Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Zápis ze schůze VV PDŠS č 2/2005 03.06.05

Na druhé schůzi VV PDŠS v roce 2005 provedl VV kontrolu uložených úkolů, vyslechl zprávy jednotlivých komisí a uložil nové úkoly.


Zápis z 1.schůze VV KŠS Pardubice - Česká Třebová 13..4.2002

Zápis z 2.schůze 2005 VV Pardubického krajského šachového svazu

 Pardubice 25.5.2005 od 16,00

 

Přítomni: Jiří Kosek, Jaromír Krys, Jaroslav Volf, Pavel Borek, Josef Sekyrka

Omluveni: František Navrátil, Marián Sabol, Vladimír Vlček

 

1. Kontrola úkolů z minulé schůze

    U01 - STK zveřejnit připravené návrhy na reorganizaci soutěží družstev - úkol trvá, termín

               posunut do 30.6.2005

    U02 - sekretář aktualizovat adresář oddílů dle registračních seznamů, seznamy nejsou kompletní,

               termín posunut do 30.6.2005

    U03 - KM připravit a rozeslat propozice na finále KP mládeže, zajistit diplomy a medaile pro

               přeborníky - úkol splněn

    U04 - KM - připravit seznam dotací pro oddíly za soutěže družstev mládeže, kvalifikační turnaje a

               finále KP mládeže - úkol splněn

 

2. Zprávy z komisí

Předseda – kopie registračních seznamů zaslané na PDŠS chybí od oddílů: ŠO Kunvald, TJ Sokol Němčice, TJ Jiskra Litomyšl, TJ Štefanydes Polička, Sokol Krucemburk, DDM Alfa Pardubice, TJ Sokol Krouna, TJ Synthesia Pardubice. Žádáme uvedené oddíly, aby zaslaly kopii registračního seznamu na adresu: Krajský šachový svaz, K Vinici 1901, 53002 Pardubice nebo e-mailem na adresu:

jiri.kosek@siemens.com.

V přehledu registrovaných oddílů, který byl zaslán z ŠSČR, chybí oddíl TJ Jablonné nad Orlicí.

STK - krajský přebor jednotlivců proběhl v Chrudimi za účasti 18 hráčů.

           1. Petuchov Sergej 2. Červený Petr 3. Němec Pavel

VV schválil návrh hrát KP jednotlivců 2006 v rámci turnaje na přelomu roku v Litomyšli.

Připravuje se rozpis pro další soutěžní ročník družstev. Rozpis a návrh na reorganizaci soutěží družstev bude zaslán oddílům začátkem července.

Komise mládeže - v KP mládeže proběhl finalový turnaj 21.5. - 22.5.2005 v Mistrovicích

Pořadí nejlepších podle kategorii:

H16:   1. Zámečník Jan        HL          2. Pečinka Martin        UO        3. Petráž Martin             ČT       

H14:   1. Kosek Marek        VM         2. Sabolová Gabriela    VM       3. Franz Lukáš               UO

H12:   1. Rott Michal           HL          2. Tomeš Marek          VM       3. Kapoun Vít                UO

H10:   1. Pulpán Jakub         CHR       2. Sion David               PO        3. Lorenc Adam             ŽA

Liga dorostu - skupina střed               

    1. Lokomotiva Česká Třebová          18 bodů  postup do extraligy dorostu

    2. TJ DDM Chrudim                        17 bodů

    6. DDM Vysoké Mýto                     13 bodů

Konečná tabulka KP žákovských družstev:

    1. ŠK Kámen Chotěboř                    13 bodů

    2. SK Žamberk                                11 bodů

    3. ŠO DDM Hlinsko                           9 bodů

    4. Štefanydes Polička                         6 bodů

    5. TJ Jiskra Ústí n.O.                         6 bodů

    6. TJ Lanškroun                                 5 bodů

    7. Lokomotiva Česká Třebová B         4 body

    8. TJ Sokol Mistrovice                        2 body

Hospodářská komise:

VV schválil přehled dotací pro oddíly za soutěže družstev mládeže, kvalifikační turnaje a finále KP mládeže - částky budou zaslány oddílům v průběhu června

VV schválil odměny vedoucím soutěží družstev - 500 Kč za každou skupinu

TMK

Připravuje se několik jednodenních tréninkových soustředění pro nejlepší mládež v našem kraji,

pravděpodobně v září a říjnu před mistrovstvím Čech mládeže. (Pardubice - trenér Petr Pisk)

 

 

3. VV uložil úkoly :

U05: STK - připravit rozpis soutěží družstev a rozeslat oddílům do 30.6.2005

U06: hospodář - rozeslat dotace za soutěže mládeže na oddíly a odměny za řízení soutěží

U07: předseda - projednat s pořadateli turnaje v Litomyšli možnost hrát současně jako KP jednotlivců

U08: KM - zaslat přehled postupujících z KP jednotlivců mládeže a KP v rapid šachu na ŠSČR

U09: KM - připravit návrh termínového kalendáře pro soutěže mládeže 2005/06

U10: TMK - připravit pozvánky a program soustředění talentované mládeže

 

Příští schůze VV PDŠS je v plánu 7.9.2005 v Pardubicích na krajském sdružení ČSTV.

 

Zapsal: Jiří Kosek


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.