Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina D 2005/06 - první kolo 16.10.05

V prvním kole 2.ligy skupina D zvítězil náš zástupce Sokol Zaječice venku nad ŠK 64 Brno 5,5:2,5 a ujal se vedení v soutěži.


2

2.liga D -1.kolo

 

1

ŠK 64 BRNO

2˝ - 5˝

SOKOL ZAJEČICE

 

Spodny Josef

0 : 1

Sabol Marian H

 

Novy Martin

0 : 1

Varejcko Josef

 

Mares Jaroslav

˝ : ˝

Jarabek Vratislav H

 

Cap Martin

0 : 1

Pokorny Zdenek H

 

Sladek Vladislav

0 : 1

Hajek Jiri

 

Berisha Fadil

0 : 1

Česenek Jiří

 

Binder Jaroslav

1 : 0

Hajek Jaroslav

FM

Cizek Antonin

1 : 0

Kolář Josef

2

SPgŠ+G ZNOJMO

4 - 4

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

 

Skaroupka Jiri

0 : 1

Belohlavek Petr

 

Riska Lubomir

1 : 0

Kulovana Eva

 

Docekal Jan H

1 : 0

Dittrich Pavel

 

Molik Zdenek

1 : 0

Kruml David

 

Vlk Miroslav

0 : 1

Brychta David

 

Fojtik Tomas

0 : 1

Lampir Tomas

 

Dobes Oldrich

1 : 0

Tesar Jan H

 

Dvorak Libor H

0 : 1

Horak Miroslav

3

SOKOL RUDICE

3˝ - 4˝

DURAS BRNO B

 

Rada Michal

˝ : ˝

Hladik Josef H

 

Svehla Karel

0 : 1

Lacko Jan

 

Masak Pavel

˝ : ˝

Macharacek Simon

 

Dobeš Dušan

1 : 0

Mudra Tomas

 

Loubal Pavel

0 : 1

Cerveny Petr H

 

Polách Daneš

0 : 1

Komarek David H

 

Nejezchleb Drahos

˝ : ˝

Micanek Tomas

 

Holas Jaroslav

1 : 0

Fuchs Ludek

4

DURAS BRNO C

4 - 4

GARDE LIPOVEC

 

Pridal Ondrej

0 : 1

Kopriva Oldrich

 

Mlynek Petr V

˝ : ˝

Sekanina Jiri

 

Svihel Karel

˝ : ˝

Chladek Vaclav H

 

Zavadil Michal

1 : 0

Fajstl Frantisek

 

Pospisil Vladimir

1 : 0

Handl Martin

 

Lamser Miroslav

0 : 1

Habina Martin

 

Michalcak Lubomir H

0 : 1

Chladek Vlastimil

 

Rychtecký Miroslav

1 : 0

Mizak Jan

5

OREL OŘECHOV

5 - 3

ŠK HUSTOPEČE

 

Nehybka Jiri

1 : 0

Markovic Ivan

 

Skacelik Petr H

1 : 0

Balsinek Pavel

 

Cip Dalibor

˝ : ˝

Kuchynka Lukas

 

Bures Vit H

1 : 0

Balkova Anna H

 

Uhmann Jan

1 : 0

Stastny Radek H

 

Cetkovsky Petr

0 : 1

Dirgas Josef H

 

Kubát Pavel

˝ : ˝

Urban Vlastimil

 

Kubíček Pavel

0 : 1

Kuchynka Lubos

6

JIHLAVA B

5 - 3

LOKOMOTIVA BRNO C

 

Tuma Jiri H

1 : 0

Malis Jiri

 

Kozlicek Lubomir V

˝ : ˝

Pakosta Miroslav

 

Bina Josef

1 : 0

Rehurek Lukas

 

Vachtfeidl Petr

˝ : ˝

Vykydal Frantisek

 

Vincze Roman

1 : 0

Kratochvil Karel

 

Jelinek Vaclav V

0 : 1

Vesely Jaromir

 

Hodac Pavel

1 : 0

Škaroupka Petr

 

Motacek Vladimir

0 : 1

Vachek Jiří

 

Tabulka po 1.kole

1

SOKOL ZAJEČICE

1

1

0

0

3

2

OREL OŘECHOV

1

1

0

0

3

5

 

GORDIC JIHLAVA B

1

1

0

0

3

5

4

DURAS BRNO B

1

1

0

0

3

5

SPgŠ+G ZNOJMO

1

0

1

0

1

4

 

DURAS BRNO C

1

0

1

0

1

4

 

GARDE LIPOVEC

1

0

1

0

1

4

 

TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

1

0

1

0

1

4

9

SOKOL RUDICE

1

0

0

1

0

10

LOKOMOTIVA BRNO C

1

0

0

1

0

3

 

ŠK HUSTOPEČE

1

0

0

1

0

3

12

ŠK 64 BRNO

1

0

0

1

0

 

 

Pavel Kubíček

Vedoucí soutěže


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.