Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - osmé kolo 26.02.06

V osmém kole 2. ligy skupina C podlehla nekompletní Synthesia B Hradci Králové B vysoko 2:6, Polabiny zvítězily nad Náchodem 4,5:3,5 a AveKontakt.přivezl z Prahy tři body za vítězství nad Pankrácem B v poměru 5,5:2,5. Další výsledky: Praga B - Mladá Boleslav 3,5:4,5, Vyšehrad C - Vršovice 2,5:5,5, Rychnov n/Kn. - Bohemians B 4:4


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ Synthesia Pardubice B - TJ Slavia Hradec Králové B TJ Praga Praha B - Sokol Emerge M. Boleslav

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Hošek M.              2235       1/2      Nun J.                     2376                    1.     Gregor J.           2241       0:1      Řehořek M.      2283

2.     Navrátil F.            2200       0:1      Vacek M.               2313                    2.     Řehák M.          2150       1/2      Tichý V.            2260

3.     Kastner O.            2177       1:0      Jüptner J.               2236                    3.     Koubek V.       2181       0:1      Jaček M.            2194

4.     Movsesian M.      2174       0:1      Kořínek O.           2195                    4.     Bebiak J.           2160       1:0      Vodička V.       2237

5.     Šilar L.                   2127       1/2      Nun J.                     2318                    5.     Salač J.              2112       1:0      Crha P.              2175

6.     Trojan L.               2062       0:1      Trefný V.                2253                    6.     Krischke A.     2090       1:0      Hajný M.          2135

7.     Karaba D.              2002       0:1      Roško L.               2151                    7.     Březovský M. 2129       0:1      Záhorbenský J. 2133

8.                                                       -:+       Tichý M.                2064                    8.     Melich J.           2071       0:1      Vaněček S.        1981

                            2 : 6                                                                           3.5 : 4.5

    2222 ŠK Polabiny - Sněžka TJ Náchod           ŠK Sokol Vyšehrad C - TJ Sokol Praha Vršovice

                   Rozhodčí: Vobořil Pavel                                              Rozhodčí: Krieger Miroslav

1.     Jedlička A.            2289       1:0      Ringel Z.               2230                    1.     Vaněk P.           2215       1/2      Krňávek L.       2322

2.     Kourek J.               2290       0:1      Mojžíš J.                2214                    2.     Kalivoda J.      2161       0:1      Forman Š.          2283

3.     Mojžíš J.                2235       1:0      Čechura P.            2128                    3.     Chalupa I.        2191       0:1      Šeleljo D.         2251

4.     Efler L.                   2263       1/2      Cerha M.                2137                    4.     Hlavsa P.         2146       0:1      Svatoš J.            2256

5.     Bujnoch R.           2196       1:0      Wenke O.              2085                    5.     Janda P.            2158       1/2      Kubečka D.      2254

6.     Fiedler B.              2199       1/2      Štěpán M.              2020                    6.     Domlátil J.       2105       1/2      Šedý P.              2215

7.     Just P.                    2073       0:1      Dostál P.               2079                    7.     Filipi Š.            2067       0:1      Dlábek E.         2187

8.     Černý J.                  2104       1/2      Hradecký I.           2028                    8.     Hašpl M.          2105       1:0      Kohout V.        2161

                          4.5 : 3.5                                                                        2.5 : 5.5

Panda Rychnov nad Kněžnou - TJ Bohemians Praha B TJ Pankrác B - AVE-Kontakt Pardubice

                      Rozhodčí: Daniel Jiří                                                  Rozhodčí: Fischl Richard

1.     Kačírek P.             2312       1/2      Srba M.                  2213                    1.     Schula M.         2245       1:0      Šklíba M.          2217

2.     Hudziak P.           2192       1:0      Kuba J.                   2206                    2.     Viták P.            2194       0:1      Sýkora J.           2131

3.     Červinka M.         2227       1/2      Pokorný M.          2212                    3.     Gebert M.         2070       0:1      Pošta P.            2190

4.     Novotný J.            2178       0:1      Chura J.                  2209                    4.     Urbánková E. 2168       0:1      Bernard B.        2272

5.     Kopec M.              2153       0:1      Šindler M.             2180                    5.     Urbánek Š.       2098       1/2      Petuchov S.     2206

6.     Pirklová H.          2139       1/2      Kalous M.             2102                    6.     Flek V.              2072       1:0      Veselý T.           2143

7.     Machlowski S.    2056       1/2      Korsa J.                  2110                    7.     Husník M.       2031       0:1      Smutný J.          2150

8.     Zatloukal V.         1953       1:0      Matějka P.            2083                    8.     Možná E.          2054       0:1      Šmíd J.               2063

                            4 : 4                                                                           2.5 : 5.5

Tabulka po 8. kole

                   1.   TJ Sokol Praha Vršovice                          8    8    0    0         24     41.5   :  22.5   30

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové B                      8    7    0    1         21        41   :  23      29

                   3.   AVE-Kontakt Pardubice                           8    6    0    2         18     37.5   :  26.5   25

                   4.   2222 ŠK Polabiny                                    8    6    0    2         18     35.5   :  28.5   24

                   5.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  8    5    0    3         15        34   :  30      24

                   6.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   8    3    1    4         10     34.5   :  29.5   26

                   7.   TJ Synthesia Pardubice B                         8    3    0    5           9        31   :  33      23

                   8.   TJ Pankrác B                                           8    3    0    5           9        28   :  36      17

                   9.   TJ Praga Praha B                                     8    2    0    6           6        27   :  37      16

                 10.   Sněžka TJ Náchod                                    8    2    0    6           6        26   :  38      14

                 11.   TJ Bohemians Praha B                             8    1    1    6           4        28   :  36      17

                 12.   ŠK Sokol Vyšehrad C                                8    1    0    7           3        20   :  44      10

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.