Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2005/06 - třetí kolo 27.11.05

Ve třetím kole l. ligy západ zvítězila Synthesia v Kolíně 5,5:2,5 zatímco Chrudim podlehla doma ČSOB Praha těsně 3,5:4,5. Další výsledky: Plzeň C - Lysá n/L. 4,5:3,5, Nový Bor - Plzeň B 6:2, Vyšehrad B - Hradec Králové 4:4, Holdia - Dům Armády 6:2


Výsledky na šachovnicích - 3.kolo
Sokol Kolín Synthesia Pardub.
Jirovský Pavel 2354 ½ - ½ 2387 Petr Martin
Moravec Michal 2269 ½ - ½ 2289 Jedlička Aleš
Chmiel Pavel 2285 ½ - ½ 2290 Kourek Josef
Marek Miroslav 2128 0 - 1 2278 Pačovský Jiří
Michálek František 2162 0 - 1 2263 Efler Lukáš
Kaplan Daniel 2106 0 - 1 2235 Hošek Milan
Beneš Petr 2109 ½ - ½ 2204 Efler David
Brezmen Pavel 2055 ½ - ½ 2062 Trojan Luboš
:
ŠO DDM Chrudim ŠK ČSOB
Němec Pavel 2270 ½ - ½ 2333 Netušil Miloslav
Novotný Michal 2233 0 - 1 2283 Řehořek Martin
Bujnoch Radek 2196 ½ - ½ 2267 Dvořák Jan
Tůma Jiří 2268 ½ - ½ 2227 Pokorný Petr
Šťastný Jan 2260 ½ - ½ 2245 Kozák Miloš
Hlaváček Robert 2247 1 - 0 2225 Šimek Petr
Řezníček Jan 2272 ½ - ½ 2206 Kuba Jindřich
Jarábek Vratislav 2193 0 - 1 2207 Satranský Jaroslav
:
Sokol Plzeň I C ŠK JOLY Lysá n.L.
Palek Miroslav 2310 1 - 0 2404 Priehoda Vítězslav
Příborský Ivo 2288 ½ - ½ 2311 Neckář Lubomír
Folk Petr 2233 ½ - ½ 2224 Munk Petr
Příborský Marek 2173 1 - 0 2110 Postupa Pavel
Jaroš Martin 2186 ½ - ½ 2068 Postupa Pavel
Folková Martina 2180 ½ - ½ 2076 Kožený Pavel
Káňa Pavel 2114 0 - 1 2072 Husárik Braňko
Pokrupa Marek 2154 ½ - ½ 2013 Čermák Michal
:
Novoborský ŠK Sokol Plzeň I B
Hráček Zbyněk 2581 1 k 0 2377 Hagarová Zuzana
Cvek Robert 2483 ½ - ½ 2373 Juřek Josef
Šimáček Pavel 2463 ½ - ½ 2284 Česal Jaroslav
Klíma Lukáš 2448 1 - 0 2205 Pinc Miroslav
Kulhánek Tomáš 2392 1 - 0 2197 Svoboda Miloš
Mužík Martin 2284 1 - 0 2226 Šimůnek Aleš
Kučera Petr 2300 1 - 0 2183 Janoušek Petr
Vaculík Martin 2263 0 - 1 2155 Vaindl Jaroslav
6 : 2
ŠK DP Holdia ŠK Dům armády
Vokáč Marek 2445 1 - 0 2292 Šleich Jan
Studnička Tomáš 2317 ½ - ½ 2254 Fajman Petr
Freisler Pavel 2308 1 - 0 2191 Mašek Miroslav
Štross František 2288 ½ - ½ 2198 Bujak Michal
Cífka Stanislav 2315 1 - 0 2166 Bauma Jiří
Tobyáš Miroslav 2265 ½ - ½ 2162 Soukal Rudolf
Fraas Martin 2209 ½ - ½ 2138 Nečada Martin
Rous František 2102 1 - 0 2073 Krutina Ivan
6 : 2
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Novoborský ŠK 3 0 0 9 16,5 12
2. ŠK DP Holdia 2 1 0 7 15,5 12
3. ŠK ČSOB 2 1 0 7 14,5 9
4. Sokol Plzeň I B 2 0 1 6 13 10
5. Sokol Vyšehrad B 1 1 1 4 12 6
6. Sokol Plzeň I C 1 0 2 3 11 7
7. ŠO DDM Chrudim 1 0 2 3 11 6
8. ŠK JOLY Lysá n.L. 1 0 2 3 10,5 4
9. ŠK Dům armády 1 0 2 3 10 6
10. Synthesia Pardub. 1 0 2 3 10 4
11. Slavia Hradec Kr. 0 2 1 2 10 5
12. Sokol Kolín 0 1 2 1 10 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.