Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga dorostu - první tři kola 18.10.05

Prvními koly zahájila sezonu také 1. česká liga dorostu, ve které máme tři zástupce. Po odehraných třech kolech je Chrudim s plným počtem bodů na prvním místě, Vysoké Mýto je čtvrté a Žamberk devátý.


1.LDMD, skupina sever - 1. kolo
RMSK Jiskra Nový Bydžov 3 3 Vysoké Mýto
Tomáš Petr 0 1 Beneš M.
Vaníček Lukáš 0 1 Kosek M.
Kohout Martin 1 0 Sabolová G.
Eibl Milan 1 0 Ondrej T.
Prokopová Jiřina 1 0 Tomeš M.
Drábek Josef 0 1 Sabolová K.
Panda Rychnov n.K. 4,5 1,5 Jiskra Hořice
Marečková 1 0 Kraus
Pečínka 1 0 Souček
Kalecký 1 0 Erbrt
Horníček Petr 1 0 Johnová
Horníček Pavel O,5 0,5 Šafařík
Zahradník 0 1 Duplinszki
Praha Kobylisy 4,5 1,5 Desko Liberec  D
Jančařík Joel 0,5 0,5 Jakubíček Tomáš
Karas Ladislav 0,5 0,5 Jakubíček Matouš
Kaftan Patr 1 0 Bradáč Daniel
Lhotka Jiří 0,5 0,5 Strobach Jiří
Vodička Přemysl 1 0 Novák Jan
Blecha Martin 1 0 Pajerský Michal
Jiskra Jaroměř 4 2 Desko Liberec  B
Šrejber Michal 1 0 Škopan Martin
Dvořák David 0 1 Malý Marek
Zvonař Roman 1 0 Ošťádal Michal
Jecha Lukáš 0 1 Zemanová Šárka
Čižinský Petr 1 0 Smrkovský Lukáš
Tykal Jakub 1 0 Gažar Martin
Mladá Boleslav 3 3 Žamberk
Mlčoch Martin 1 0 Felcman Martin
Tlašek Jaroslav 0 1 Bednář Marek
Šoltysová Andrea 0 1 Felcman Tomáš
Prášil Adam 1 0 Mazura Ondřej
Bednář Bohumil 0 1 Výprachtický David
Táborský Jiří 1 0 Malá Michaela
Chrudim 4,5 1,5 Desko Liberec  C
Žák 1 0 Frýda
Culek 1 0 Suchomel Aleš
Kůs 0,5 0,5 Krtouš
Krys 1 0 Tůma
Půlpán 1 0 Suchomel Tomáš
Kučera 0 1 Jirkovec
1.LDMD, skupina sever - 2. kolo
Desko Liberec  C 0,5 5,5 Praha Kobylisy
Frýda 0 1 Jančařík Joel
Suchomel Aleš 0,5 0,5 Karas Ladislav
Krtouš 0 1 Kaftan Patr
Tůma 0 1 Lhotka Jiří
Suchomel Tomáš 0 1 Blecha Martin
Jirkovec 0 1 Chmel Kristian
Vysoké Mýto 4 2 Desko Liberec  D
Beneš M. 0,5 0,5 Jakubíček Tomáš
Kosek M. 0,5 0,5 Jakubíček Matouš
Sabolová G. 1 0 Bradáč Daniel
Ondrej T. 0 1 Strobach Jiří
Tomeš M. 1 0 Novák Jan
Sabolová K. 1 0 Pajerský Michal
Mladá Boleslav 3 3 Jiskra Jaroměř
Mlčoch Martin 0 1 Šrejber Michal
Tlásek Jaroslav 1 0 Dvořák David
Šoltysová Andrea 0 1 Zvonař Roman
Prášil Adam 0 1 Jecha Lukáš
Bednář Bohumil 1 0 Čižinský Petr
Táborský Jiří 1 0 Tykal Jakub
Desko Liberec  B 2 4 Panda Rychnov n.K.
Škopan Martin 0 1 Marečková
Malý Marek 0 1 Pečínka
Ošťádal Michal 1 0 Kalecký
Zemanová Šárka 1 0 Horníček Petr
Smrkovský Lukáš 0 1 Horníček Pavel
Gažar Martin 0 1 Zahradník
Chrudim 4 2 RMSK Jiskra Nový Bydžov
Žák 1 0 Vaněk Tomáš
Culek 0 1 Tomáš Petr
Kůs 1 0 Vaníček Lukáš
Krys 1 0 Kohout Martin
Půlpán 1 0 Eibl Milan
Kučera 0 1 Prokopová Jiřina
Jiskra Hořice 4,5 1,5 Žamberk
Kraus 0,5 0,5 Bednář Marek
Souček 0 1 Felcman Tomáš
Erbrt 1 0 Mazura Ondřej
Johnová 1 0 Lorenc Josef
Šafařík 1 0 Výprachtický David
Duplinszki 1 0 Malá Michaela
1.LDMD, skupina sever - 3. kolo
Desko Liberec  D 0 6 Jiskra Hořice
Jakubíček Tomáš 0 1 Kraus
Jakubíček Matouš 0 1 Souček
Bradáč Daniel 0 1 Erbrt
Strobach Jiří 0 1 Johnová
Novák Jan 0 1 Šafařík
Pajerský Michal 0 1 Zívr
Desko Liberec  C 3 3 Jiskra Jaroměř
Frýda 1 0 Šrejber Michal
Suchomel Aleš 0 1 Dvořák David
Krtouš 1 0 Zvonař Roman
Tůma 0 1 Freisleben J.
Suchomel Tomáš 0 1 Čižinský Petr
Jirkovec 1 0 Freisleben M.
Desko Liberec  B 1,5 4,5 Chrudim
Škopan Martin 0,5 0,5 Žák
Malý Marek 1 0 Culek
Ošťádal Michal 0 1 Kůs
Zemanová Šárka 0 1 Krys
Smrkovský Lukáš 0 1 Půlpán
Gažar Martin 0 1 Kučera
Mladá Boleslav 1 5 Vysoké Mýto
Mlčoch Martin 0 1 Beneš M.
Tlašek Jaroslav 0 1 Kosek M.
Šoltysová Andrea 0 1 Sabolová G.
Prášil Adam 1 0 Ondrej T.
Bednář Bohumil 0 1 Tomeš M.
Táborský Jiří 0 1 Sabolová K.
RMSK Jiskra Nový Bydžov 3,5 2,5 Žamberk
Fencl Pavel 1 0 Bednář Marek
Vaněk Tomáš 0,5 0,5 Felcman Tomáš
Vaníček Lukáš 0,5 0,5 Mazura Ondřej
Kohout Martin 0 1 Lorenc
Eibl Milan 0,5 0,5 Výprachtický David
Prokopová Jiřina 1 0 Malá Michaela
Praha Kobylisy 2,5 3,5 Panda Rychnov n.K.
Jančařík Joel 0 1 Marečková
Karas Ladislav 0 1 Pečínka
Kaftan Patr 1 0 Kalecký
Lhotka Jiří 1 0 Horníček Petr
Vodička Přemysl 0 1 Horníček Pavel
Chmel K. 0,5 0,5 Zahradník
předehrávka
RMSK Jiskra Nový Bydžov 3 3 Praha Kobylisy
Fencl Pavel 0 1 Jančařík Joel
Vaněk Tomáš 0 1 Karas Ladislav
Tomáš Petr 0,5 0,5 Kaftan Patr
Vaníček Lukáš 1 0 Vodička Přemysl
Kohout Martin 0,5 0,5 Blecha Martin
Prokopová Jiřina 1 0 Chmel Kristian
Tabulka po 3.kole
Poř. Družstvo Z + = - Body Score
1 Chrudim 3 3 0 0 9 13
2 Rychnov n.Kn. 3 3 0 0 9 12
3 Kobylisy 4 2 1 1 7 15,5
4 Vysoké Mýto 3 2 1 0 7 12
5 Hořice 3 2 0 1 6 12
6 Nový Bydžov 4 1 2 1 5 11,5
7 Jaroměř 3 1 2 0 5 10
8 Mladá Boleslav 3 0 2 1 2 7
9 Žamberk 3 0 1 2 1 7
10 Liberec C 3 0 1 2 1 5
11 Liberec B 3 0 0 3 0 5,5
12 Liberec D 3 0 0 3 0 3,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.