Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - čtvrté kolo 04.12.05

Ve čtvrtém kole 2. ligy skupina C pokračovaly Polabiny ve vítězném tažení a po výhře 6:2 nad Pankrácem B setrvávají v čele tabulky. Plný počet bodů si připsal i AveKontakt za výhru 4,5:3,5 venku nad Pragou B, pouze Synthesia B vyšla naprázdno a po další prohře 3,5:4,5 doma s Náchodem zůstává na chvostu tabulky. Další výsledky: Ml.Boleslav - Vršovice 3:5, Hradec Králové B - Bohemians B 5,5:2,5, Vyšehrad C - Rychnov n/Kn. 2:6


Games from 2CLV_1 Chess Assistant database

2Výsledky 4. kola

TJ Synthesia Pardubice B - Sněžka TJ Náchod Sokol Emerge M. Boleslav - TJ Sokol Praha Vršovice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Šťastný J.              2260       0:1      Ringel Z.               2230                    1.     Řehořek M.      2283       1:0      Forman Š.          2283

2.     Hošek M.              2235       1/2      Rybák M.              2217                    2.     Tichý V.            2260       1/2      Šeleljo D.         2251

3.     Navrátil F.            2200       1/2      Mojžíš J.                2214                    3.     Jaček M.            2194       0:1      Svatoš J.            2256

4.     Movsesian M.      2174       0:1      Čechura P.            2128                    4.     Vodička V.       2237       0:1      Kubečka D.      2254

5.     Šilar L.                   2127       1:0      Velecký V.            2146                    5.     Crha P.              2175       0:1      Mašek M.          2191

6.     Trojan L.               2062       1:0      Klicnar M.            2170                    6.     Jaček M.            2133       1/2      Dlábek E.         2187

7.     Kastner K.            2015       0:1      Cerha M.                2137                    7.     Záhorbenský J. 2133      1/2      Kohout V.        2161

8.     Kastner V.             1953       1/2      Wenke O.              2085                    8.     Postupa P.       2110       1/2      Vávra J.              2100

                          3.5 : 4.5                                                                           3 : 5

TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Bohemians Praha B TJ Praga Praha B - AVE-Kontakt Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Nun J.                     2376       1:0      Srba M.                  2213                    1.     Gregor J.           2241       1/2      Šklíba M.          2217

2.     Vacek M.               2313       1:0      Kuba J.                   2206                    2.     Řehák M.          2150       1/2      Pošta P.            2190

3.     Jüptner J.               2236       1/2      Pokorný M.          2212                    3.     Koubek V.       2181       0:1      Bernard B.        2272

4.     Kořínek O.           2195       0:1      Chura J.                  2209                    4.     Sýkora R.         2151       1/2      Petuchov S.     2206

5.     Nun J.                     2318       1:0      Šindler M.             2180                    5.     Koubek V.       2153       1/2      Veselý T.           2143

6.     Mejzlík V.             2082       1:0      Kalous M.             2102                    6.     Krischke A.     2090       0:1      Smutný J.          2150

7.     Jiruše J.                  2127       1:0      Korsa J.                  2110                    7.     Březovský M. 2129       1:0      Šmíd J.               2063

8.     Novák R.               2112       0:1      Matějka P.            2083                    8.     Melich J.           2071       1/2      Vobořil P.        2101

                          5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

       2222 ŠK Polabiny - TJ Pankrác B            ŠK Sokol Vyšehrad C - Panda Rychnov nad Kněžnou

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Jedlička A.            2289       1/2      Pick Š.                   2250                    1.     Vaněk P.           2215       0:1      Kačírek P.        2312

2.     Kourek J.               2290       0:1      Svoboda S.           2253                    2.     Chalupa I.        2191       0:1      Hudziak P.       2192

3.     Mojžíš J.                2235       1:0      Viták P.                 2194                    3.     Šubrt J.              2161       0:1      Červinka M.     2227

4.     Efler L.                   2263       1:0      Lhotský M.          2089                    4.     Hlavsa P.         2146       1:0      Novotný J.       2178

5.     Novotný M.         2233       1:0      Urbánek Š.            2098                    5.     Janda P.            2158       0:1      Pirklová H.      2139

6.     Bujnoch R.           2196       1:0      Flek V.                   2072                    6.     Domlátil J.       2105       1/2      Machlowski S. 2056

7.     Efler D.                  2204       1:0      Pavlíček I.            2175                    7.     Filipi Š.            2067       0:1      Pavlíček M.     2044

8.     Černý J.                  2104       1/2      Možná E.               2054                    8.     Hašpl M.          2105       1/2      Zatloukal V.     1953

                            6 : 2                                                                              2 : 6

Tabulka po 4. kole

                   1.   TJ Slavia Hradec Králové B                      4    4    0    0         12     20.5   :  11.5    15

                   1.   2222 ŠK Polabiny                                    4    4    0    0         12     20.5   :  11.5    17

                   3.   TJ Sokol Praha Vršovice                          4    4    0    0         12        20   :  12       15

                   4.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  4    3    0    1           9     18.5   :  13.5    14

                   5.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   4    2    0    2           6     19.5   :  12.5    16

                   6.   AVE-Kontakt Pardubice                           4    2    0    2           6     15.5   :  16.5     8

                   7.   Sněžka TJ Náchod                                    4    2    0    2           6     14.5   :  17.5     9

                   8.   ŠK Sokol Vyšehrad C                                3    1    0    2           3          9   :  15        5

                   8.   TJ Pankrác B                                           4    1    0    3           3        13   :  19        9

                 10.   TJ Synthesia Pardubice B                         3    0    0    3           0     10.5   :  13.5     8

                 11.   TJ Bohemians Praha B                             4    0    0    4           0        12   :  20        8

                 12.   TJ Praga Praha B                                     4    0    0    4           0     10.5   :  21.5     5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.