Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2005/06 - osmé kolo 19.02.06

Také v osmém kole 1. ligy západ připomínaly výsledky našich družstev houpačku - Synthesia zvítězila doma nad torzem Plzně B 5,5:2,5 a Chrudim podlehla doma Holdii Praha vysoko 2:6. Další výsledky: Lysá n/L. - Dům Armády 1,5:6,5, ČSOB - Hradec Králové 5:3, Kolín - Vyšehrad B 4:4, Plzeň C - Nový Bor 2,5:5,5


Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
Synthesia Pardub. Sokol Plzeň I B
Petr Martin 2387 ½ - ½ 2284 Česal Jaroslav
Kárník Pavel 2344 1 k 0 2205 Pinc Miroslav
Jedlička Aleš 2289 1 k 0 2197 Svoboda Miloš
Kourek Josef 2290 ½ - ½ 2226 Šimůnek Aleš
Efler Lukáš 2263 ½ - ½ 2183 Janoušek Petr
Hošek Milan 2235 ½ - ½ 2155 Vaindl Jaroslav
Efler David 2204 1 k 0 2139 Chmelík David
Šilar Lubomír 2127 ½ - ½ 2104 Savkov František
:
ŠK JOLY Lysá n.L. ŠK Dům armády
Vološin Leonid 2470 0 - 1 2646 Navara David
Priehoda Vítězslav 2404 ½ - ½ 2408 Orság Milan
Neckář Lubomír 2311 ½ - ½ 2292 Šleich Jan
Knížek Jan 2210 0 - 1 2254 Fajman Petr
Kolář Pavel 2168 0 - 1 2191 Mašek Miroslav
Munk Petr 2224 ½ - ½ 2217 Orságová Silvie
Postupa Pavel 2110 0 - 1 2166 Bauma Jiří
Husárik Braňko 2072 0 - 1 2162 Soukal Rudolf
:
ŠK ČSOB Slavia Hradec Kr.
Řehořek Martin 2283 1 - 0 2313 Vacek Martin
Zelený Tomáš 2276 0 - 1 2244 Prymula Roman
Dvořák Jan 2267 1 - 0 2308 Kopal Josef
Pokorný Petr 2227 ½ - ½ 2239 Vltavský Vladimír
Kozák Miloš 2245 ½ - ½ 2218 Roj Miroslav
Šimek Petr 2225 0 - 1 2253 Trefný Vlastimil
Kuba Jindřich 2206 1 - 0 2195 Kořínek Ondřej
Chrz Pavel 2119 1 - 0 2151 Roško Luboš
5 : 3
Sokol Kolín Sokol Vyšehrad B
Michálek František 2162 ½ - ½ 2460 Meduna Eduard
Kaplan Daniel 2106 0 - 1 2319 Chloupek Stanislav
Hála Viktor 2084 1 - 0 2260 Tichý Vladimír
Beneš Petr 2109 1 - 0 2194 Jaček Martin
Stehlík Jiří 2077 0 - 1 2286 Pilař Miloslav
Kaplan Tomáš 2058 0 - 1 2256 Svatoš Jan
Brezmen Pavel 2055 ½ - ½ 2273 Boukal Petr
Skála Jaromír 2063 1 - 0 2162 Dočekal Jan
4 : 4
ŠO DDM Chrudim ŠK DP Holdia
Němec Pavel 2270 0 - 1 2445 Vokáč Marek
Novotný Michal 2233 0 - 1 2308 Freisler Pavel
Bujnoch Radek 2196 0 - 1 2288 Štross František
Tůma Jiří 2268 1 - 0 2304 Přibyl Martin
Šťastný Jan 2260 ½ - ½ 2265 Tobyáš Miroslav
Hlaváček Robert 2247 0 - 1 2209 Fraas Martin
Řezníček Jan 2272 ½ - ½ 2150 Adámek Zdeněk
Kokeš Bohuslav 2066 0 - 1 1899 Klecker Tadeáš
2 : 6
Sokol Plzeň I C Novoborský ŠK
Palek Miroslav 2310 ½ - ½ 2483 Cvek Robert
Příborský Ivo 2288 ½ - ½ 2463 Šimáček Pavel
Folk Petr 2233 ½ - ½ 2439 Lechtýnský Jiří
Jaroš Martin 2186 0 - 1 2448 Klíma Lukáš
Folková Martina 2180 0 - 1 2392 Kulhánek Tomáš
Pokrupa Marek 2154 1 - 0 2284 Mužík Martin
Bartoníček Zdeněk 2097 0 - 1 2300 Kučera Petr
Šimůnek Filip 2077 0 - 1 2263 Vaculík Martin
:
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Novoborský ŠK 8 0 0 24 45,5 32
2. ŠK DP Holdia 7 1 0 22 46 31
3. ŠK ČSOB 5 1 2 16 33,5 20
4. Slavia Hradec Kr. 4 2 2 14 34 24
5. Synthesia Pardub. 4 0 4 12 32,5 19
6. Sokol Plzeň I B 3 1 4 10 30 18
7. ŠK Dům armády 3 1 4 10 29,5 20
8. ŠO DDM Chrudim 3 1 4 10 28,5 16
9. Sokol Vyšehrad B 1 3 4 6 29,5 16
10. Sokol Plzeň I C 1 2 5 5 28 17
11. ŠK JOLY Lysá n.L. 1 1 6 4 23,5 8
12. Sokol Kolín 0 3 5 3 23,5 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.