Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
ELO Fide k 1.7.2006 02.07.06

V poslední listině ELO FIDE jsou zahrnuty zejména výsledky, získané v průběhu minulé sezony soutěží družstev, které s pořadím hráčů PDŠS mírně zamíchaly. Zpracovatelé se však dopustili řady chyb a tak někteří dřívější držitelé FIDE ELA nejsou v nové listině vůbec uvedeni.


Poř. Jméno hráče VT Č. FIDE FIDE Oddíl
1 Láznička Viktor IM 316385 2602 ŠK Rapid Pardubice
2 Votava Jan GM 300535 2555 ŠK Rapid Pardubice
3 Bernášek Jan IM 311995 2459 ŠK Rapid Pardubice
4 Petr Martin IM 318299 2397 ŠK Rapid Pardubice
5 Prandstetter Eduard IM 300225 2362 ŠK Rapid Pardubice
6 Červený Petr M 322016 2323 TJ Lanškroun
7 Sabol Marian M 308056 2320 ŠK Vysoké Mýto
8 Sikora-Lerch Jan IM 300420 2310 ŠK Rapid Pardubice
9 Tůma Jiří M 318337 2310 TJ ŠO a DDM Chrudim
10 Kárník Pavel M 304093 2307 TJ Synthesia Pardubice
11 Movsesjanová Petra WGM 304050 2303 ŠK Rapid Pardubice
12 Stehno Pavel M 313467 2297 ŠK Rapid Pardubice
13 Bernard Borek M 315672 2296 ŠK Rapid Pardubice
14 Pokorný Zdeněk FM 300799 2283 TJ ŠO a DDM Chrudim
15 Pačovský Jiří M 304654 2277 TJ Synthesia Pardubice
16 Efler Lukáš M 303941 2274 TJ Synthesia Pardubice
17 Řezníček Jan KM 301825 2274 TJ ŠO a DDM Chrudim
18 Pokorný Tomáš KM 306622 2268 TJ Lanškroun
19 Hlavnička Jiří FM 304239 2260 ŠK Rapid Pardubice
20 Němec Pavel M 301965 2256 TJ ŠO a DDM Chrudim
21 Kourek Josef KM 304107 2253 2222 ŠK Polabiny
22 Hošek Milan KM 304140 2248 TJ Synthesia Pardubice
23 Mojžíš Jaroslav FM 302325 2240 2222 ŠK Polabiny
24 Baudyš Ondřej KM 306940 2238 ŠO DDM Hlinsko
25 Hlaváček Robert KM 308668 2238 TJ ŠO a DDM Chrudim
26 Šťastný Jan KM 312606 2235 TJ Synthesia Pardubice
27 Bujnoch Radek KM 313300 2234 TJ ŠO a DDM Chrudim
28 Hostinský Jiří KM 310255 2233 TJ Synthesia Pardubice
29 Navrátil František KM 311332 2225 TJ Synthesia Pardubice
30 Petuchov Sergej KM 309567 2214 ŠK Rapid Pardubice
31 Šklíba Martin KM 313386 2212 ŠK Rapid Pardubice
32 Pošta Petr KM 311898 2211 ŠK Rapid Pardubice
33 Jedlička Aleš M 304824 2209 2222 ŠK Polabiny
34 Novotný Michal KM 310980 2207 2222 ŠK Polabiny
35 Vařejčko Josef M 303178 2205 TJ Sokol Zaječice
36 Outulný Pavel KM 301973 2204 ŠK Rapid Pardubice
37 Černý Karel KM 302201 2204 TJ Jablonné nad Orlicí
38 Hájek Jiří KM 309621 2203 TJ Sokol Zaječice
39 Jarábek Vratislav KM 319139 2197 TJ ŠO a DDM Chrudim
40 Kastner Oldřich KM 307971 2187 TJ Štefanydes Polička
41 Efler David KM 303348 2183 TJ Synthesia Pardubice
42 Lorenc Oldřich KM 306932 2183 TJ Štefanydes Polička
43 Volf Jaroslav KM 310409 2176 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
44 Hýbl Jaroslav KM 301280 2172 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
45 Šustr Jaromír KM 311537 2169 TJ Sokol Zaječice
46 Chládek Václav KM 312703 2165 TJ Lanškroun
47 Kaderka Radek KM 313289 2160 ŠK Rapid Pardubice
48 Sýkora Josef KM 313220 2156 ŠK Rapid Pardubice
49 Movsesian Mouseg KM 311340 2155 TJ Synthesia Pardubice
50 Šilar Lubomír KM 308129 2153 TJ Synthesia Pardubice
51 Veselý Tomáš KM 309648 2144 ŠK Rapid Pardubice
52 Šír Zbyněk KM 317810 2143 ŠK Rapid Pardubice
53 Šmajzr Martin KM 309575 2141 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
54 Komárek David KM 309265 2141 TJ Štefanydes Polička
55 Zeman Arnošt KM 318426 2136 TJ Štefanydes Polička
56 Kotva Milan KM 322148 2135 TJ Slovan Moravská Třebová
57 Onderek David KM 315788 2134 TJ ŠO a DDM Chrudim
58 Hrubeš Pavel KM 327204 2133 TJ Lanškroun
59 Škorpík Martin KM 309281 2130 TJ Štefanydes Polička
60 Zeinert Michal KM 325376 2130 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
61 Komárková Magdaléna 318183 2125 TJ Štefanydes Polička
62 Holásek Pavel KM 319805 2122 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
63 Zelenka Jaroslav KM 322377 2119 ŠK Rapid Pardubice
64 Šebesta Petr KM 313211 2109 TJ Synthesia Pardubice
65 Hejkrlík Filip KM 312533 2102 ŠK Rapid Pardubice
66 Jelínek Milan KM 311545 2100 TJ Sokol Zaječice
67 Černý Jan KM 311529 2096 2222 ŠK Polabiny
68 Hurt Lukáš KM 316440 2091 TJ Lanškroun
69 Hájek Lukáš KM 322059 2088 TJ Sokol Zaječice
70 Bříza Miloš KM 312797 2088 TJ Spartak OEZ Letohrad
71 Tuvšinbajar Dorjkhú KM 327026 2083 SK Žamberk
72 Houška Bronislav KM 317055 2081 TJ Štefanydes Polička
73 Švub Jan KM 313416 2081 TJ Lanškroun
74 Vlasáková Petra KMž 302643 2080 TJ Sokol Zaječice
75 Krys Jaromír KM 316067 2075 TJ ŠO a DDM Chrudim
76 Petrovič Pavel 1 309605 2074 TJ ŠO a DDM Chrudim
77 Korol Jiří KM 313424 2073 2222 ŠK Polabiny
78 Šlosar Jan KM 313246 2068 ŠK Rapid Pardubice
79 Vávra Radim KM 308927 2067 2222 ŠK Polabiny
80 Vobořil Pavel KM 302058 2064 ŠK Rapid Pardubice
81 Hromádko Martin 1 318965 2062 TJ Sokol Zaječice
82 Kosek Jiří KM 312746 2061 ŠK Vysoké Mýto
83 Trojan Luboš KM 304808 2061 TJ Synthesia Pardubice
84 Borek Pavel 1 315575 2055 TJ Lokomotiva Česká Třebová
85 Novák Aleš 1 315397 2054 ŠK Rapid Pardubice
86 Kokeš Bohuslav 1 312550 2049 TJ ŠO a DDM Chrudim
87 Kalousek Vladimír KM 308650 2045 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
88 Hon Jiří 1 315613 2040 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
89 Daněk Pavel 1 312410 2032 ŠK Rapid Pardubice
90 Belobrad Ivan 1 311804 2030 SK Žamberk
91 Just Pavel KM 323721 2027 2222 ŠK Polabiny
92 Šimek Jan 1 322792 2009 TJ Lokomotiva Česká Třebová
93 Karaba David 1 320110 1991 TJ Synthesia Pardubice
94 Hájek Jaroslav 1 306770 1990 TJ Sokol Zaječice
95 Dospíšil Patrik 1 324973 1987 TJ Štefanydes Polička
96 Kastner Kamil KM 320137 1986 TJ Synthesia Pardubice
97 Kastner Vojtěch 1 318930 1984 TJ Synthesia Pardubice
98 Mazura Tomáš 1 322741 1983 ŠK Rapid Pardubice
99 Poslušný Martin 1 321044 1981 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
100 Pačovský Martin 1 328707 1980 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
101 Matouš Radek 1 325686 1962 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
102 Linhart Jan 1 325074 1958 TJ CHS Chotěboř
103 Papáček Miloš 1 322180 1949 TJ Spartak OEZ Letohrad
104 Zvěřina Jan 1 328812 1942 TJ CHS Chotěboř
105 Provazník Jiří 1 325228 1923 ŠK Rapid Pardubice
106 Pekař Václav 1 323799 1916 TJ Jiskra Litomyšl
107 Blaško Štěpán 1 321990 1915 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
108 Pyskatý Jindřich 1 322776 1905 ŠK Rapid Pardubice
109 Vavroušek Petr 1 323357 1903 TJ Spartak Choceň
110 Starý Lukáš 2 322806 1893 SK Holcim Prachovice
111 Mrha Jan 2 317128 1852 TJ ŠO a DDM Chrudim
112 Šimek Zdeněk 2 326852 1825 TJ Lokomotiva Česká Třebová
113 Bartošová Lucie 2 327018 1731 TJ Jiskra Litomyšl
114 Zeman Arnošt 2 327166 1705 TJ Štefanydes Polička

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.