Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - druhé kolo 06.11.05

Ve druhém kole 2. ligy skupina C se našim zástupcům příliš nedařilo - zvítězily jen Polabiny nad Vyšehradem C v poměru 5,5:2,5, zato Synthesia B podlehla doma Vršovicím 3,5:4,5 stejně jako Avekontakt venku Ml. Boleslavi. Další výsledky : Náchod - Bohemians B 4,5:3,5, Hradec Králové B - Pankrác B 5:3, Praga B - Rychnov n/Kn. 1:7


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

TJ Synthesia Pardubice B - TJ Sokol Praha Vršovice Sněžka TJ Náchod - TJ Bohemians Praha B

                    Rozhodčí: Volf Jaroslav                                               Rozhodčí: Svršek Radomír

1.     Šťastný J.              2260       1:0      Krňávek L.           2322                    1.     Ringel Z.          2230       1:0      Srba M.              2213

2.     Hošek M.              2235       0:1      Forman Š.              2283                    2.     Rybák M.         2217       1/2      Kuba J.              2206

3.     Navrátil F.            2200       1:0      Šeleljo D.              2251                    3.     Mojžíš J.           2214       0:1      Pokorný M.     2212

4.     Kastner O.            2177       0:1      Svatoš J.                2256                    4.     Čechura P.       2128       1/2      Chura J.             2209

5.     Movsesian M.      2174       1:0      Kubečka D.          2254                    5.     Klicnar M.       2170       1:0      Šindler M.        2180

6.     Šilar L.                   2127       0:1      Šedý P.                  2215                    6.     Cerha M.           2137       1/2      Kalous M.        2102

7.     Trojan L.               2062       1/2      Mašek M.              2191                    7.     Wenke O.         2085       1:0      Korsa J.             2110

8.     Kastner K.            2015       0:1      Kohout V.             2161                    8.     Štěpán M.         2020       0:1      Matějka P.        2083

                          3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

Sokol Emerge Mladá Boleslav - AVE-Kontakt Pardubice TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Pankrác B

                    Rozhodčí: Klain Václav                                              Rozhodčí: Douděra Lubomír

1.     Řehořek M.           2283       1/2      Šklíba M.              2217                    1.     Nun J.                2376       1/2      Petr J.                 2201

2.     Tichý V.                 2260       1/2      Sýkora J.                2131                    2.     Vacek M.          2313       0:1      Svoboda S.       2253

3.     Jaček M.                 2194       +:-       Bernard B.             2272                    3.     Jüptner J.          2236       1/2      Viták P.             2194

4.     Vodička V.            2237       0:1      Petuchov S.          2206                    4.     Kořínek O.      2195       1:0      Jandovský V.   2156

5.     Crha P.                   2175       1:0      Veselý T.               2143                    5.     Nun J.                2318       1:0      Lhotský M.      2089

6.     Jaček M.                 2133       0:1      Smutný J.               2150                    6.     Trefný V.           2253       1:0      Urbánková E.  2168

7.     Hajný M.               2135       1/2      Kaderka R.            2152                    7.     Mejzlík V.        2082       1:0      Urbánek Š.       2098

8.     Záhorbenský J.    2133       1:0      Vobořil P.             2101                    8.     Jiruše J.             2127       0:1      Flek V.               2072

                          4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

TJ Praga Praha B - Panda Rychnov nad Kněžnou    2222 ŠK Polabiny - ŠK Sokol Vyšehrad C

                              Rozhodčí:                                                            Rozhodčí: Pyskatý Jiří

1.     Řehák M.               2150       0:1      Kačírek P.             2312                    1.     Jedlička A.       2289       1/2      Vaněk P.           2215

2.     Koubek V.            2181       0:1      Hudziak P.           2192                    2.     Kourek J.          2290       1:0      Chalupa I.         2191

3.     Bebiak J.                2160       1:0      Červinka M.         2227                    3.     Mojžíš J.           2235       1:0      Šubrt J.              2161

4.     Sýkora R.              2151       0:1      Novotný J.            2178                    4.     Efler L.              2263       1:0      Hlavsa P.          2146

5.     Koubek V.            2153       0:1      Pirklová H.          2139                    5.     Novotný M.    2233       1/2      Janda P.             2158

6.     Krischke A.          2090       0:1      Machlowski S.    2056                    6.     Bujnoch R.      2196       1/2      Groh J.               2141

7.     Březovský M.      2129       0:1      Pavlíček M.          2044                    7.     Just P.               2073       0:1      Filipi Š.             2067

8.     Melich J.                2071       0:1      Zatloukal V.         1953                    8.     Černý J.             2104       1:0      Hašpl M.           2105

                            1 : 7                                                                           5.5 : 2.5

 

Tabulka po 2. kole

                   1.   TJ Slavia Hradec Králové B                      2    2    0    0           6        10   :  6          7

                   1.   2222 ŠK Polabiny                                    2    2    0    0           6        10   :  6          8

                   1.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  2    2    0    0           6        10   :  6          8

                   4.   TJ Sokol Praha Vršovice                          2    2    0    0           6          9   :  7          7

                   5.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   2    1    0    1           3        10   :  6          8

                   6.   AVE-Kontakt Pardubice                           2    1    0    1           3          8   :  8          5

                   6.   Sněžka TJ Náchod                                    2    1    0    1           3          8   :  8          5

                   8.   ŠK Sokol Vyšehrad C                                2    1    0    1           3          7   :  9          4

                   9.   TJ Synthesia Pardubice B                         2    0    0    2           0          7   :  9          6

                   9.   TJ Bohemians Praha B                             2    0    0    2           0          7   :  9          4

                 11.   TJ Pankrác B                                           2    0    0    2           0       5.5   :  10.5     4

                 12.   TJ Praga Praha B                                     2    0    0    2           0       4.5   :  11.5     3

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.