Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - první kolo 16.10.05

V prvním kole 2.ligy skupina C zvítězily v pardubickém derby 2222 Polabiny nad Synthesií B těsně 4,5:3,5 a stejným poměrem vyhrál i AveKontakt nad Náchodem. Další výsledky: Vyšehrad C - Praga B 4,5:3,5, Rychnov n/Kn. - Hradec Králové B 3:5, Pankrác B - Mladá Boleslav 2,5:5,5, Bohemians B - Vršovice 3,5:4,5.


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

2222 ŠK Polabiny - TJ Synthesia Pardubice B          ŠK Sokol Vyšehrad C - TJ Praga Praha B

                Rozhodčí: Houška František                                                        Rozhodčí:

1.     Jedlička A.            2289       0:1      Hostinský J.         2225                    1.     Vaněk P.           2215       0:1      Gregor J.           2241

2.     Kourek J.               2290       1:0      Navrátil F.            2200                    2.     Kalivoda J.      2161       1/2      Řehák M.          2150

3.     Mojžíš J.                2235       1:0      Kastner O.            2177                    3.     Chalupa I.        2191       1/2      Koubek V.        2181

4.     Efler L.                   2263       1/2      Movsesian M.      2174                    4.     Šubrt J.              2161       1:0      Koubek V.        2153

5.     Novotný M.         2233       0:1      Šilar L.                   2127                    5.     Hlavsa P.         2146       0:1      Salač J.               2112

6.     Bujnoch R.           2196       1:0      Trojan L.               2062                    6.     Janda P.            2158       1:0      Krischke A.     2090

7.     Fiedler B.              2199       1:0      Törvenyi R.          2013                    7.     Groh J.              2141       1:0      Zdeněk P.         2230

8.     Just P.                    2073       0:1      Kastner V.             1953                    8.     Hašpl M.          2105       1/2      Melich J.           2071

                                  4.5 : 3.5                                                                        4.5 : 3.5

Panda Rychnov n. Kněž. - TJ Slavia Hradec Králové B TJ Pankrác B - Sokol Emerge Mladá Boleslav

                      Rozhodčí: Daniel Jiří                                                              Rozhodčí:

1.     Kačírek P.             2312       1/2      Nun J.                     2376                    1.     Schula M.         2245       0:1      Řehořek M.      2283

2.     Hudziak P.           2192       0:1      Vacek M.               2313                    2.     Svoboda S.      2253       1:0      Tichý V.            2260

3.     Červinka M.         2227       1:0      Jüptner J.               2236                    3.     Viták P.            2194       0:1      Jaček M.            2194

4.     Novotný J.            2178       1/2      Kořínek O.           2195                    4.     Jandovský V.  2156       1/2      Vodička V.       2237

5.     Volf J.                     2168       1/2      Nun J.                     2318                    5.     Nováček J.       2167       1:0      Crha P.              2175

6.     Roušar Z.               2034       0:1      Jiruše J.                  2127                    6.     Urbánková E. 2168       0:1      Jaček M.            2133

7.     Machlowski S.    2056       0:1      Novák R.               2112                    7.     Urbánek Š.       2098       0:1      Hajný M.          2135

8.     Jonáš V.                 2055       1/2      Tichý M.                2064                    8.     Flek V.              2072       0:1      Záhorbenský J. 2133

                                     3 : 5                                                                           2.5 : 5.5

AVE-Kontakt Pardubice - Sněžka TJ Náchod     TJ Bohemians Praha B - TJ Sokol Praha Vršovice

                Rozhodčí: Glembek Bohumír                                               Rozhodčí: Kropík Jan

1.     Šklíba M.              2217       1:0      Ringel Z.               2230                    1.     Srba M.             2213       1:0      Krňávek L.       2322

2.     Sýkora J.                2131       1/2      Mojžíš J.                2214                    2.     Kuba J.              2206       0:1      Forman Š.          2283

3.     Pošta P.                 2190       1:0      Čechura P.            2128                    3.     Pokorný M.     2212       1/2      Šeleljo D.         2251

4.     Bernard B.             2272       1:0      Velecký V.            2146                    4.     Chura J.             2209       0:1      Svatoš J.            2256

5.     Veselý T.               2143       1/2      Klicnar M.            2170                    5.     Šindler M.        2180       1/2      Kubečka D.      2254

6.     Smutný J.               2150       0:1      Cerha M.                2137                    6.     Kalous M.        2102       0:1      Šedý P.              2215

7.     Kaderka R.            2152       1/2      Wenke O.              2085                    7.     Korsa J.             2110       1/2      Mašek M.          2191

8.     Vobořil P.             2101       0:1      Nývlt O.                2006                    8.     Matějka P.       2083       1:0      Dlábek E.         2187

                                  4.5 : 3.5                                                                        3.5 : 4.5

 

Tabulka po 1. kole

                   1.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  1    1    0    0           3       5.5   :  2.5

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové B                      1    1    0    0           3          5   :  3

                   3.   ŠK Sokol Vyšehrad C                                1    1    0    0           3       4.5   :  3.5

                   3.   AVE-Kontakt Pardubice                           1    1    0    0           3       4.5   :  3.5

                   3.   2222 ŠK Polabiny                                    1    1    0    0           3       4.5   :  3.5

                   3.   TJ Sokol Praha Vršovice                          1    1    0    0           3       4.5   :  3.5

                   7.   TJ Synthesia Pardubice B                         1    0    0    1           0       3.5   :  4.5

                   7.   TJ Praga Praha B                                     1    0    0    1           0       3.5   :  4.5

                   7.   TJ Bohemians Praha B                             1    0    0    1           0       3.5   :  4.5

                   7.   Sněžka TJ Náchod                                    1    0    0    1           0       3.5   :  4.5

                 11.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   1    0    0    1           0          3   :  5

                 12.   TJ Pankrác B                                           1    0    0    1           0       2.5   :  5.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.