Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - desáté kolo 26.03.06

V desátém kole 2. ligy skupina C zvítězil AveKontakt nad Bohemians B 5,5:2,5 a Synthesia B nad Pragou B 5:3 a pouze Polabiny podlehly Hradci Králové B těsně 3,5:4,5. Další výsledky: Vyšehrad C - Mladá Boleslav 3,5:4,5, Rychnov n/Kn. - Náchod 6:2, Pankrác B - Vršovice 2:6


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

TJ Synthesia Pardubice B - TJ Praga Praha B     2222 ŠK Polabiny - TJ Slavia Hradec Králové B

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

1.     Šťastný J.              2260       1/2      Gregor J.                2241                    1.     Jedlička A.       2289       0:1      Nun J.                2376

2.     Hošek M.              2235       1/2      Koubek V.            2181                    2.     Kourek J.          2290       1/2      Vacek M.           2313

3.     Hostinský J.         2225       1/2      Bebiak J.                2160                    3.     Mojžíš J.           2235       0:1      Jüptner J.           2236

4.     Navrátil F.            2200       1/2      Horák V.                2138                    4.     Efler L.              2263       1:0      Kořínek O.       2195

5.     Kastner O.            2177       1:0      Krischke A.          2090                    5.     Efler D.             2204       1:0      Nun J.                2318

6.     Movsesian M.      2174       1:0      Březovský M.      2129                    6.     Fiedler B.         2199       1/2      Trefný V.           2253

7.     Trojan L.               2062       +:-       Buksa J.                 2086                    7.     Černý J.             2104       0:1      Roško L.           2151

8.     Kastner V.             1953       0:1      Melich J.                2071                    8.     Vávra R.            2063       1/2      Mejzlík V.        2082

                            5 : 3                                                                           3.5 : 4.5

ŠK Sokol Vyšehrad C - Sokol Emerge Mladá Boleslav Panda Rychnov nad Kn. - Sněžka TJ Náchod

                    Rozhodčí: Matyska Jiří                                                    Rozhodčí: Daniel Jiří

1.     Vaněk P.                2215       1/2      Tichý V.                 2260                    1.     Kačírek P.        2312       1:0      Ringel Z.           2230

2.     Chalupa I.             2191       1/2      Jaček M.                 2194                    2.     Hudziak P.      2192       +:-       Rybák M.          2217

3.     Šubrt J.                   2161       0:1      Vodička V.            2237                    3.     Červinka M.    2227       1:0      Mojžíš J.           2214

4.     Hlavsa P.              2146       1:0      Crha P.                   2175                    4.     Novotný J.       2178       1:0      Čechura P.        2128

5.     Janda P.                 2158       1:0      Hajný M.               2135                    5.     Kopec M.         2153       1:0      Velecký V.        2146

6.     Groh J.                   2141       0:1      Záhorbenský J.    2133                    6.     Pirklová H.     2139       1/2      Klicnar M.        2170

7.     Filipi Š.                 2067       0:1      Postupa P.            2110                    7.     Pavlíček M.     2044       0:1      Cerha M.           2137

8.     Hašpl M.               2105       1/2      Vaněček S.            1981                    8.     Zatloukal V.    1953       1/2      Wenke O.         2085

                          3.5 : 4.5                                                                           6 : 2

   TJ Pankrác B - TJ Sokol Praha Vršovice         AVE-Kontakt Pardubice - TJ Bohemians Praha B

                   Rozhodčí: Kaiser Rudolf                                                 Rozhodčí: Volf Jaroslav

1.     Schula M.              2245       1/2      Krňávek L.           2322                    1.     Šklíba M.         2217       1/2      Srba M.              2213

2.     Svoboda S.           2253       1:0      Forman Š.              2283                    2.     Sýkora J.           2131       1/2      Pokorný M.     2212

3.     Viták P.                 2194       0:1      Šeleljo D.              2251                    3.     Pošta P.            2190       1:0      Chura J.             2209

4.     Jandovský V.       2156       0:1      Svatoš J.                2256                    4.     Bernard B.        2272       1:0      Šindler M.        2180

5.     Gebert M.              2070       0:1      Kubečka D.          2254                    5.     Petuchov S.     2206       +:-       Kalous M.        2102

6.     Urbánková E.      2168       0:1      Šedý P.                  2215                    6.     Veselý T.          2143       1/2      Zikmund D.      1966

7.     Urbánek Š.            2098       0:1      Mašek M.              2191                    7.     Smutný J.          2150       1:0      Korsa J.             2110

8.     Flek V.                   2072       1/2      Kohout V.             2161                    8.     Šmíd J.               2063       0:1      Matějka P.        2083

                            2 : 6                                                                           5.5 : 2.5

Tabulka po 10. kole

                   1.   TJ Sokol Praha Vršovice                        10  10    0    0         30        54   :  26      40

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové B                    10    9    0    1         27     50.5   :  29.5   36

                   3.   AVE-Kontakt Pardubice                         10    7    0    3         21        46   :  34      31

                   4.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                10    7    0    3         21     44.5   :  35.5   31

                   5.   2222 ŠK Polabiny                                  10    6    0    4         18        41   :  39      26

                   6.   TJ Synthesia Pardubice B                       10    5    0    5         15        41   :  39      30

                   7.   Panda Rychnov nad Kněžnou                 10    4    1    5         13        42   :  38      31

                   8.   TJ Pankrác B                                         10    3    1    6         10        34   :  46      21

                   9.   TJ Praga Praha B                                   10    2    0    8           6        33   :  47      19

                 10.   Sněžka TJ Náchod                                  10    2    0    8           6        31   :  49      17

                 11.   ŠK Sokol Vyšehrad C                              10    2    0    8           6     28.5   :  51.5   16

                 12.   TJ Bohemians Praha B                           10    1    2    7           5     34.5   :  45.5   21

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.