Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - sedmé kolo 12.02.06

V sedmém kole 2. ligy západ bodoval pouze AveKontakt, když porazil doma Rychnov n/Kn. 5:3, Synthesia B podlehla v Praze Pankráci B těsně 3,5:4,5 a Polabiny odjely z Vršovic s vysokou nadílkou 2:6. Další výsledky: Bohemians B - Vyšehrad C 6,5:1,5, Náchod - Praga B 3:5, M.Boleslav - Hradec Králové B 3:5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

  TJ Pankrác B - TJ Synthesia Pardubice B   AVE-Kontakt Pardubice - Panda Rychnov nad Kněžnou

                              Rozhodčí:                                                          Rozhodčí: Pátek Ladislav

1.     Vokoun J.              2306       1/2      Hošek M.              2235                    1.     Prandstetter E. 2348      1/2      Kačírek P.        2312

2.     Pick Š.                   2250       0:1      Navrátil F.            2200                    2.     Šklíba M.         2217       1/2      Hudziak P.       2192

3.     Schula M.              2245       1:0      Kastner O.            2177                    3.     Sýkora J.           2131       0:1      Červinka M.     2227

4.     Petr J.                     2201       1:0      Movsesian M.      2174                    4.     Pošta P.            2190       1/2      Novotný J.       2178

5.     Viták P.                 2194       1/2      Šilar L.                   2127                    5.     Bernard B.        2272       1:0      Volf J.                 2168

6.     Jandovský V.       2156       1/2      Trojan L.               2062                    6.     Petuchov S.     2206       1:0      Pirklová H.      2139

7.     Gebert M.              2070       1/2      Kastner K.            2015                    7.     Veselý T.          2143       1/2      Rydl F.              2107

8.     Flek V.                   2072       1/2      Kastner V.             1953                    8.     Smutný J.          2150       1:0      Machlowski S. 2056

                          4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

TJ Bohemians Praha B - ŠK Sokol Vyšehrad C     TJ Sokol Praha Vršovice - 2222 ŠK Polabiny

                     Rozhodčí: Kropík Jan                                                     Rozhodčí: Král Petr

1.     Srba M.                  2213       1:0      Vaněk P.                2215                    1.     Krňávek L.      2322       1:0      Jedlička A.       2289

2.     Kuba J.                   2206       1:0      Kalivoda J.           2161                    2.     Forman Š.         2283       1/2      Kourek J.          2290

3.     Pokorný M.          2212       1:0      Chalupa I.             2191                    3.     Šeleljo D.         2251       1:0      Mojžíš J.           2235

4.     Chura J.                  2209       1:0      Šubrt J.                   2161                    4.     Svatoš J.           2256       1/2      Efler L.              2263

5.     Šindler M.             2180       1:0      Hlavsa P.              2146                    5.     Kubečka D.     2254       1:0      Novotný M.     2233

6.     Kalous M.             2102       1:0      Janda P.                 2158                    6.     Šedý P.             2215       1:0      Efler D.              2204

7.     Korsa J.                  2110       0:1      Groh J.                   2141                    7.     Mašek M.         2191       1/2      Fiedler B.          2199

8.     Matějka P.            2083       1/2      Hašpl M.               2105                    8.     Markovič M.   2183       1/2      Just P.                2073

                          6.5 : 1.5                                                                           6 : 2

    Sněžka TJ Náchod - TJ Praga Praha B    Sokol Emerge Mladá Boleslav - Slavia Hradec Králové B

                  Rozhodčí: Svršek Radomír                                               Rozhodčí: Klain Václav

1.     Ringel Z.               2230       0:1      Gregor J.                2241                    1.     Řehořek M.      2283       1/2      Nun J.                2376

2.     Mojžíš J.                2214       1/2      Koubek V.            2181                    2.     Tichý V.            2260       0:1      Vacek M.           2313

3.     Čechura P.            2128       +:-       Sýkora R.              2151                    3.     Jaček M.            2194       1:0      Jüptner J.           2236

4.     Velecký V.            2146       0:1      Koubek V.            2153                    4.     Vodička V.       2237       1/2      Kořínek O.       2195

5.     Klicnar M.            2170       1/2      Krischke A.          2090                    5.     Jaček M.            2133       0:1      Nun J.                2318

6.     Cerha M.                2137       0:1      Březovský M.      2129                    6.     Hajný M.          2135       0:1      Roško L.           2151

7.     Wenke O.              2085       +:-       Buksa J.                 2086                    7.     Záhorbenský J. 2133      1/2      Mejzlík V.        2082

8.     Nývlt O.                2006       0:1      Melich J.                2071                    8.     Horák O.          2145       1/2      Jiruše J.              2127

                            3 : 5                                                                              3 : 5

 

Tabulka po 7. kole

                   1.   TJ Sokol Praha Vršovice                          7    7    0    0         21        36   :  20      26

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové B                      7    6    0    1         18        35   :  21      24

                   3.   AVE-Kontakt Pardubice                           7    5    0    2         15        32   :  24      20

                   4.   2222 ŠK Polabiny                                    7    5    0    2         15        31   :  25      21

                   5.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  7    4    0    3         12     29.5   :  26.5   20

                   6.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   7    3    0    4           9     30.5   :  25.5   24

                   7.   TJ Synthesia Pardubice B                         7    3    0    4           9        29   :  27      22

                   8.   TJ Pankrác B                                           7    3    0    4           9     25.5   :  30.5   15

                   9.   TJ Praga Praha B                                     7    2    0    5           6     23.5   :  32.5   13

                 10.   Sněžka TJ Náchod                                    7    2    0    5           6     22.5   :  33.5   12

                 11.   TJ Bohemians Praha B                             7    1    0    6           3        24   :  32      15

                 12.   ŠK Sokol Vyšehrad C                                7    1    0    6           3     17.5   :  38.5   9

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.