Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2005/06 - první kolo 30.10.05

Poslední říjnová neděle byla dnem startu prvoligových soutěží družstev a oba naši zástupci v něm svorně vysoko prohráli 2:6 - Synthesia Pardubice v Praze s ČSOB a Chrudim doma s Plzní B. Další výsledky: Kolín - Lysá n/L. 3,5:4,5, Plzeň C - Dům Armády 3,5:4,5, Nový Bor - Hradec Králové 6:2, Holdia - Vyšehrad B 5,5:2,5


Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
ŠK ČSOB   Synthesia Pardubice
Černoušek Lukáš 2379 ½ - ½ 2517 Láznička Viktor
Londýn Radek 2334 ½ - ½ 2387 Petr Martin
Vávra Pavel 2314 ½ - ½ 2289 Jedlička Aleš
Netušil Miloslav 2333 1 - 0 2278 Pačovský Jiří
Dvořák Jan 2267 1 - 0 2263 Efler Lukáš
Kozák Miloš 2245 ½ - ½ 2235 Hošek Milan
Šimek Petr 2225 1 - 0 2204 Efler David
Kuba Jindřich 2206 1 - 0 2127 Šilar Lubomír
  6 : 2  
Sokol Kolín   ŠK JOLY Lysá n.L.
Jirovský Pavel 2354 ½ - ½ 2470 Vološin Leonid
Moravec Michal 2269 0 - 1 2404 Priehoda Vítězslav
Marek Miroslav 2128 ½ - ½ 2399 Špaček Petr
Mašín Luboš 2118 0 - 1 2311 Neckář Lubomír
Michálek František 2162 ½ - ½ 2224 Munk Petr
Kaplan Daniel 2106 1 - 0 2110 Postupa Pavel
Beneš Petr 2109 ½ - ½ 2068 Postupa Pavel
Brezmen Pavel 2055 ½ - ½ 2139 Kořenek František
  :  
ŠO DDM Chrudim   Sokol Plzeň I B
Stehno Pavel 2337 0 - 1 2307 Příborský Jan
Němec Pavel 2270 0 - 1 2367 Michálek Jan
Novotný Michal 2233 0 - 1 2345 Novák Pavel
Bujnoch Radek 2196 1 - 0 2373 Juřek Josef
Tůma Jiří 2268 0 - 1 2284 Česal Jaroslav
Pokorný Zdeněk 2311 0 - 1 2197 Svoboda Miloš
Hlaváček Robert 2247 ½ - ½ 2226 Šimůnek Aleš
Jarábek Vratislav 2193 ½ - ½ 2183 Janoušek Petr
  2 : 6  
Sokol Plzeň I C   ŠK Dům armády
Palek Miroslav 2310 0 - 1 2646 Navara David
Příborský Ivo 2288 0 - 1 2408 Orság Milan
Folk Petr 2233 1 - 0 2292 Šleich Jan
Příborský Marek 2173 0 - 1 2217 Orságová Silvie
Jaroš Martin 2186 1 - 0 2198 Bujak Michal
Novák Michal 2191 1 - 0 2207 Muroň Miroslav
Šott Pavel 2103 ½ - ½ 2166 Bauma Jiří
Káňa Pavel 2114 0 - 1 2162 Soukal Rudolf
  :  
Novoborský ŠK   Slavia Hradec Králové
Hráček Zbyněk 2581 ½ - ½ 2376 Nun Jiří
Cvek Robert 2483 1 - 0 2313 Vacek Martin
Šimáček Pavel 2463 ½ - ½ 2244 Prymula Roman
Lechtýnský Jiří 2439 1 - 0 2308 Kopal Josef
Klíma Lukáš 2448 1 - 0 2251 Hála Bohumil
Mužík Martin 2284 ½ - ½ 2239 Vltavský Vladimír
Kučera Petr 2300 1 - 0 2253 Trefný Vlastimil
Vaculík Martin 2263 ½ - ½ 2195 Kořínek Ondřej
  6 : 2  
ŠK DP Holdia   Sokol Vyšehrad B
Votava Jan 2545 ½ - ½ 2460 Meduna Eduard
Vokáč Marek 2445 ½ - ½ 2319 Chloupek Stanislav
Hausner Ivan 2441 ½ - ½ 2260 Tichý Vladimír
Přibyl Josef 2409 1 - 0 2286 Pilař Miloslav
Studnička Tomáš 2317 1 - 0 2237 Vodička Vlastimil
Freisler Pavel 2308 0 - 1 2256 Svatoš Jan
Štross František 2288 1 - 0 2191 Chalupa Ivan
Forman Štěpán 2283 1 - 0 2162 Dočekal Jan
  :  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.