Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2005/06 - šesté kolo 22.01.06

V šestém kole 1. ligy západ zvítězila Synthesia nad Domem Armády vysoko 6:2 a Chrudim remizovala s Plzní C 4:4. Další výsledky: Plzeň B - Hradec Králové 2:6, Lysá n/L. -Vyšehrad B 4:4, ČSOB - Holdia 2:6, Kolín - Nový Bor 1,5:6,5


Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
Synthesia Pardub. ŠK Dům armády
Láznička Viktor 2517 1 - 0 2408 Orság Milan
Jedlička Aleš 2289 1 - 0 2254 Fajman Petr
Kourek Josef 2290 ½ - ½ 2191 Mašek Miroslav
Pačovský Jiří 2278 1 - 0 2207 Muroň Miroslav
Efler Lukáš 2263 ½ - ½ 2166 Bauma Jiří
Hošek Milan 2235 1 - 0 2162 Soukal Rudolf
Efler David 2204 0 - 1 2138 Nečada Martin
Šilar Lubomír 2127 1 - 0 2069 Sýkora Petr
6 : 2
Sokol Plzeň I B Slavia Hradec Kr.
Novák Pavel 2345 0 - 1 2489 Konopka Michal
Fiala Robert 2322 ½ - ½ 2376 Nun Jiří
Česal Jaroslav 2284 1 - 0 2313 Vacek Martin
Pinc Miroslav 2205 0 - 1 2244 Prymula Roman
Svoboda Miloš 2197 0 - 1 2308 Kopal Josef
Šimůnek Aleš 2226 0 - 1 2251 Hála Bohumil
Janoušek Petr 2183 ½ - ½ 2239 Vltavský Vladimír
Vaindl Jaroslav 2155 0 - 1 2151 Roško Luboš
2 : 6
ŠK JOLY Lysá n.L. Sokol Vyšehrad B
Vološin Leonid 2470 ½ - ½ 2460 Meduna Eduard
Priehoda Vítězslav 2404 ½ - ½ 2319 Chloupek Stanislav
Neckář Lubomír 2311 ½ - ½ 2260 Tichý Vladimír
Kolář Pavel 2168 1 - 0 2194 Jaček Martin
Postupa Pavel 2110 0 - 1 2286 Pilař Miloslav
Postupa Pavel 2068 ½ - ½ 2237 Vodička Vlastimil
Kožený Pavel 2076 0 - 1 2162 Dočekal Jan
Husárik Braňko 2072 1 - 0 2067 Filipi Štěpán
4 : 4
ŠK ČSOB ŠK DP Holdia
Černoušek Lukáš 2379 0 - 1 2545 Votava Jan
Vávra Pavel 2314 0 - 1 2445 Vokáč Marek
Netušil Miloslav 2333 0 - 1 2441 Hausner Ivan
Řehořek Martin 2283 0 - 1 2317 Studnička Tomáš
Dvořák Jan 2267 0 - 1 2308 Freisler Pavel
Pokorný Petr 2227 ½ - ½ 2288 Štross František
Šimek Petr 2225 ½ - ½ 2283 Forman Štěpán
Kuba Jindřich 2206 1 - 0 2241 Gregor Jiří
2 : 6
Sokol Kolín Novoborský ŠK
Šuráň Jan 2370 ½ - ½ 2581 Hráček Zbyněk
Moravec Michal 2269 0 - 1 2483 Cvek Robert
Michálek František 2162 0 - 1 2439 Lechtýnský Jiří
Kaplan Daniel 2106 0 - 1 2448 Klíma Lukáš
Stehlík Jiří 2077 0 - 1 2466 Rašík Vítězslav
Kaplan Tomáš 2058 0 - 1 2284 Mužík Martin
Brezmen Pavel 2055 ½ - ½ 2300 Kučera Petr
Novák Jiří 1869 ½ - ½ 2263 Vaculík Martin
:
ŠO DDM Chrudim Sokol Plzeň I C
Němec Pavel 2270 ½ - ½ 2310 Palek Miroslav
Novotný Michal 2233 0 - 1 2288 Příborský Ivo
Bujnoch Radek 2196 0 - 1 2233 Folk Petr
Tůma Jiří 2268 0 - 1 2186 Jaroš Martin
Šťastný Jan 2260 1 - 0 2191 Novák Michal
Hlaváček Robert 2247 ½ - ½ 2103 Šott Pavel
Řezníček Jan 2272 1 - 0 2114 Káňa Pavel
Jarábek Vratislav 2193 1 - 0 2077 Šimůnek Filip
4 : 4
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Novoborský ŠK 6 0 0 18 33,5 23
2. ŠK DP Holdia 5 1 0 16 33 25
3. Slavia Hradec Kr. 3 2 1 11 26,5 19
4. ŠO DDM Chrudim 3 1 2 10 25 16
5. ŠK ČSOB 3 1 2 10 24 14
6. Sokol Plzeň I B 3 0 3 9 23,5 16
7. Synthesia Pardub. 2 0 4 6 22 13
8. ŠK Dům armády 2 0 4 6 19 13
9. Sokol Plzeň I C 1 2 3 5 22,5 15
10. Sokol Vyšehrad B 1 2 3 5 22 12
11. ŠK JOLY Lysá n.L. 1 1 4 4 18,5 6
12. Sokol Kolín 0 2 4 2 18,5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.