Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2005/06 - jedenácté kolo 02.04.06

Mimořádně dramatické poslední kolo 1. ligy západ přineslo nečekané rozuzlení postupové i sestupové tajenky. Postarala se o něj zejména Synthesia Pardubice, po jejíž remize 4:4 v Praze s Holdií se z postupu do extraligy raduje Nový Bor ! Chrudim sice podlehla v Praze Domu Armády 4,5:3,5, ale stačilo jí to k záchraně soutěže i pro příští ročník ! Další výsledky: Vyšehrad B - Nový Bor 1,5:6,5, Hradec Králové - Plzeň C 4:4, Plzeň B - Kolín 5,5:2,5, Lysá n/L. - ČSOB 3,5:4,5


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
ŠK DP Holdia Synthesia Pardub.
Vokáč Marek 2445 0 - 1 2387 Petr Martin
Hausner Ivan 2441 ½ - ½ 2344 Kárník Pavel
Studnička Tomáš 2317 ½ - ½ 2289 Jedlička Aleš
Freisler Pavel 2308 0 - 1 2263 Efler Lukáš
Štross František 2288 ½ - ½ 2235 Hošek Milan
Cífka Stanislav 2315 1 - 0 2200 Navrátil František
Gregor Jiří 2241 1 - 0 2127 Šilar Lubomír
Tobyáš Miroslav 2265 ½ - ½ 2062 Trojan Luboš
4 : 4
Sokol Vyšehrad B Novoborský ŠK
Meduna Eduard 2460 0 - 1 2483 Cvek Robert
Chloupek Stanislav 2319 0 - 1 2463 Šimáček Pavel
Tichý Vladimír 2260 ½ - ½ 2448 Klíma Lukáš
Jaček Martin 2194 0 - 1 2392 Kulhánek Tomáš
Pilař Miloslav 2286 1 - 0 2284 Mužík Martin
Vodička Vlastimil 2237 0 - 1 2300 Kučera Petr
Boukal Petr 2273 0 - 1 2263 Vaculík Martin
Dočekal Jan 2162 0 - 1 2172 Vrána Jan
:
Slavia Hradec Kr. Sokol Plzeň I C
Vacek Martin 2313 0 - 1 2310 Palek Miroslav
Kačírek Petr 2312 ½ - ½ 2288 Příborský Ivo
Kopal Josef 2308 ½ - ½ 2233 Folk Petr
Hála Bohumil 2251 ½ - ½ 2173 Příborský Marek
Roj Miroslav 2218 ½ - ½ 2186 Jaroš Martin
Nun Josef 2318 1 - 0 2180 Folková Martina
Kořínek Ondřej 2195 ½ - ½ 2191 Novák Michal
Roško Luboš 2151 ½ - ½ 2103 Šott Pavel
4 : 4
ŠK Dům armády ŠO DDM Chrudim
Šleich Jan 2292 1 - 0 2270 Němec Pavel
Fajman Petr 2254 1 - 0 2196 Bujnoch Radek
Mašek Miroslav 2191 0 - 1 2268 Tůma Jiří
Muroň Miroslav 2207 ½ - ½ 2311 Pokorný Zdeněk
Bauma Jiří 2166 1 - 0 2260 Šťastný Jan
Soukal Rudolf 2162 0 - 1 2247 Hlaváček Robert
Sakař Miloš 2104 ½ - ½ 2272 Řezníček Jan
Krutina Ivan 2073 ½ - ½ 2193 Jarábek Vratislav
:
Sokol Plzeň I B Sokol Kolín
Příborský Jan 2307 1 k 0 2128 Marek Miroslav
Hagarová Zuzana 2377 1 k 0 2118 Mašín Luboš
Česal Jaroslav 2284 0 - 1 2162 Michálek František
Pinc Miroslav 2205 ½ - ½ 2106 Kaplan Daniel
Svoboda Miloš 2197 ½ - ½ 2055 Brezmen Pavel
Šimůnek Aleš 2226 ½ - ½ 1869 Novák Jiří
Janoušek Petr 2183 1 k 0 1875 Kruška Vladimír
:
ŠK JOLY Lysá n.L. ŠK ČSOB
Vološin Leonid 2470 1 - 0 2333 Netušil Miloslav
Priehoda Vítězslav 2404 0 - 1 2283 Řehořek Martin
Neckář Lubomír 2311 ½ - ½ 2249 Bartoš Jan
Knížek Jan 2210 ½ - ½ 2267 Dvořák Jan
Kolář Pavel 2168 ½ - ½ 2227 Pokorný Petr
Munk Petr 2224 0 - 1 2245 Kozák Miloš
Postupa Pavel 2110 ½ - ½ 2225 Šimek Petr
Pauch Jan 2096 ½ - ½ 2206 Kuba Jindřich
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Novoborský ŠK 10 0 1 30 61.5 45
2. ŠK DP Holdia 9 2 0 29 59.0 43
3. ŠK ČSOB 8 1 2 25 48.5 30
4. Slavia Hradec Kr. 6 3 2 21 49.0 33
5. ŠK Dům armády 5 1 5 16 43.0 29
6. Sokol Plzeň I B 5 1 5 16 42.5 25
7. Synthesia Pardub. 4 2 5 14 42.5 24
8. ŠO DDM Chrudim 3 1 7 10 38.5 21
9. Sokol Plzeň I C 2 3 6 9 40.0 21
10. Sokol Vyšehrad B 2 3 6 9 39.5 21
11. ŠK JOLY Lysá n.L. 1 2 8 5 34.0 12
12. Sokol Kolín 0 3 8 3 30.0 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.