Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C 2005/06 - jedenácté kolo 09.04.06

Poslední jedenácté kolo 2. ligy skupiny C bylo plné nečekaných výsledků. Po nejtěsnější výhře AveKontaktu v Praze nad Vršovicemi 4,5:3,5 uhájily sice Vršovice první místo a postup do 1.ligy, ale jen o pouhý půlbod ve score, remiza Polabin v Praze proti družstvu Praga B však domácím nestačila k udržení, protože ji předběhly Bohemians B po výhře 5,5:2,5 nad Synthesií B. Další výsledky: Náchod - Pankrác B 4:4, Mladá Boleslav - Rychnov n/Kn. 4:4, Hradec Králové B - Vyšehrad C 6,5:1,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

TJ Bohemians Praha B - TJ Synthesia Pardubice B TJ Sokol Praha Vršovice - AVE-Kontakt Pardubice

                Rozhodčí: Doležalová Irena                                             Rozhodčí: Jakuš Lubomír

1.     Srba M.                  2213       1:0      Šťastný J.              2260                    1.     Krňávek L.      2322       0:1      Prandstetter E. 2348

2.     Pokorný M.          2212       0:1      Hošek M.              2235                    2.     Forman Š.         2283       0:1      Sýkora J.           2131

3.     Chura J.                  2209       1:0      Navrátil F.            2200                    3.     Šeleljo D.         2251       +:-       Pošta P.            2190

4.     Šindler M.             2180       +:-       Šilar L.                   2127                    4.     Kubečka D.     2254       1/2      Bernard B.        2272

5.     Kalous M.             2102       1:0      Trojan L.               2062                    5.     Šedý P.             2215       1/2      Petuchov S.     2206

6.     Drahorád D.         1993       -:+       Kastner K.            2015                    6.     Mašek M.         2191       1:0      Veselý T.           2143

7.     Korsa J.                  2110       1:0      Törvenyi R.          2013                    7.     Dlábek E.         2187       1/2      Smutný J.          2150

8.     Matějka P.            2083       1/2      Kastner V.             1953                    8.     Kohout V.        2161       0:1      Kaderka R.       2152

                                  5.5 : 2.5                                                                        3.5 : 4.5

         Sněžka TJ Náchod - TJ Pankrác B    Sokol Emerge Mladá Boleslav - Panda Rychnov nad Kněžnou

                  Rozhodčí: Svršek Radomír                                               Rozhodčí: Klain Václav

1.     Ringel Z.               2230       1:0      Vokoun J.              2306                    1.     Tichý V.            2260       1/2      Kačírek P.        2312

2.     Čechura P.            2128       1/2      Pick Š.                   2250                    2.     Jaček M.            2194       1:0      Červinka M.     2227

3.     Velecký V.            2146       0:1      Petr J.                     2201                    3.     Vodička V.       2237       +:-       Novotný J.       2178

4.     Klicnar M.            2170       +:-       Svoboda S.           2253                    4.     Jaček M.            2133       1/2      Volf J.                 2168

5.     Cerha M.                2137       0:1      Viták P.                 2194                    5.     Záhorbenský J. 2133      0:1      Pirklová H.      2139

6.     Wenke O.              2085       1/2      Jandovský V.       2156                    6.     Joukl Z.             2127       1:0      Roušar Z.          2034

7.     Štěpán M.              2020       1/2      Flek V.                   2072                    7.     Postupa P.       2110       0:1      Pavlíček M.     2044

8.     Jecha P.                  1978       1/2      Možná E.               2054                    8.     Vaněček S.       1981       0:1      Zatloukal V.     1953

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

TJ Slavia Hradec Králové B - ŠK Sokol Vyšehrad C    TJ Praga Praha B - 2222 ŠK Polabiny

                   Rozhodčí: Bielavský Jiří                                              Rozhodčí: Krieger Miroslav

1.     Nun J.                     2376       1/2      Vaněk P.                2215                    1.     Gregor J.           2241       1:0      Jedlička A.       2289

2.     Vacek M.               2313       1/2      Chalupa I.             2191                    2.     Řehák M.          2150       1/2      Kourek J.          2290

3.     Jüptner J.               2236       1:0      Hlavsa P.              2146                    3.     Koubek V.       2181       0:1      Mojžíš J.           2235

4.     Kořínek O.           2195       1:0      Janda P.                 2158                    4.     Bebiak J.           2160       0:1      Bujnoch R.       2196

5.     Nun J.                     2318       1:0      Domlátil J.            2105                    5.     Sýkora R.         2151       1/2      Fiedler B.          2199

6.     Trefný V.                2253       1:0      Groh J.                   2141                    6.     Krischke A.     2090       1:0      Just P.                2073

7.     Roško L.               2151       1:0      Filipi Š.                 2067                    7.     Březovský M. 2129       1/2      Černý J.             2104

8.     Mejzlík V.             2082       1/2      Hašpl M.               2105                    8.     Melich J.           2071       1/2      Mojžíš M.         2010

                                  6.5 : 1.5                                                                           4 : 4

 

Závěrečná Tabulka

              1.   TJ Sokol Praha Vršovice                    11  10    0    1         30     57.5   :  30.5   42

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové B                    11  10    0    1         30        57   :  31      41

                   3.   AVE-Kontakt Pardubice                         11    8    0    3         24     50.5   :  37.5   34

                   4.   Sokol Emerge Mladá Boleslav                11    7    1    3         22     48.5   :  39.5   34

                   5.   2222 ŠK Polabiny                                  11    6    1    4         19        45   :  43      28

                   6.   TJ Synthesia Pardubice B                       11    5    0    6         15     43.5   :  44.5   32

                   7.   Panda Rychnov nad Kněžnou                 11    4    2    5         14        46   :  42      34

                   8.   TJ Pankrác B                                         11    3    2    6         11        38   :  50      23

                   9.   TJ Bohemians Praha B                           11    2    2    7           8        40   :  48      26

             10.   TJ Praga Praha B                                11    2    1    8           7        37   :  51      21

             11.   Sněžka TJ Náchod                              11    2    1    8           7        35   :  53      19

             12.   ŠK Sokol Vyšehrad C                         11    2    0    9           6        30   :  58      16

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.