  18˝   2     4,00 

  14    13 Košutová Jitka        1000 Vysočina         1   13˝  19    1     2,50 

 

Neoficiální hodnocení krajů

 

1.    Moravskoslezský kraj      22,5

2.    Jihomoravský kraj         18,5

3.    Hlavní město Praha        17,5

4.    Plzeňský kraj             16,5

5.    Zlínský kraj              15,5

6.    Středočeský kraj          13,5

7.    Olomoucký kraj            12,5

8.    Královehradecký kraj      11,0

Pardubický kraj           11,0

Vysočina                  11,0

11.Liberecký kraj            10,0

Jihočeský kraj            10,0

13.Karlovarský kraj           9,5

Ústecký kraj               9,5

 

 

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.