Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - třetí kolo 20.11.05

Ve třetím kole 2. ligy skupina C si Polabiny udržely plný bodový zisk po výhře 4,5:3,5 v Rychnově n/Kn., AveKontakt však podlehl doma Hradci Králové B 3:5 a Synthesia B pro dopravní nehodu požádala o odložení utkání s Vyšehradem C. Další výsledky: Pankrác B - Praga B 5,5:2,5, Bohemians B - Ml. Boleslav 2,5:5,5, Vršovice - Náchod 6:2


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

ŠK Sokol Vyšehrad C - TJ Synthesia Pardubice B Panda Rychnov nad Kněžnou - 2222 ŠK Polabiny

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.                                                                                                                                 1.     Kačírek P.        2312       1:0      Jedlička A.       2289

2.                                                                                                                                 2.     Hudziak P.      2192       1:0      Kourek J.          2290

3.                                                                                                                                 3.     Červinka M.    2227       0:1      Mojžíš J.           2235

4.                                                                                                                                 4.     Novotný J.       2178       0:1      Efler L.              2263

5.                                                                                                                                 5.     Volf J.                2168       0:1      Novotný M.     2233

6.                                                                                                                                 6.     Pirklová H.     2139       1:0      Bujnoch R.       2196

7.                                                                                                                                 7.     Machlowski S. 2056      1/2      Fiedler B.          2199

8.                                                                                                                                 8.     Zatloukal V.    1953       0:1      Černý J.             2104

                                                                                                             3.5 : 4.5

       TJ Pankrác B - TJ Praga Praha B           AVE-Kontakt Pardubice - TJ Slavia Hradec Králové B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Vokoun J.              2306       1/2      Koubek V.            2181                    1.     Pisk P.              2345       1/2      Nun J.                2376

2.     Pick Š.                   2250       1:0      Bebiak J.                2160                    2.     Šklíba M.         2217       0:1      Vacek M.           2313

3.     Schula M.              2245       1/2      Sýkora R.              2151                    3.     Pošta P.            2190       1/2      Kořínek O.       2195

4.     Petr J.                     2201       1:0      Horák V.                2138                    4.     Bernard B.        2272       0:1      Nun J.                2318

5.     Svoboda S.           2253       1:0      Krischke A.          2090                    5.     Petuchov S.     2206       0:1      Roško L.           2151

6.     Viták P.                 2194       1/2      Březovský M.      2129                    6.     Movsesjanová P. 2307 1/2      Mejzlík V.        2082

7.     Jandovský V.       2156       1:0      Buksa J.                 2086                    7.     Veselý T.          2143       1:0      Jiruše J.              2127

8.     Nováček J.            2167       0:1      Melich J.                2071                    8.     Smutný J.          2150       1/2      Tichý M.           2064

                          5.5 : 2.5                                                                           3 : 5

TJ Bohemians Praha B - Sokol Emerge Mladá Boleslav TJ Sokol Praha Vršovice - Sněžka TJ Náchod

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Srba M.                  2213       0:1      Řehořek M.           2283                    1.     Krňávek L.      2322       0:1      Ringel Z.           2230

2.     Kuba J.                   2206       0:1      Tichý V.                 2260                    2.     Forman Š.         2283       1:0      Rybák M.          2217

3.     Chura J.                  2209       1/2      Jaček M.                 2194                    3.     Šeleljo D.         2251       1:0      Mojžíš J.           2214

4.     Šindler M.             2180       0:1      Vodička V.            2237                    4.     Svatoš J.           2256       1/2      Čechura P.        2128

5.     Kalous M.             2102       1:0      Crha P.                   2175                    5.     Kubečka D.     2254       1/2      Klicnar M.        2170

6.     Drahorád D.         1993       0:1      Jaček M.                 2133                    6.     Mašek M.         2191       1:0      Cerha M.           2137

7.     Korsa J.                  2110       1:0      Hajný M.               2135                    7.     Dlábek E.         2187       1:0      Wenke O.         2085

8.     Matějka P.            2083       0:1      Postupa P.            2110                    8.     Kohout V.        2161       1:0      Hradecký I.      2028

                          2.5 : 5.5                                                                           6 : 2

 

Tabulka po 3. kole

                   1.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  3    3    0    0           9     15.5   :  8.5      13

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové B                      3    3    0    0           9        15   :  9         10

                   2.   TJ Sokol Praha Vršovice                          3    3    0    0           9        15   :  9         12

                   4.   2222 ŠK Polabiny                                    3    3    0    0           9     14.5   :  9.5      12

                   5.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   3    1    0    2           3     13.5   :  10.5    11

                   6.   ŠK Sokol Vyšehrad C                                2    1    0    1           3          7   :  9          4

                   6.   TJ Pankrác B                                           3    1    0    2           3        11   :  13        8

                   6.   AVE-Kontakt Pardubice                           3    1    0    2           3        11   :  13        6

                   9.   Sněžka TJ Náchod                                    3    1    0    2           3        10   :  14        6

                 10.   TJ Synthesia Pardubice B                         2    0    0    2           0          7   :  9          6

                 11.   TJ Bohemians Praha B                             3    0    0    3           0       9.5   :  14.5     6

                 12.   TJ Praga Praha B                                     3    0    0    3           0          7   :  17        4

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.