Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Rozlosování soutěží družstev pro sezonu 2005/06 02.10.05

V průběhu měsíce září byly postupně rozlosovány soutěže družstev pro sezonu 2005/06 od Extraligy až po Krajské soutěže. Detailní rozpisy naleznete na stránkách příslušných soutěží.


Los Extraliga 1. liga západ 1. liga východ
1 Loko Brno "A" ŠK ČSOB Slavia Orlová
2 Loko Brno "B" Sokol Kolín TJ Lanškroun
3 ŠK Zlín ŠO DDM Chrudim Slavia Kroměříž
4 A64 Hagemann Opava Sokol Plzeň I "C" ŠK Frýdek-Místek
5 Bauset Pardubice 1. Novoborský ŠK ŠK DURAS Brno
6 Slavie Turnov DP Holdia Praha Slavoj Poruba
7 TŽ Třinec Sokol Vyšehrad "B" ŠK Staré Město
8 IPM Color Ostrava Slavia Hradec Králové Jakl Karviná
9 Sokol Plzeň I DA Praha TŽ Třinec "B"
10 TJ Pankrác Sokol Plzeň I "B" Mittal Ostrava
11 Mahrla Praha Joly Lysá nad Labem Tatran Litovel
12 Sokol Vyšehrad Synthesia Pardubice ŠK Gordic Jihlava
Los 2. liga skupina C 2. liga skupina D Krajský přebor 1. třídy
1 2222 ŠK Polabiny ŠK 64 Brno TJ Jiskra Litomyšl
2 Vyšehrad C SPgŠ+G Znojmo Spartak OEZ Letohrad
3 Panda Rychnov n. Kn. Sokol Rudoce TJ +DDM Chrudim B
4 Pankrác B Duras Brno C Eurokomplex Pardubice
5 AVE-Kontakt Pardubice Orel Ořechov ŠK Vysoké Mýto
6 Bohemians B Gordic Jihlava B Štefanides Polička
7 Vršovice Lokomotiva Brno C Jiskra Ústí n/O.
8 Sněžka Náchod ŠK Hustopeče SK Žamberk
9 Mladá Boleslav Garde Lipovec TJ DDM Hlinsko
10 Slavie Hradec. Králové B Duras Brno B Kavárna Evropa Pardubice
11 Praga B TJ Náměšť nad Oslavou 2222 ŠK Polabiny B
12 Synthesia Pardubice B Sokol Zaječice TJ CHS Chotěboř
Los Kr. přebor 2. tř. východ Kr. přebor 2. tř. západ Kr. přebor 3. tř. východ
1 ŠO K a.s. Kunvald TJ+DDM Chrudim C Štefanydes Polička C
2 Spartak Choceň TJ+DDM Chrudim D Tropic Lanškroun
3 FYGR Lanškroun Holcim Prachovice Jiskra Ústí nad Orlicí D
4 ŠK Svitavy SYNPO Pardubice Lokomotiva Česká Třebová B
5 Sokol Horní Čermná Jiskra Heřmanův Městec Sokol Městečko Trnávka
6 Jiskra Ústí nad Orlicí C TJ DDM Hlinsko B TJ Lanškroun B
7 Jiskra Ústí nad Orlicí B ŠK vysoké Mýto B Spartak Choceň B
8 ŠK Žamberk B KONTAX Pardubice ŠO K a.s. Kunvald B
9 Slovan Moravská Třebová 2222 ŠK Polabiny C ŠK Svitavy B
10 Štefanydes Polička B   ŠK Žamberk  C
11 Spartak OEZ Letohrad B    
12 Lokomotiva Česká Třebová    
Los Krajská soutěž východ Krajská soutěž západ  
1 Tropic Lanškroun B 2222 ŠK polabiny D  
2 TJ Lanškroun C Sokol Krouna  
3 Sokol Němčice Sokol Krucemburk  
4 Štefanydes Polička D Jiskra Heřmanův Městec B  
5 ŠK Linhartice Sokol Zaječice B  
6 TJ Jablonné nad Orlicí Holcim Prachovice B  
7 ŠK Žamberk E Sokol Lázně Bohdaneč  
8 Sokol Horní Čermná B CycloContent Pardubice  
9 ŠK Žamberk D ŠK Vysoké Mýto C  
10 Jiskra Litomyšl B    
11 Lokomotiva Česká Třebová C    
12 ŠO K a.s. Kunvald C    
13 Sokol Mistrovice    
14 Tropic Lanškroun C    

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.