Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO Fide k 1.1.2006 14.01.06

Podle poslední listiny FIDE k 1.1.2006 se počet nositelů ELA FIDE ani jejich pořadí příliš nezměnily.


Poř. Jméno hráče VT FIDE Oddíl
1 Votava Jan GM 2545  ŠK Rapid Pardubice
2 Láznička Viktor IM 2525  ŠK Rapid Pardubice
3 Bernášek Jan IM 2446  ŠK Rapid Pardubice
4 Petr Martin IM 2416  ŠK Rapid Pardubice
5 Prandstetter Eduard IM 2348  ŠK Rapid Pardubice
6 Kárník Pavel M 2344  TJ Synthesia Pardubice
7 Sikora-Lerch Jan IM 2315  ŠK Rapid Pardubice
8 Pokorný Zdeněk FM 2311  TJ ŠO a DDM Chrudim
9 Stehno Pavel M 2310  ŠK Rapid Pardubice
10 Movsesjanová Petra WGM 2307  ŠK Rapid Pardubice
11 Tůma Jiří KM 2292  TJ ŠO a DDM Chrudim
12 Jedlička Aleš M 2290  2222 ŠK Polabiny
13 Kourek Josef KM 2290  2222 ŠK Polabiny
14 Sabol Marian M 2287  ŠK Vysoké Mýto
15 Pačovský Jiří M 2278  TJ Synthesia Pardubice
16 Bernard Borek M 2272  ŠK Rapid Pardubice
17 Řezníček Jan KM 2272  TJ ŠO a DDM Chrudim
18 Pokorný Tomáš KM 2271  TJ Lanškroun
19 Němec Pavel M 2270  TJ ŠO a DDM Chrudim
20 Efler Lukáš M 2263  TJ Synthesia Pardubice
21 Šťastný Jan KM 2260  TJ Synthesia Pardubice
22 Hlavnička Jiří FM 2260  ŠK Rapid Pardubice
23 Novotný Michal KM 2251  2222 ŠK Polabiny
24 Hlaváček Robert KM 2247  TJ ŠO a DDM Chrudim
25 Baudyš Ondřej KM 2238  ŠO DDM Hlinsko
26 Hošek Milan KM 2235  TJ Synthesia Pardubice
27 Mojžíš Jaroslav FM 2235  2222 ŠK Polabiny
28 Hostinský Jiří KM 2225  TJ Synthesia Pardubice
29 Šklíba Martin KM 2222  ŠK Rapid Pardubice
30 Hájek Jiří KM 2211  TJ Sokol Zaječice
31 Petuchov Sergej KM 2206  ŠK Rapid Pardubice
32 Efler David KM 2204  TJ Synthesia Pardubice
33 Outulný Pavel KM 2204  ŠK Rapid Pardubice
34 Černý Karel KM 2204  TJ Jablonné nad Orlicí
35 Navrátil František KM 2200  TJ Synthesia Pardubice
36 Jarábek Vratislav KM 2193  TJ ŠO a DDM Chrudim
37 Pošta Petr KM 2190  ŠK Rapid Pardubice
38 Bujnoch Radek KM 2189  TJ ŠO a DDM Chrudim
39 Vařejčko Josef M 2186  TJ Sokol Zaječice
40 Lorenc Oldřich KM 2183  TJ Štefanydes Polička
41 Šustr Jaromír KM 2181  TJ Sokol Zaječice
42 Kastner Oldřich KM 2177  TJ Štefanydes Polička
43 Movsesian Mouseg KM 2174  TJ Synthesia Pardubice
44 Hýbl Jaroslav KM 2172  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
45 Komárek David KM 2168  TJ Štefanydes Polička
46 Volf Jaroslav KM 2168  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
47 Chládek Václav KM 2160  TJ Lanškroun
48 Zeinert Michal KM 2158  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
49 Šmajzr Martin KM 2154  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
50 Kaderka Radek KM 2152  ŠK Rapid Pardubice
51 Veselý Tomáš KM 2146  ŠK Rapid Pardubice
52 Červený Petr KM 2142  TJ Lanškroun
53 Mojžíš Martin KM 2137  2222 ŠK Polabiny
54 Tuvšinbajar Dorjkhú KM 2137  SK Žamberk
55 Kotva Milan KM 2135  TJ Slovan Moravská Třebová
56 Onderek David KM 2132  TJ ŠO a DDM Chrudim
57 Hrubeš Pavel KM 2132  TJ Lanškroun
58 Hájek Lukáš KM 2131  TJ Sokol Zaječice
59 Sýkora Josef KM 2131  ŠK Rapid Pardubice
60 Škorpík Martin KM 2130  TJ Štefanydes Polička
61 Zeman Arnošt KM 2129  TJ Štefanydes Polička
62 Šilar Lubomír KM 2127  TJ Synthesia Pardubice
63 Švub Jan KM 2126  TJ Lanškroun
64 Komárková Magdaléna 2125  TJ Štefanydes Polička
65 Zelenka Jaroslav KM 2119  ŠK Rapid Pardubice
66 Holásek Pavel KM 2113  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
67 Hurt Lukáš KM 2112  TJ Lanškroun
68 Šebesta Petr KM 2109  TJ Synthesia Pardubice
69 Jelínek Milan KM 2109  TJ Sokol Zaječice
70 Hejkrlík Filip KM 2102  ŠK Rapid Pardubice
71 Černý Jan KM 2100  2222 ŠK Polabiny
72 Vobořil Pavel KM 2091  ŠK Rapid Pardubice
73 Bříza Miloš KM 2088  TJ Spartak OEZ Letohrad
74 Houška Bronislav KM 2081  TJ Štefanydes Polička
75 Krys Jaromír KM 2075  TJ ŠO a DDM Chrudim
76 Petrovič Pavel 1 2074  TJ ŠO a DDM Chrudim
77 Hromádko Martin 1 2074  TJ Sokol Zaječice
78 Just Pavel KM 2073  2222 ŠK Polabiny
79 Korol Jiří KM 2073  2222 ŠK Polabiny
80 Šlosar Jan KM 2068  ŠK Rapid Pardubice
81 Vávra Radim KM 2066  2222 ŠK Polabiny
82 Kokeš Bohuslav 1 2066  TJ ŠO a DDM Chrudim
83 Kosek Jiří KM 2065  ŠK Vysoké Mýto
84 Trojan Luboš KM 2062  TJ Synthesia Pardubice
85 Borek Pavel 1 2059  TJ Lokomotiva Česká Třebová
86 Novák Aleš 1 2054  ŠK Rapid Pardubice
87 Plotek Evžen 1 2045  TJ Spartak Choceň
88 Hon Jiří 1 2040  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
89 Daněk Pavel 1 2032  ŠK Rapid Pardubice
90 Belobrad Ivan 1 2030  SK Žamberk
91 Stodolová Kristýna KMž 2020  TJ Štefanydes Polička
92 Nadrchal Tomáš 1 2017  ŠK Rapid Pardubice
93 Hájek Jaroslav 1 2016  TJ Sokol Zaječice
94 Karaba David 1 2002  TJ Synthesia Pardubice
95 Šimek Jan 1 2001  TJ Lokomotiva Česká Třebová
96 Kastner Kamil KM 1996  TJ Synthesia Pardubice
97 Dospíšil Patrik 1 1987  TJ Štefanydes Polička
98 Mazura Tomáš 1 1983  ŠK Rapid Pardubice
99 Pačovský Martin 1 1980  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
100 Poslušný Martin 1 1968  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
101 Papáček Miloš 1 1964  TJ Spartak OEZ Letohrad
102 Matouš Radek 1 1962  TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
103 Linhart Jan 1 1958  TJ CHS Chotěboř
104 Kastner Vojtěch 1 1953  TJ Synthesia Pardubice
105 Zvěřina Jan 1 1942  TJ CHS Chotěboř
106 Blaško Štěpán 1 1931  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
107 Provazník Jiří 1 1923  ŠK Rapid Pardubice
108 Mazura Miloš 1 1921  SK Žamberk
109 Vavroušek Petr 1 1909  TJ Spartak Choceň
110 Pyskatý Jindřich 1 1905  ŠK Rapid Pardubice
111 Starý Lukáš 2 1893  SK Holcim Prachovice
112 Pekař Václav 1 1884  TJ Jiskra Litomyšl
113 Mrha Jan 2 1852  TJ ŠO a DDM Chrudim
114 Šimek Zdeněk 2 1719  TJ Lokomotiva Česká Třebová
115 Zeman Arnošt 2 1705  TJ Štefanydes Polička

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.