Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2005/06 - druhé kolo 13.11.05

Ve druhém kole 1. ligy západ Chrudim zvítězila v Lysé n/L. 5,5:2,5 a posunula se do středu tabulky, naproti tomu Synthesia Pardubice podlehla doma Vyšehradu B 2,5:5,5 a patří jí až poslední příčka. Další výsledky: Hradec Králové -Holdia 4:4, Dům Armády - Nový Bor 3,5:4,5, Plzeň B - Plzeň C 5:3, ČSOB - Kolín 4:4


Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
Synthesia Pardub. Sokol Vyšehrad B
Petr Martin 2387 ½ - ½ 2460 Meduna Eduard
Jedlička Aleš 2289 0 - 1 2319 Chloupek Stanislav
Kourek Josef 2290 ½ - ½ 2260 Tichý Vladimír
Pačovský Jiří 2278 0 - 1 2194 Jaček Martin
Efler Lukáš 2263 1 - 0 2286 Pilař Miloslav
Hošek Milan 2235 0 - 1 2256 Svatoš Jan
Efler David 2204 ½ - ½ 2162 Dočekal Jan
Šilar Lubomír 2127 0 - 1 2067 Filipi Štěpán
:
Slavia Hradec Kr. ŠK DP Holdia
Vacek Martin 2313 0 - 1 2445 Vokáč Marek
Prymula Roman 2244 1 - 0 2317 Studnička Tomáš
Kačírek Petr 2312 1 - 0 2308 Freisler Pavel
Kopal Josef 2308 0 - 1 2288 Štross František
Roj Miroslav 2218 0 - 1 2315 Cífka Stanislav
Trefný Vlastimil 2253 0 - 1 2265 Tobyáš Miroslav
Kořínek Ondřej 2195 1 - 0 2209 Fraas Martin
Roško Luboš 2151 1 - 0 2150 Adámek Zdeněk
4 : 4
ŠK Dům armády Novoborský ŠK
Navara David 2646 1 - 0 2483 Cvek Robert
Šleich Jan 2292 0 - 1 2448 Klíma Lukáš
Fajman Petr 2254 0 - 1 2466 Rašík Vítězslav
Orságová Silvie 2217 0 - 1 2392 Kulhánek Tomáš
Bujak Michal 2198 1 - 0 2284 Mužík Martin
Muroň Miroslav 2207 ½ - ½ 2300 Kučera Petr
Bauma Jiří 2166 ½ - ½ 2263 Vaculík Martin
Soukal Rudolf 2162 ½ - ½ 2172 Vrána Jan
:
Sokol Plzeň I B Sokol Plzeň I C
Příborský Jan 2307 1 - 0 2310 Palek Miroslav
Michálek Jan 2367 0 - 1 2288 Příborský Ivo
Juřek Josef 2373 ½ - ½ 2173 Příborský Marek
Fiala Robert 2322 0 k 1 2180 Folková Martina
Česal Jaroslav 2284 1 - 0 2191 Novák Michal
Svoboda Miloš 2197 ½ - ½ 2103 Šott Pavel
Šimůnek Aleš 2226 1 - 0 2097 Bartoníček Zdeněk
Janoušek Petr 2183 1 - 0 2077 Šimůnek Filip
5 : 3
ŠK JOLY Lysá n.L. ŠO DDM Chrudim
Vološin Leonid 2470 0 - 1 2270 Němec Pavel
Priehoda Vítězslav 2404 1 - 0 2233 Novotný Michal
Neckář Lubomír 2311 0 - 1 2196 Bujnoch Radek
Knížek Jan 2210 0 - 1 2268 Tůma Jiří
Kolář Pavel 2168 ½ - ½ 2311 Pokorný Zdeněk
Munk Petr 2224 ½ - ½ 2260 Šťastný Jan
Postupa Pavel 2110 0 - 1 2247 Hlaváček Robert
Kořenek František 2139 ½ - ½ 2193 Jarábek Vratislav
:
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Sokol Plzeň I B 2 0 0 6 11.0 9
2. Novoborský ŠK 2 0 0 6 10.5 7
3. ŠK ČSOB 1 1 0 4 10.0 7
4. ŠK DP Holdia 1 1 0 4 9.5 8
5. ŠK Dům armády 1 0 1 3 8.0 6
6. Sokol Vyšehrad B 1 0 1 3 8.0 5
7. ŠO DDM Chrudim 1 0 1 3 7.5 5
8. ŠK JOLY Lysá n.L. 1 0 1 3 7.0 3
9. Sokol Kolín 0 1 1 1 7.5 4
10. Slavia Hradec Kr. 0 1 1 1 6.0 4
11. Sokol Plzeň I C 0 0 2 0 6.5 5
12. Synthesia Pardub. 0 0 2 0 4.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.