Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2005/06 - sedmé kolo 05.02.06

V sedmém kole 1. ligy západ hrála obě naše družstva venku se střídavými úspěchy - Synthesia přivezla tři body za výhru 5:3 nad Plzní C a Chrudim podlehla Novému Boru vysoko 6,5:1,5. Další výsledky: Holdia - Kolín 7:1, Vyšehrad B - ČSOB 3,5:4,5, Hradec Králové - Lysá n/L. 4,5:3,5, Dům Armády - Plzeň B 4:4


Výsledky na šachovnicích - 7.kolo
Sokol Plzeň I C Synthesia Pardub.
Palek Miroslav ; 0 - 1 2517 Láznička Viktor
Příborský Ivo 2288 1 - 0 2387 Petr Martin
Folk Petr 2233 ½ - ½ 2289 Jedlička Aleš
Příborský Marek 2173 0 - 1 2263 Efler Lukáš
Jaroš Martin 2186 0 - 1 2235 Hošek Milan
Folková Martina 2180 ½ - ½ 2204 Efler David
Novák Michal 2191 ½ - ½ 2200 Navrátil František
Šott Pavel 2103 ½ - ½ 2127 Šilar Lubomír
3 : 5
Novoborský ŠK ŠO DDM Chrudim
Cvek Robert 2483 1 - 0 2337 Stehno Pavel
Šimáček Pavel 2463 1 - 0 2270 Němec Pavel
Lechtýnský Jiří 2439 1 - 0 2233 Novotný Michal
Klíma Lukáš 2448 ½ - ½ 2196 Bujnoch Radek
Kulhánek Tomáš 2392 1 - 0 2268 Tůma Jiří
Mužík Martin 2284 ½ - ½ 2260 Šťastný Jan
Kučera Petr 2300 1 - 0 2247 Hlaváček Robert
Vaculík Martin 2263 ½ - ½ 2193 Jarábek Vratislav
:
ŠK DP Holdia Sokol Kolín
Votava Jan 2545 1 - 0 2354 Jirovský Pavel
Vokáč Marek 2445 1 - 0 2370 Šuráň Jan
Hausner Ivan 2441 ½ - ½ 2128 Marek Miroslav
Přibyl Josef 2409 1 - 0 2162 Michálek František
Freisler Pavel 2308 1 - 0 2106 Kaplan Daniel
Štross František 2288 1 - 0 2109 Beneš Petr
Forman Štěpán 2283 1 - 0 2077 Stehlík Jiří
Tobyáš Miroslav 2265 ½ - ½ 2055 Brezmen Pavel
7 : 1
Sokol Vyšehrad B ŠK ČSOB
Meduna Eduard 2460 ½ - ½ 2379 Černoušek Lukáš
Chloupek Stanislav 2319 ½ - ½ 2314 Vávra Pavel
Tichý Vladimír 2260 1 - 0 2283 Řehořek Martin
Pilař Miloslav 2286 ½ - ½ 2249 Bartoš Jan
Vodička Vlastimil 2237 ½ - ½ 2267 Dvořák Jan
Svatoš Jan 2256 0 - 1 2245 Kozák Miloš
Chalupa Ivan 2191 ½ - ½ 2225 Šimek Petr
Filipi Štěpán 2067 0 - 1 2206 Kuba Jindřich
:
Slavia Hradec Kr. ŠK JOLY Lysá n.L.
Konopka Michal 2489 1 - 0 2404 Priehoda Vítězslav
Nun Jiří 2376 ½ - ½ 2399 Špaček Petr
Vacek Martin 2313 1 - 0 2311 Neckář Lubomír
Prymula Roman 2244 ½ - ½ 2210 Knížek Jan
Kopal Josef 2308 0 - 1 2224 Munk Petr
Vltavský Vladimír 2239 ½ - ½ 2110 Postupa Pavel
Trefný Vlastimil 2253 1 - 0 2068 Postupa Pavel
Roško Luboš 2151 0 - 1 2072 Husárik Braňko
:
ŠK Dům armády Sokol Plzeň I B
Jansa Vlastimil 2518 ½ - ½ 2307 Příborský Jan
Orság Milan 2408 ½ - ½ 2367 Michálek Jan
Šleich Jan 2292 ½ - ½ 2345 Novák Pavel
Mikouev Erendžen 2261 0 - 1 2377 Hagarová Zuzana
Fajman Petr 2254 1 - 0 2373 Juřek Josef
Orságová Silvie 2217 0 - 1 2284 Česal Jaroslav
Bujak Michal 2198 ½ - ½ 2197 Svoboda Miloš
Bauma Jiří 2166 1 - 0 2226 Šimůnek Aleš
4 : 4
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Novoborský ŠK 7 0 0 21 40 28
2. ŠK DP Holdia 6 1 0 19 40 31
3. Slavia Hradec Kr. 4 2 1 14 31 22
4. ŠK ČSOB 4 1 2 13 28,5 16
5. Sokol Plzeň I B 3 1 3 10 27,5 16
6. ŠO DDM Chrudim 3 1 3 10 26,5 16
7. Synthesia Pardub. 3 0 4 9 27 16
8. ŠK Dům armády 2 1 4 7 23 13
9. Sokol Plzeň I C 1 2 4 5 25,5 16
10. Sokol Vyšehrad B 1 2 4 5 25,5 13
11. ŠK JOLY Lysá n.L. 1 1 5 4 22 8
12. Sokol Kolín 0 2 5 2 19,5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.