Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2005/06 - čtvrté kolo 12.12.05

Ve čtvrtém kole 1. ligy západ měli naši zástupci 50%-ní úspěšnost - Chrudim zvítězila v Kolíně 5:3 a Synthesia doma stejným poměrem podlehla Hradci Králové. Další výsledky: Dům Armády - Vyšehrad B 4,5:3,5, Plzeň B - Holdia 3:5, Lysá n/L. - Nový Bor 2,5:5,5, ČSOB - Plzeň C 4,5:3,5.


Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
Synthesia Pardub. Slavia Hradec Kr.
Petr Martin 2387 1 - 0 2313 Vacek Martin
Jedlička Aleš 2289 1 - 0 2244 Prymula Roman
Kourek Josef 2290 0 - 1 2312 Kačírek Petr
Efler Lukáš 2263 0 - 1 2308 Kopal Josef
Hošek Milan 2235 ½ - ½ 2239 Vltavský Vladimír
Efler David 2204 ½ - ½ 2218 Roj Miroslav
Šilar Lubomír 2127 0 - 1 2253 Trefný Vlastimil
Trojan Luboš 2062 0 - 1 2195 Kořínek Ondřej
3 : 5
ŠK Dům armády Sokol Vyšehrad B
Šleich Jan 2292 0 - 1 2460 Meduna Eduard
Fajman Petr 2254 0 - 1 2319 Chloupek Stanislav
Bujak Michal 2198 1 - 0 2260 Tichý Vladimír
Muroň Miroslav 2207 1 - 0 2194 Jaček Martin
Bauma Jiří 2166 1 - 0 2286 Pilař Miloslav
Soukal Rudolf 2162 1 - 0 2256 Svatoš Jan
Nečada Martin 2138 ½ - ½ 2273 Boukal Petr
Sakař Miloš 2104 0 - 1 2191 Chalupa Ivan
:
Sokol Plzeň I B ŠK DP Holdia
Příborský Jan 2307 0 - 1 2445 Vokáč Marek
Michálek Jan 2367 ½ - ½ 2317 Studnička Tomáš
Hagarová Zuzana 2377 1 - 0 2308 Freisler Pavel
Česal Jaroslav 2284 0 - 1 2288 Štross František
Pinc Miroslav 2205 ½ - ½ 2241 Gregor Jiří
Svoboda Miloš 2197 0 - 1 2265 Tobyáš Miroslav
Šimůnek Aleš 2226 ½ - ½ 2209 Fraas Martin
Janoušek Petr 2183 ½ - ½ 2150 Adámek Zdeněk
3 : 5
ŠK JOLY Lysá n.L. Novoborský ŠK
Vološin Leonid 2470 ½ - ½ 2483 Cvek Robert
Priehoda Vítězslav 2404 0 - 1 2463 Šimáček Pavel
Neckář Lubomír 2311 ½ - ½ 2448 Klíma Lukáš
Knížek Jan 2210 0 - 1 2392 Kulhánek Tomáš
Kolář Pavel 2168 0 - 1 2284 Mužík Martin
Munk Petr 2224 ½ - ½ 2300 Kučera Petr
Postupa Pavel 2110 ½ - ½ 2263 Vaculík Martin
Postupa Pavel 2068 ½ - ½ 2172 Vrána Jan
:
ŠK ČSOB Sokol Plzeň I C
Řehořek Martin 2283 1 - 0 2310 Palek Miroslav
Bartoš Jan 2249 1 - 0 2233 Folk Petr
Pokorný Petr 2227 ½ - ½ 2186 Jaroš Martin
Kozák Miloš 2245 0 - 1 2180 Folková Martina
Šimek Petr 2225 1 - 0 2114 Káňa Pavel
Pletánek Jan 2226 ½ - ½ 2154 Pokrupa Marek
Kuba Jindřich 2206 ½ - ½ 2097 Bartoníček Zdeněk
Satranský Jaroslav 2207 0 - 1 2077 Šimůnek Filip
:
Sokol Kolín ŠO DDM Chrudim
Moravec Michal 2269 ½ - ½ 2270 Němec Pavel
Marek Miroslav 2128 ½ - ½ 2233 Novotný Michal
Michálek František 2162 0 - 1 2196 Bujnoch Radek
Kaplan Daniel 2106 ½ - ½ 2268 Tůma Jiří
Beneš Petr 2109 0 - 1 2311 Pokorný Zdeněk
Stehlík Jiří 2077 1 - 0 2260 Šťastný Jan
Kaplan Tomáš 2058 ½ - ½ 2247 Hlaváček Robert
Brezmen Pavel 2055 0 - 1 2193 Jarábek Vratislav
3 : 5
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Novoborský ŠK 4 0 0 12 22 15
2. ŠK DP Holdia 3 1 0 10 20,5 15
3. ŠK ČSOB 3 1 0 10 19 12
4. Sokol Plzeň I B 2 0 2 6 16 11
5. ŠO DDM Chrudim 2 0 2 6 16 9
6. ŠK Dům armády 2 0 2 6 14,5 10
7. Slavia Hradec Kr. 1 2 1 5 15 9
8. Sokol Vyšehrad B 1 1 2 4 15,5 9
9. Sokol Plzeň I C 1 0 3 3 14,5 9
10. Synthesia Pardub. 1 0 3 3 13 6
11. ŠK JOLY Lysá n.L. 1 0 3 3 13 4
12. Sokol Kolín 0 1 3 1 13 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.