Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. česká liga dorostu - druhé dvoukolo 09.11.05

Ve druhém dvoukole 1. české ligy dorostu se naši zástupci utkali ve Vysokém Mýtě. Za zmínku stojí dvě porážky favorizovaného Rychnova nad Kněžnou od Chrudimi i od Vysokého Mýta. Zápas 5.kola Žamberk - Chrudim skončil až v 18.15 hod závěrečnou blickou na 2. šachovnici, kdy Chrudim díky Karlovi Culkovi získala aspoň 1 zápasový bod.


Kolo 4 
4.1 3 TJ Auto Škoda Ml. Boleslav 6,0 - 0,0 1 ŠŠ Desko Liberec C
1 Kán Vojtěch 1298 1 : 0 Macháč David 0
2 Jelínek Jan 0 1 : 0 Suchomel Aleš 0
3 Nedoma Marek 0 1 : 0 Krtouš Zdeněk 0
4 Mlčoch Martin 1340 1 : 0 Tůma Tomáš 0
5 Tlášek Jaroslav 1387 1 : 0 Suchomel Tomáš 0
6 Balogh Eugen 0 1 : 0 Jirkovec Jiří 0
4.2 4 ŠŠ Desko Liberec B - 2 ŠŠ Desko Liberec D
odloženo
4.3 7 Jiskra RMSK Nový Bydžov 3,5 - 2,5 5 Jiskra Hořice
1 Vaněk Tomáš 1513 ˝ : ˝ Kraus Tomáš 1581
2 Vaníček Lukáš 1366 1 : 0 Souček Jakub 1496
3 Kohout Martin 0 1 : 0 Erbrt Jan 1381
4 Eibl Milan 0 0 : 1 Šafařík Jakub 1411
5 Prokopová Jiřina 1322 1 : 0 Tázlar Petr 0
6 Šedivá Kamila 0 0 : 1 Šanca Stanislav 0
4.4 8 TJ Sokol Praha-Kobylisy 5,0 - 1,0 6 Mőller Team Jiskra Jaroměř
1 Jančařík Joel 1667 ˝ : ˝ Šrejber Michal 1693
2 Karas Ladislav 1425 ˝ : ˝ Dvořák David 1618
3 Kaftan Petr 1353 1 : 0 Zvonař Roman 0
4 Lhotka Jiří 0 1 : 0 Jecha Lukáš 0
5 Vodička Přemysl 0 1 : 0 Freisleben Jakub 0
6 Blecha Martin 0 1 : 0 Freisleben Matěj 0
4.5 11 TJ ŠO a DDM Chrudim 4,5 - 1,5 9 Panda Rychnov n.Kn.
1 Žák Pavel 1590 1 : 0 Marečková Martina 1839
2 Culek Karel 1586 ˝ : ˝ Pečinka Martin 1709
3 Kůs Martin 1503 1 : 0 Kalecký Karel 1387
4 Krys Jan 1463 1 : 0 Horníček Petr 1282
5 Půlpán Jakub 0 1 : 0 Horníček Pavel 1262
6 Kokeš Ondřej 1311 0 : 1 Zahradník Tomáš 0
4.6 12 ŠK + DDM Vysoké Mýto 5,0 - 1,0 10 SK Žamberk
1 Beneš Milan 1626 1 : 0 Felcman Martin 1407
2 Kosek Marek 1504 0 : 1 Bednář Marcel 1616
3 Sabolová Gabriela 1562 1 : 0 Felcman Tomáš 1391
4 Ondrej Tomáš 0 1 : 0 Mazura Ondřej 1264
5 Tomeš Marek 0 1 : 0 Výprachtický David 1331
6 Sabolová Kristýna 0 1 : 0 Malá Michaela 0
Kolo 5 
5.1 1 ŠŠ Desko Liberec C - 4 ŠŠ Desko Liberec B
1 odloženo
5.2 2 ŠŠ Desko Liberec D 3,0 - 3,0 3 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
1 Jakubíček Tomáš 1390 1 : 0 Kán Vojtěch 1298
2 Jakubíček Matouš 1345 0 : 1 Jelínek Jan 0
3 Bradáč Daniel 1267 0 : 1 Nedoma Marek 0
4 Strobach Jiří 0 1 : 0 Mlčoch Martin 1340
5 Novák Jan 0 1 : 0 Tlášek Jaroslav 1387
6 Vencl Jiří 0 0 : 1 Balogh Eugen 0
5.3 5 Jiskra Hořice 3,5 - 2,5 8 TJ Sokol Praha-Kobylisy
1 Kraus Tomáš 1581 1 : 0 Jančařík Joel 1667
2 Souček Jakub 1496 0 : 1 Kaftan Petr 1353
3 Erbrt Jan 1381 1 : 0 Lhotka Jiří 0
4 Šafařík Jakub 1411 1 : 0 Vodička Přemysl 0
5 Tázlar Petr 0 ˝ : ˝ Blecha Martin 0
6 Šanca Stanislav 0 0 : 1 Chmel Kristián 0
5.4 6 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1,5 - 4,5 7 Jiskra RMSK Nový Bydžov
1 Šrejber Michal 1693 0 : 1 Vaněk Tomáš 1513
2 Dvořák David 1618 1 : 0 Vaníček Lukáš 1366
3 Svobodová Šárka 0 - : + Kohout Martin 0
4 Zvonař Roman 0 ˝ : ˝ Eibl Milan 0
5 Jecha Lukáš 0 0 : 1 Prokopová Jiřina 1322
6 Freisleben Jakub 0 0 : 1 Šedivá Kamila 0
5.5 9 Panda Rychnov n.Kn. 2,0 - 4,0 12 ŠK + DDM Vysoké Mýto
1 Marečková Martina 1839 ˝ : ˝ Beneš Milan 1626
2 Pečinka Martin 1709 1 : 0 Kosek Marek 1504
3 Kalecký Karel 1387 ˝ : ˝ Sabolová Gabriela 1562
4 Horníček Pavel 1262 0 : 1 Ondrej Tomáš 0
5 Nosek Jakub 0 0 : 1 Tomeš Marek 0
6 Zahradník Tomáš 0 0 : 1 Sabolová Kristýna 0
5.6 10 SK Žamberk 3,0 - 3,0 11 TJ ŠO a DDM Chrudim
1 Felcman Martin 1407 0 : 1 Žák Pavel 1590
2 Bednář Marcel 1616 0 : 1 Culek Karel 1586
3 Felcman Tomáš 1391 1 : 0 Kůs Martin 1503
4 Mazura Ondřej 1264 0 : 1 Krys Jan 1463
5 Výprachtický David 1331 1 : 0 Půlpán Jakub 0
6 Malá Michaela 0 1 : 0 Kokeš Ondřej 1311
Pořadí po 5.kole
Poř. Tým Part. + = - MP3 Body
1 ŠK + DDM Vysoké Mýto 5 4 1 0 13 21,0
2 TJ ŠO a DDM Chrudim 5 4 1 0 13 20,5
3 Jiskra RMSK Nový Bydžov 5 3 1 1 10 16,5
4 TJ Sokol Praha-Kobylisy 5 3 0 2 9 20,0
5 Jiskra Hořice 5 3 0 2 9 18,0
6 Panda Rychnov n.Kn. 5 3 0 2 9 15,5
7 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 5 1 3 1 6 16,0
8 Mőller Team Jiskra Jaroměř 5 1 2 2 5 12,5
9 SK Žamberk 5 0 2 3 2 11,0
10 ŠŠ Desko Liberec D 4 0 1 3 1 6,5
11 ŠŠ Desko Liberec C 4 0 1 3 1 5,0
12 ŠŠ Desko Liberec B 3 0 0 3 0 5,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.