Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2005/06 - desáté kolo 19.03.06

V desátém kole 1. ligy západ remizovala Synthesia s Lysou n/L. 4:4 a Chrudim podlehla doma Hradci Králové těsně 3,5:4,5. Další výsledky: ČSOB - Plzeň B 6:2, Kolín - Dům Armády 2,5:5,5, Plzeň C - Vyšehrad B 4,5:3,5, Nový Bor - Holdia 3,5:4,5


Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
Synthesia Pardub. ŠK JOLY Lysá n.L.
Láznička Viktor 2517 ½ - ½ 2404 Priehoda Vítězslav
Petr Martin 2387 0 - 1 2311 Neckář Lubomír
Jedlička Aleš 2289 ½ - ½ 2110 Postupa Pavel
Pačovský Jiří 2278 ½ - ½ 2182 Košnář Martin
Hošek Milan 2235 1 - 0 2068 Postupa Pavel
Efler David 2204 ½ - ½ 2076 Kožený Pavel
Šilar Lubomír 2127 1 - 0 2072 Husárik Braňko
Trojan Luboš 2062 0 - 1 2013 Čermák Michal
4 : 4
ŠK ČSOB Sokol Plzeň I B
Černoušek Lukáš 2379 ½ - ½ 2307 Příborský Jan
Londýn Radek 2334 1 - 0 2367 Michálek Jan
Netušil Miloslav 2333 1 - 0 2377 Hagarová Zuzana
Zelený Tomáš 2276 ½ - ½ 2322 Fiala Robert
Dvořák Jan 2267 1 - 0 2284 Česal Jaroslav
Kozák Miloš 2245 0 - 1 2197 Svoboda Miloš
Šimek Petr 2225 1 - 0 2226 Šimůnek Aleš
Kuba Jindřich 2206 1 - 0 2183 Janoušek Petr
6 : 2
Sokol Kolín ŠK Dům armády
Jirovský Pavel 2354 ½ - ½ 2408 Orság Milan
Šuráň Jan 2370 ½ - ½ 2292 Šleich Jan
Moravec Michal 2269 ½ - ½ 2261 Mikouev Erendžen
Marek Miroslav 2128 0 - 1 2254 Fajman Petr
Michálek František 2162 0 - 1 2191 Mašek Miroslav
Kaplan Daniel 2106 0 - 1 2166 Bauma Jiří
Brezmen Pavel 2055 1 - 0 2162 Soukal Rudolf
Novák Jiří 1869 0 - 1 2104 Sakař Miloš
:
ŠO DDM Chrudim Slavia Hradec Kr.
Stehno Pavel 2337 1 - 0 2489 Konopka Michal
Němec Pavel 2270 0 - 1 2376 Nun Jiří
Bujnoch Radek 2196 ½ - ½ 2313 Vacek Martin
Tůma Jiří 2268 ½ - ½ 2308 Kopal Josef
Hlaváček Robert 2247 ½ - ½ 2239 Vltavský Vladimír
Řezníček Jan 2272 ½ - ½ 2318 Nun Josef
Onderek David 2132 ½ - ½ 2195 Kořínek Ondřej
Kokeš Bohuslav 2066 0 - 1 2151 Roško Luboš
:
Sokol Plzeň I C Sokol Vyšehrad B
Palek Miroslav 2310 ½ - ½ 2460 Meduna Eduard
Příborský Ivo 2288 ½ - ½ 2319 Chloupek Stanislav
Folk Petr 2233 ½ - ½ 2260 Tichý Vladimír
Příborský Marek 2173 0 - 1 2286 Pilař Miloslav
Jaroš Martin 2186 1 - 0 2256 Svatoš Jan
Novák Michal 2191 ½ - ½ 2273 Boukal Petr
Šott Pavel 2103 1 - 0 2191 Chalupa Ivan
Šimůnek Filip 2077 ½ - ½ 2162 Dočekal Jan
:
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK DP Holdia 9 1 0 28 55 41
2. Novoborský ŠK 9 0 1 27 55 39
3. ŠK ČSOB 7 1 2 22 44 28
4. Slavia Hradec Kr. 6 2 2 20 45 32
5. ŠK Dům armády 4 1 5 13 38,5 26
6. Synthesia Pardub. 4 1 5 13 38,5 22
7. Sokol Plzeň I B 4 1 5 13 37 22
8. ŠO DDM Chrudim 3 1 6 10 35 19
9. Sokol Vyšehrad B 2 3 5 9 38 20
10. Sokol Plzeň I C 2 2 6 8 36 20
11. ŠK JOLY Lysá n.L. 1 2 7 5 30,5 11
12. Sokol Kolín 0 3 7 3 27,5 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.