Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - deváté kolo 12.03.06

V devátém kole 2. ligy skupina C došlo k poslednímu pardubickému derby, v němž AveKontakt nečekaně podlehl oslabené Synthesii B 3:5 a neúplné Polabiny prohrály v Mladé Boleslavi vysoko 6:2. Další výsledky: Bohemians B - Pankrác B 4:4, Vršovice - Rychnov n/Kn. 6,5:1,5, Náchod - Vyšehrad C 3:5, Hradec Králové B - Praga B 5:3


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

AVE-Kontakt Pardubice - TJ Synthesia Pardubice B TJ Bohemians Praha B - TJ Pankrác B

                  Rozhodčí: Pátek Ladislav                                            Rozhodčí: Doležalová Irena

1.     Šklíba M.              2217       +:-       Šťastný J.              2260                    1.     Srba M.             2213       1:0      Vokoun J.         2306

2.     Sýkora J.                2131       0:1      Hošek M.              2235                    2.     Kuba J.              2206       0:1      Pick Š.               2250

3.     Bernard B.             2272       1/2      Hostinský J.         2225                    3.     Pokorný M.     2212       1/2      Schula M.         2245

4.     Petuchov S.          2206       0:1      Navrátil F.            2200                    4.     Chura J.             2209       1:0      Petr J.                 2201

5.     Veselý T.               2143       1:0      Kastner O.            2177                    5.     Šindler M.        2180       0:1      Viták P.             2194

6.     Smutný J.               2150       0:1      Trojan L.               2062                    6.     Kalous M.        2102       1/2      Jandovský V.   2156

7.     Kaderka R.            2152       1/2      Kastner K.            2015                    7.     Korsa J.             2110       0:1      Gebert M.         2070

8.     Vobořil P.             2101       0:1      Kastner V.             1953                    8.     Matějka P.       2083       1:0      Lhotský M.      2089

                            3 : 5                                                                              4 : 4

TJ Sokol Praha Vršovice - Panda Rychnov nad Kněžnou Sněžka TJ Náchod - ŠK Sokol Vyšehrad C

                     Rozhodčí: Kropík Jan                                                 Rozhodčí: Svršek Radomír

1.     Krňávek L.           2322       1/2      Kačírek P.             2312                    1.     Ringel Z.          2230       0:1      Vaněk P.           2215

2.     Šeleljo D.              2251       1:0      Hudziak P.           2192                    2.     Mojžíš J.           2214       1:0      Kalivoda J.       2161

3.     Svatoš J.                2256       1:0      Červinka M.         2227                    3.     Čechura P.       2128       0:1      Chalupa I.         2191

4.     Kubečka D.          2254       1:0      Pirklová H.          2139                    4.     Velecký V.       2146       1/2      Šubrt J.              2161

5.     Šedý P.                  2215       1:0      Rydl F.                   2107                    5.     Klicnar M.       2170       1/2      Hlavsa P.          2146

6.     Mašek M.              2191       1/2      Machlowski S.    2056                    6.     Cerha M.           2137       0:1      Groh J.               2141

7.     Dlábek E.              2187       1:0      Jonáš V.                 2055                    7.     Štěpán M.         2020       0:1      Filipi Š.             2067

8.     Markovič M.        2183       1/2      Pavlíček M.          2044                    8.     Hradecký I.      2028       1:0      Hašpl M.           2105

                          6.5 : 1.5                                                                           3 : 5

Sokol Emerge Mladá Boleslav - 2222 ŠK Polabiny TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Praga Praha B

                  Rozhodčí: Jaček Miloslav                                               Rozhodčí: Bielavský Jiří

1.     Řehořek M.           2283       1:0      Jedlička A.            2289                    1.     Vacek M.          2313       +:-       Řehák M.          2150

2.     Tichý V.                 2260       1/2      Kourek J.               2290                    2.     Kořínek O.      2195       1:0      Koubek V.        2181

3.     Jaček M.                 2194       1:0      Mojžíš J.                2235                    3.     Nun J.                2318       1/2      Bebiak J.           2160

4.     Jaček M.                 2133       +:-       Novotný M.         2233                    4.     Trefný V.           2253       1:0      Horák V.           2138

5.     Hajný M.               2135       +:-       Bujnoch R.           2196                    5.     Roško L.          2151       +:-       Koubek V.        2153

6.     Záhorbenský J.    2133       1/2      Fiedler B.              2199                    6.     Mejzlík V.        2082       0:1      Krischke A.     2090

7.     Horák O.               2145       1/2      Just P.                    2073                    7.     Jiruše J.             2127       0:1      Březovský M.  2129

8.     Vaněček S.            1981       1/2      Černý J.                  2104                    8.     Novák R.          2112       1/2      Melich J.           2071

                            6 : 2                                                                              5 : 3

Tabulka po 9. kole

                   1.   TJ Sokol Praha Vršovice                          9    9    0    0         27        48   :  24      35

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové B                      9    8    0    1         24        46   :  26      33

                   3.   AVE-Kontakt Pardubice                           9    6    0    3         18     40.5   :  31.5   27

                   4.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                  9    6    0    3         18        40   :  32      28

                   5.   2222 ŠK Polabiny                                    9    6    0    3         18     37.5   :  34.5   24

                   6.   TJ Synthesia Pardubice B                         9    4    0    5         12        36   :  36      27

                   7.   Panda Rychnov nad Kněžnou                   9    3    1    5         10        36   :  36      26

                   8.   TJ Pankrác B                                           9    3    1    5         10        32   :  40      20

                   9.   TJ Praga Praha B                                     9    2    0    7           6        30   :  42      18

                 10.   Sněžka TJ Náchod                                    9    2    0    7           6        29   :  43      16

                 11.   ŠK Sokol Vyšehrad C                                9    2    0    7           6        25   :  47      14

                 12.   TJ Bohemians Praha B                             9    1    2    6           5        32   :  40      20

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.