Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - páté kolo 18.12.05

V pátém kole 2. ligy skupina C zvítězil v místním derby AveKontakt nad Polabinami 4,5:3,5 a Synthesia B si za víkend připsala hned 6 bodů za vítězství 5:3 v Rychnově n/Kn. a stejným poměrem i v dohrávaném utkání třetího kola s Vyšehradem C. Další výsledky: Náchod - Ml. Boleslav 3:5, Vršovice - Hradec Králové B 4,5:3,5, Pankrác B - Vyšehrad C 5:3, Bohemians B - Praga B 2,5:5,5


Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
Panda Rychnov n/Kn. TJ Synthesia Pardubice B
Kačírek Petr 2312 1 - 0 2235 Hošek Milan
Hudziak Pawel 2192 0 - 1 2200 Navrátil František
Novotný Josef 2178 0 - 1 2177 Kastner Oldřich
Volf Jaroslav 2168 1 - 0 2174 Movsesian Mouseg
Pirklová Hana 2139 0 - 1 2127 Šilar Lubomír
Roušar Zdeněk 2034 0 - 1 2062 Trojan Luboš
Machlowski Slawomir 2056 1 - 0 2002 Karaba David
Zatloukal Václav 1953 0 - 1 1953 Kastner Vojtěch
3 : 5
TJ Pankrác B ŠK Sokol Vyšehrad C
Vokoun Jan 2306 ½ - ½ 2215 Vaněk Petr
Pick Štěpán 2250 ½ - ½ 2161 Kalivoda Jaroslav
Petr Jan 2201 1 - 0 2191 Chalupa Ivan
Viták Pavel 2194 ½ - ½ 2161 Šubrt Jaroslav
Urbánková Eva 2168 ½ - ½ 2158 Janda Pavel
Urbánek Štěpán 2098 ½ - ½ 2141 Groh Jiří
Flek Vladislav 2072 1 - 0 2067 Filipi Štěpán
Pavlíček Ivan 2175 ½ - ½ 2105 Hašpl Miroslav
5 : 3
AVE-Kontakt Pardubice 2222 ŠK Polabiny
Pisk Petr 2345 1 - 0 2289 Jedlička Aleš
Šklíba Martin 2217 ½ - ½ 2290 Kourek Josef
Sýkora Josef 2131 ½ - ½ 2235 Mojžíš Jaroslav
Pošta Petr 2190 ½ - ½ 2263 Efler Lukáš
Petuchov Sergej 2206 1 - 0 2233 Novotný Michal
Veselý Tomáš 2143 ½ - ½ 2196 Bujnoch Radek
Smutný Jan 2150 0 - 1 2199 Fiedler Bedřich
Kaderka Radek 2152 ½ - ½ 2104 Černý Jan
:
TJ Bohemians Praha B TJ Praga Praha B
Srba Milan 2213 ½ - ½ 2241 Gregor Jiří
Kuba Jindřich 2206 ½ - ½ 2150 Řehák Martin
Pokorný Milan 2212 ½ - ½ 2181 Koubek Václav
Chura Jan 2209 ½ - ½ 2160 Bebiak Jozef
Šindler Michal 2180 0 - 1 2151 Sýkora Robert
Kalous Miroslav 2102 ½ - ½ 2138 Horák Vladimír
Korsa Jindřich 2110 0 - 1 2112 Salač Jiří
Matějka Petr 2083 0 - 1 2090 Krischke Arnold
:
TJ Sokol Praha Vršovice TJ Slavia Hradec Králové B
Forman Štěpán 2283 ½ - ½ 2376 Nun Jiří
Šeleljo Daniel 2251 1 - 0 2313 Vacek Martin
Svatoš Jan 2256 0 - 1 2236 Jüptner Jan
Kubečka David 2254 1 - 0 2195 Kořínek Ondřej
Šedý Pavel 2215 ½ - ½ 2318 Nun Josef
Mašek Miroslav 2191 0 - 1 2253 Trefný Vlastimil
Dlábek Emil 2187 ½ - ½ 2082 Mejzlík Vojtěch
Kohout Vratislav 2161 1 - 0 2127 Jiruše Josef
:
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Sokol Praha Vršovice 5 0 0 15 24,5 18
2. 2222 ŠK Polabiny 4 0 1 12 24 18
3. TJ Slavia Hradec Králové B 4 0 1 12 24 17
4. Sokol Emerge Mladá Boleslav 4 0 1 12 23,5 17
5. AVE-Kontakt Pardubice 3 0 2 9 20 10
6. Panda Rychnov nad Kněžnou 2 0 3 6 22,5 19
7. TJ Synthesia Pardubice B 2 0 3 6 20,5 17
8. TJ Pankrác B 2 0 3 6 18 11
9. Sněžka TJ Náchod 2 0 3 6 17,5 10
10. TJ Praga Praha B 1 0 4 3 16 8
11. ŠK Sokol Vyšehrad C 1 0 4 3 15 7
12. TJ Bohemians Praha B 0 0 5 0 14,5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.