Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR družstev starších žáků - Seč 06.06.05

Ve dnech 4.-5.6.2005 proběhl již 43 ročník nejstaršího turnaje družstev mládeže u nás - populární Zaječice, které se opět odehrály v rekreačním středisku Juniorcentrum na Seči. V soutěži družstev zvítězil BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek A, v soutěži dvojic byla nejlepší Panda Rychnov n/Kn. A a soutěž jednotlivců vyhrál Marian Sabol z Lanškrouna.


Mistrovství ČR družstev starších žáků Coprosys Open
Por. St.c. Tým Part. + = - MP Z Body BH.  B SB.Son
1 1 BŠŠ + ŠK Frýdek-Místek A 9 8 1 0 17 39˝ 296 276,75
2 2 ŠK Dunajská Streda 9 6 3 0 15 38˝ 291˝ 235,75
3 4 ŠK SŠŠ Staré Město 9 7 1 1 15 36 291˝ 232,75
4 3 OAZA Praha 9 6 1 2 13 36 294˝ 199,75
5 10 TJ Tatran Poštorná A 9 6 0 3 12 35˝ 262˝ 163
6 7 ŠŠ Desko Liberec A 9 6 0 3 12 33 295 181
7 6 BŠŠ + ŠK Frýdek-Místek B 9 6 0 3 12 31 295 183,5
8 12 Biomedica Říčany A 9 5 2 2 12 30 283 179,5
9 17 TJ Jiskra Havl. Brod A 9 4 3 2 11 32 244˝ 137,25
10 8 ŠK Zlín 9 4 3 2 11 31 278˝ 157,25
11 13 TJ Jiskra Hořice 9 5 1 3 11 29 276 153,5
12 11 ŠK Spartak Ústí nad Labem A 9 5 1 3 11 28 252 139,5
13 18 Panda AQUA RWT Rychnov A 9 5 0 4 10 34 241 121
14 14 ŠK Lokomotiva Brno 9 5 0 4 10 33˝ 228˝ 108
15 16 TJ Sokol Postoupky 9 5 0 4 10 33 251 122
16 5 Sokol Klatovy 9 4 2 3 10 32˝ 288 147,5
17 9 SK Boršice 9 5 0 4 10 30˝ 282 138,5
18 27 Biomedica Říčany B 9 5 0 4 10 29˝ 243˝ 125,5
19 15 Sokol Údlice 9 5 0 4 10 29 262˝ 133,5
20 22 TJ ŠO DDM Chrudim 9 5 0 4 10 28 237˝ 115,5
21 19 ŠK + DDM Vysoké Mýto 9 5 0 4 10 27 260˝ 130
22 24 TJ + DDM Náměšť nad Oslavou 9 4 1 4 9 27˝ 237˝ 102,25
23 23 Lokomotiva DDM Česká Třebová 9 4 1 4 9 27 240 117
24 20 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 9 4 1 4 9 25˝ 257 113,75
25 21 ŠK Sokol Vyšehrad A 9 4 1 4 9 25 239 103
26 28 ŠK Řevnice 9 4 1 4 9 23 247˝ 117
27 40 ŠK Spartak Ústí nad Labem B 9 4 0 5 8 29˝ 174˝ 55
28 38 ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sáz 9 4 0 5 8 29 210˝ 81,5
29 42 TJ Sokol Zaječice A 9 4 0 5 8 27˝ 173 53
30 29 Slavoj České Budějovice 9 4 0 5 8 27 257 104
31 25 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 3 2 4 8 27 235 93,75
32 30 ŠO DDM Hlinsko 9 4 0 5 8 26˝ 232˝ 77,5
33 41 ŠK Sokol Vyšehrad B 9 4 0 5 8 24˝ 192˝ 55,5
34 26 TJ Spartak Vlašim 9 4 0 5 8 18˝ 258 95,5
35 37 Panda AQUA RWT Rychnov B 9 3 1 5 7 24˝ 198˝ 61
36 35 ŠK KDJS Sedlčany 9 3 1 5 7 23 210˝ 65,75
37 34 ŠŠ Desko Liberec B 9 3 1 5 7 22 253 93
38 31 TJ Jiskra Havl. Brod B 9 3 1 5 7 22 234 82,5
39 39 TJ Tatran Poštorná  B 9 3 1 5 7 20˝ 223 78
40 36 Sokol Kobylisy 9 3 0 6 6 23˝ 185 33,5
41 32 ŠK Líně 9 3 0 6 6 22˝ 248 84
42 33 Sokol Hradec Králové 9 3 0 6 6 21˝ 220˝ 35,5
43 44 DDM Čáslav 9 2 0 7 4 21 187˝ 11
44 45 ŠK 2222 Polabiny Pardubice 9 2 0 7 4 12˝ 194 11
45 43 TJ Sokol Zaječice B 9 1 0 8 2 11 184 0
13. ročník turnaje dvojic Omega plus Open
Por. St.c. Tým Part. + = - Body BH. B SBFIDE  
1 3 Panda Rychnov A 9 5 3 1 13˝ 98 139,5
2 5 TJ Lokomotiva Most 9 6 2 1 13 95 128,75
3 1 Sokol Kobylisy 9 4 4 1 12˝ 100 133
4 2 TJ Tatran Litovel 9 4 5 0 12˝ 99 135,25
5 8 TJ DDM Náměšť nad Oslavou 9 4 5 0 12 98 125
6 4 Biomedica Říčany A 9 4 2 3 10˝ 92 91,5
7 14 ŠK SŠŠ Staré Město 9 4 3 2 10˝ 88 89,5
8 7 Panda Rychnov B 9 4 2 3 10˝ 87˝ 87,5
9 13 TJ Tatran Poštorná 9 3 4 2 10 96˝ 98,25
10 9 TJ Spartak Vlašim A 9 3 4 2 10 84˝ 86
11 6 DDM Animo - SK Žamberk 9 4 2 3 80 75,75
12 23 Spartak Ústí nad Labem A 9 2 5 2 9 83˝ 76
13 12 SK Boršice B 9 3 3 3 79˝ 66
14 24 Spartak Ústí nad Labem B 9 3 2 4 79 69,5
15 19 ŠO DDM Hlinsko 9 2 4 3 75˝ 54,25
16 15 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 9 3 2 4 67˝ 51,5
17 27 ŠŠ Desko Liberec 9 2 4 3 8 80 68,5
18 11 SK Boršice A 9 3 3 3 8 79 55,25
19 10 Biomedica Říčany B 9 3 2 4 8 72 51,5
20 26 TJ Spartak Vlašim B 9 2 3 4 8 60 43,25
21 17 Panda Rychnov C 9 3 2 4 72 52,5
22 22 Panda Rychnov E 9 2 3 4 65 42,5
23 16 Lokomotiva DDM Česká Třebová 9 2 3 4 7 73˝ 38,5
24 18 TJ CHS Chotěboř 9 2 2 5 69 31,75
25 21 Panda Rychnov D 9 1 3 5 5 65 31,5
26 25 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 0 1 8 1 67 5
4. ročník turnaje jednotlivců Mercia Open
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Body BH.  B
1 1 Sabol Marian 2348 TJ Lanškroun 7 50
2 3 Dvořák Jan 2252 ČSOB Litoměřice 49
3 8 Šott Pavel 2101 Sokol Klatovy 45˝
4 5 Vařejčko Josef 2194 ŠO TJ Sokol Zaječice 6 45
5 11 Matějovský Ondřej 2041 TJ Spartak Vlašim 46
6 10 Holásek Pavel 2050 Jiskra Ústí nad Orlicí 41˝
7 2 Vojta Tomáš 2332 TJ Spartak Vlašim 5 50
8 4 Palek Miroslav 2231 Sokol Plzeň 5 48
9 6 Janda Jiří 2117 Sokol Kobylisy 5 43˝
10 9 Krys Jaromír 2090 TJ ŠO a DDM Chrudim 5 40
11 12 Hromádko Martin 2038 ŠO TJ Sokol Zaječice 5 40
12 17 Havelka Petr 1929 TJ Sedlčany 43
13 16 Kindl František 1930 Sokol Údlice 40
14 7 Grus Jan 2109 Sokol Kobylisy 37˝
15 13 Krejčová Kateřina 2003 Stadion Kutná Hora 37
19 Švagerka Michal 1772 Sokol Hradec Králové 37
17 14 Roušar Zdeněk 2000 Panda Rychnov nad Kněžnou 35
18 20 Gruss Petr 1616 TJ Klášterec nad Ohří 33
19 15 Cvikl Michal 1998 Šakla Kozolupy 42
20 18 Paukert Jan 1880 ŠK Řevnice 39
21 21 Vopat Jan 1515 TJ Sedlčany 31˝
22 22 Hartman Ivo 1250 Panda Rychnov 3 33
23 23 Petráněk Stanislav 1250 Panda Rychnov 1 37˝

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.