Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2005/06 - páté kolo 08.01.06

V pátém kole 1. ligy západ došlo ke krajskému derby, v němž zvítězila domácí Chrudim nad Synthesií v poměru 5:3. Další výsledky: Plzeň C - Kolín 4:4, Nový Bor - ČSOB 5:3, Holdia - Lysá n/L. 6,5:1,5, Vyšehrad B - Plzeň B 2,5:5,5, Hradec Králové - Dům Armády 5,5:2,5


Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
ŠO DDM Chrudim Synthesia Pardub.
Stehno Pavel 2337 ½ - ½ 2517 Láznička Viktor
Němec Pavel 2270 0 - 1 2387 Petr Martin
Novotný Michal 2233 1 - 0 2289 Jedlička Aleš
Bujnoch Radek 2196 0 - 1 2278 Pačovský Jiří
Tůma Jiří 2268 1 - 0 2263 Efler Lukáš
Hlaváček Robert 2247 1 - 0 2174 Movsesian Mouseg
Řezníček Jan 2272 1 - 0 2127 Šilar Lubomír
Jarábek Vratislav 2193 ½ - ½ 2062 Trojan Luboš
5 : 3
Sokol Plzeň I C Sokol Kolín
Palek Miroslav 2310 0 - 1 2370 Šuráň Jan
Příborský Ivo 2288 1 - 0 2269 Moravec Michal
Folk Petr 2233 1 - 0 2128 Marek Miroslav
Příborský Marek 2173 0 - 1 2162 Michálek František
Jaroš Martin 2186 1 - 0 2106 Kaplan Daniel
Folková Martina 2180 0 - 1 2109 Beneš Petr
Novák Michal 2191 ½ - ½ 2077 Stehlík Jiří
Šott Pavel 2103 ½ - ½ 2055 Brezmen Pavel
4 : 4
Novoborský ŠK ŠK ČSOB
Hráček Zbyněk 2581 1 - 0 2379 Černoušek Lukáš
Cvek Robert 2483 1 - 0 2334 Londýn Radek
Šimáček Pavel 2463 ½ - ½ 2314 Vávra Pavel
Lechtýnský Jiří 2439 1 - 0 2333 Netušil Miloslav
Klíma Lukáš 2448 ½ - ½ 2267 Dvořák Jan
Mužík Martin 2284 ½ - ½ 2245 Kozák Miloš
Kučera Petr 2300 0 - 1 2225 Šimek Petr
Vaculík Martin 2263 ½ - ½ 2206 Kuba Jindřich
5 : 3
ŠK DP Holdia ŠK JOLY Lysá n.L.
Votava Jan 2545 ½ - ½ 2470 Vološin Leonid
Vokáč Marek 2445 ½ - ½ 2404 Priehoda Vítězslav
Přibyl Josef 2409 ½ - ½ 2399 Špaček Petr
Studnička Tomáš 2317 1 - 0 2311 Neckář Lubomír
Freisler Pavel 2308 1 - 0 2210 Knížek Jan
Štross František 2288 1 - 0 2168 Kolář Pavel
Forman Štěpán 2283 1 - 0 2224 Munk Petr
Gregor Jiří 2241 1 - 0 2139 Kořenek František
:
Sokol Vyšehrad B Sokol Plzeň I B
Meduna Eduard 2460 0 - 1 2307 Příborský Jan
Chloupek Stanislav 2319 ½ - ½ 2367 Michálek Jan
Tichý Vladimír 2260 0 - 1 2345 Novák Pavel
Jaček Martin 2194 0 - 1 2377 Hagarová Zuzana
Svatoš Jan 2256 ½ - ½ 2322 Fiala Robert
Boukal Petr 2273 0 - 1 2284 Česal Jaroslav
Chalupa Ivan 2191 ½ - ½ 2197 Svoboda Miloš
Dočekal Jan 2162 1 - 0 2226 Šimůnek Aleš
:
Slavia Hradec Kr. ŠK Dům armády
Konopka Michal 2489 0 - 1 2408 Orság Milan
Nun Jiří 2376 ½ - ½ 2254 Fajman Petr
Vacek Martin 2313 1 - 0 2191 Mašek Miroslav
Prymula Roman 2244 1 - 0 2217 Orságová Silvie
Kopal Josef 2308 1 - 0 2198 Bujak Michal
Vltavský Vladimír 2239 1 - 0 2207 Muroň Miroslav
Trefný Vlastimil 2253 0 - 1 2166 Bauma Jiří
Kořínek Ondřej 2195 1 - 0 2162 Soukal Rudolf
:
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Novoborský ŠK 5 0 0 15 27 18
2. ŠK DP Holdia 4 1 0 13 27 20
3. ŠK ČSOB 3 1 1 10 22 13
4. Sokol Plzeň I B 3 0 2 9 21,5 15
5. ŠO DDM Chrudim 3 0 2 9 21 13
6. Slavia Hradec Kr. 2 2 1 8 20,5 14
7. ŠK Dům armády 2 0 3 6 17 12
8. Sokol Plzeň I C 1 1 3 4 18,5 12
9. Sokol Vyšehrad B 1 1 3 4 18 10
10. Synthesia Pardub. 1 0 4 3 16 8
11. ŠK JOLY Lysá n.L. 1 0 4 3 14,5 4
12. Sokol Kolín 0 2 3 2 17,5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.