Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - šesté kolo 15.01.06

V šestém kole 2. ligy skupina C získali naši zástupci plný počet bodů - Polabiny porazily doma Bohemians B 5:3 stejně jako Synthesia B Ml.Boleslav a AveKontakt deklasoval v Praze Vyšehrad C 7:1. Další výsledky: Hradec Králové B - Náchod 6:2, Praga B - Vršovice 2,5:5,5, Rychnov n/Kn. - Pankrác B 5:3


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

Synthesia Pardubice B - Sokol Emerge Mladá Boleslav Slavia Hradec Králové B - Sněžka TJ Náchod

                    Rozhodčí: Volf Jaroslav                                                 Rozhodčí: Bielavský Jiří

1.     Šťastný J.              2260       0:1      Řehořek M.           2283                    1.     Vacek M.          2313       1/2      Ringel Z.           2230

2.     Navrátil F.            2200       1:0      Tichý V.                 2260                    2.     Jüptner J.          2236       1/2      Mojžíš J.           2214

3.     Kastner O.            2177       1:0      Jaček M.                 2194                    3.     Kořínek O.      2195       1:0      Čechura P.        2128

4.     Movsesian M.      2174       1/2      Crha P.                   2175                    4.     Nun J.                2318       1/2      Klicnar M.        2170

5.     Šilar L.                   2127       1:0      Jaček M.                 2133                    5.     Roško L.          2151       1:0      Cerha M.           2137

6.     Trojan L.               2062       1/2      Hajný M.               2135                    6.     Mejzlík V.        2082       1/2      Wenke O.         2085

7.     Kastner K.            2015       0:1      Záhorbenský J.    2133                    7.     Jiruše J.             2127       1:0      Štěpán M.         2020

8.     Kastner V.             1953       1:0      Postupa P.            2110                    8.     Novák R.          2112       1:0      Dostál P.          2079

                            5 : 3                                                                              6 : 2

TJ Praga Praha B - TJ Sokol Praha Vršovice           2222 ŠK Polabiny - TJ Bohemians Praha B

                 Rozhodčí: Krieger Miroslav                                               Rozhodčí: Pyskatý Jiří

1.     Gregor J.                2241       1/2      Šeleljo D.              2251                    1.     Jedlička A.       2289       1/2      Srba M.              2213

2.     Koubek V.            2181       0:1      Svatoš J.                2256                    2.     Kourek J.          2290       1/2      Pokorný M.     2212

3.     Sýkora R.              2151       0:1      Kubečka D.          2254                    3.     Mojžíš J.           2235       0:1      Chura J.             2209

4.     Koubek V.            2153       0:1      Šedý P.                  2215                    4.     Efler L.              2263       1/2      Šindler M.        2180

5.     Krischke A.          2090       1/2      Mašek M.              2191                    5.     Novotný M.    2233       1:0      Zikmund D.      1966

6.     Zdeněk P.              2230       0:1      Dlábek E.              2187                    6.     Bujnoch R.      2196       1:0      Kopička K.      2136

7.     Březovský M.      2129       1:0      Kohout V.             2161                    7.     Fiedler B.         2199       1:0      Korsa J.             2110

8.     Melich J.                2071       1/2      Markovič M.        2183                    8.     Just P.               2073       1/2      Matějka P.        2083

                          2.5 : 5.5                                                                           5 : 3

ŠK Sokol Vyšehrad C - AVE-Kontakt Pardubice   Panda Rychnov nad Kněžnou - TJ Pankrác B

                    Rozhodčí: Matyska Jiří                                                    Rozhodčí: Daniel Jiří

1.     Kalivoda J.           2161       0:1      Prandstetter E.    2348                    1.     Kačírek P.        2312       1:0      Vokoun J.         2306

2.     Chalupa I.             2191       1:0      Šklíba M.              2217                    2.     Hudziak P.      2192       1:0      Pick Š.               2250

3.     Šubrt J.                   2161       0:1      Sýkora J.                2131                    3.     Novotný J.       2178       0:1      Schula M.         2245

4.     Hlavsa P.              2146       0:1      Bernard B.             2272                    4.     Pirklová H.     2139       0:1      Petr J.                 2201

5.     Domlátil J.            2105       0:1      Petuchov S.          2206                    5.     Rydl F.              2107       1/2      Viták P.             2194

6.     Groh J.                   2141       0:1      Veselý T.               2143                    6.     Machlowski S. 2056      1/2      Jandovský V.   2156

7.     Filipi Š.                 2067       0:1      Smutný J.               2150                    7.     Jonáš V.            2055       1:0      Lhotský M.      2089

8.     Hašpl M.               2105       0:1      Kaderka R.            2152                    8.     Pavlíček M.     2044       1:0      Flek V.               2072

                            1 : 7                                                                              5 : 3

 

Tabulka po 6. kole

                   1.   TJ Sokol Praha Vršovice                          6    6    0    0         18        30   :  18      22

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové B                      6    5    0    1         15        30   :  18      21

                   3.   2222 ŠK Polabiny                                    6    5    0    1         15        29   :  19      21

                   4.   AVE-Kontakt Pardubice                           6    4    0    2         12        27   :  21      17

                   5.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  6    4    0    2         12     26.5   :  21.5   19

                   6.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   6    3    0    3           9     27.5   :  20.5   23

                   7.   TJ Synthesia Pardubice B                         6    3    0    3           9     25.5   :  22.5   21

                   8.   TJ Pankrác B                                           6    2    0    4           6        21   :  27      13

                   9.   Sněžka TJ Náchod                                    6    2    0    4           6     19.5   :  28.5   10

                 10.   TJ Praga Praha B                                     6    1    0    5           3     18.5   :  29.5   9

                 11.   ŠK Sokol Vyšehrad C                                6    1    0    5           3        16   :  32      8

                 12.   TJ Bohemians Praha B                             6    0    0    6           0     17.5   :  30.5   9

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.