Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Soutěže družstev ŠSČR na sezonu 2005/06 20.05.05

Na schůzi rozšířené STK ŠSČR, konané v rámci šachového festivalu Hostan Open ve Znojmě, byly schváleny výsledky soutěží ročníku 2004/05 a bylo provedeno zařazení jednotlivých oprávněných družstev do skupin 1. a 2 ligy. Z našich zástupců bude hrát Bauset Pardubice v Extralize, 1. ligu budou hrát družstva Chrudimě, Synthesie Pardubice a Lanškrouna a 2. ligu družstva Avekontaktu Pardubice, 2222 Polabiny Pardubice, Synthesie Pardubice B a Zaječic.


Extraliga 1.liga západ 1.liga východ
Infinity (Bauset) Pardubice Sokol Kolín (Joly Polabí) Slavoj Poruba
ŠK Mahrla Praha DP Holdia Praha ŠK Frýdek-Místek
Lokomotiva Brno A Sokol Plzeň B TŽ Třinec B
Sokol Plzeň INGEM Slavia Hradec Králové A Staré Město
Sokol Vyšehrad ŠO DDM Chrudim Duras Brno
TŽ Třinec Synthesia Pardubice Slavia Orlová
ŠK Zlín ČSOB Tatran Litovel
ŠK Fuchs (IPM Color) Ostrava DA Praha Baník Karviná
Slavie (Zikuda) Turnov Sokol Vyšehrad B Slavia Kroměříž
A64 Grygov Sokol Plzeň C Gordic Jihlava
TJ Pankrác Praha 1. Novoborský ŠK TJ Lanškroun
Lokomotiva Brno B Slavia Hradec Králové B NH Ostrava
2.liga A 2.liga B 2.liga C
Šakal Kozolupy ŠK Tietz Karlovy Vary Sněžka Náchod
Sokol Plzeň Letná Rakovník Panda Rychnov nad Kněžnou
Sokol Domažlice ŠK Kladno Infinity (AVE-kontakt) Pardubice B
Sokol Klatovy Union Louny Synthesia Pardubice B
Loko Č. Budějovice ČSOB B ŠK 2222 Polabiny Pardubice
Sokol Rekol Písek Lokomotiva Most Emerge Mladá Boleslav
Sokol Tábor Marty Baník Most ŠK Joly Lysá nad Labem
Spartak Vlašim SSZŠ Litvínov Bohemians B
Alva Příbram Bonex Teplice Pankrác B
Bohemians Spartak Ústí n.L. Praga Praha B
Praga Praha Demas Děčín Vyšehrad C
Kobylisy 1. Novoborský ŠK B Vršovice
2.liga D 2.liga E 2.liga F
Garde Lipovec Zbrojovka Vsetín Slezan Opava
CD Rating Brno Sokol Bzenec Dolní Benešov
Duras Brno B ŠK Uherský Ostroh ŠKTP Hrabyně
Duras Brno C ŠK Boršice NH Ostrava B
Univerzita Brno Staré Město B Ritmus Ostrava
ŠK 64 Brno ŠK Zlín B Slavoj Poruba B
Lokomotiva Brno C MěKS Holešov Slavia Orlová B
Orel Ořechov Slavia Kroměříž B ŠK Stonava
Náměšť nad Oslavou Prostějov Baník Havířov
SpgŠ Znojmo A64 Grygov B ŠK Frýdek-Místek B
1.ŠK Jihlava Tatran Litovel B Sokol Dobrá
Sokol Zaječice Lokomotiva Zábřeh Sokol Hutisko-Solanec

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.