Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2005/06 - první dvoukolo 16.10.05

V prvním dvoukole Extraligy ŠSČR náš zástupce Bauset Pardubice nezaváhal a připsal si plný počet bodů - za sobotní vítězství 4,5:3,5 nad Labortechem Ostrava a v neděli za vítězství nad Třincem v poměru 5:3.


Lokomotiva Brno B - ŠK Mahrla Praha 6 - 2
Tomáš Likavský - David Navara 1/2 - 1/2
Milan Smištík - Vlastimil Jansa 0 - 1
Neklan Vyskočil - Miloš Jirovský 0 - 1
David Holemář - Michal Konopka 1/2 - 1/2
Martin Červený  - Ján Plachetka 1/2 - 1/2
Bronislav Vymazal - Marek Vokáč 1/2 - 1/2
Stanislav Věchet - Lukáš Černoušek 0 - 1
Petra Blažková - Stanislav Cífka 0 - 1
Lokomotiva Brno A - ŠK Sokol Vyšehrad - Visus 6,5 - 1,5
Zbyněk Hráček - Eduard Meduna 1 - 0
Bartolomiej Macieja - Radoslaw Wojtaszek 1 - 0
Bartosz Socko - Jurij Zezulkin 1 - 0
Tomáš Oral - Rafal Antoniewski 1/2 - 1/2
Petr Hába - Pavel Vávra 1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Miloš Možný 1/2 - 1/2
Tomáš Polák - Stanislav Chloupek 1 - 0
Radek Kalod - Radek Londýn 1 - 0
ŠK SK Zlín - Sokol Plzeň I - Ingem 2,5 - 5,5
Ján Markoš - Jiří Štoček 1/2 - 1/2
Tomáš Petrík - Petr Neuman 0 - 1
Pavel Čech - Jiří Jirka 0 - 1
Roman Chytilek - David Gross 0 - 1
Petr Pisk - Pavel Jirovský 1 - 0
Jan Sosna - Milan Orság 0 - 1
Petr Bažant jun. - Jan Příborský 0 - 1
Petr Bažant sen. - Ivo Příborský 1 - 0
A64 Hagemann Opava - TJ Pankrác 6 - 2
Vlastimil Babula - Ivan Hausner 1 - 0
Mikuláš Maník - Radoslav Doležal 1/2 - 1/2
Pavel Šimáček - Jan Vokoun 1 - 0
Richard Biolek sen. - Tomáš Řezníček 1 - 0
Róbert Tibenský - Jaroslav Polášek 1/2 - 1/2
Sergej Veselovski - Štěpán Pick 1 - 0
Radek Sluka - Jiří Plešek 1 - 0
Richard Biolek jun. - Jan Petr 0 - 1
Bauset Pardubice - Labortech Ostrava 4,5 - 3,5
Sergej Movsesian - Artrur Jakubiec 1/2 - 1/2
Igor Štohl - Jakub Czakon 1/2 - 1/2
Viktor Láznička - Radoslaw Jedynak 1 - 0
Jan Votava - Vladimír Talla 1 - 0
Jan Bernášek - Sergej Berezjuk 0 - 1
Bartolomiej Heberla - Vlastimil Neděla 1 - 0
Pavel Stehno - Stanislav Fiřt 1/2 - 1/2
Jan Sikora-Lerch - Tomáš Dvořák 0 - 1
TJ Zikuda Turnov - TŽ Třinec 3,5 - 4,5
Lubomír Ftáčník - Aleksander Mista 1/2 - 1/2
Vladimir Sergeev - Gennadij Timoscenko 0 - 1
Jiří Lechtýnský - Piotr Murdzia 1/2 - 1/2
Tomáš Kulhánek - Jana Jacková 1/2 - 1/2
Falko Bindrich - Milan Walek 1 - 0
Petr Špaček - Martin Frolík 1/2 - 1/2
Josef Kopal - Milan Babula 1/2 - 1/2
Tomáš Zelený - Petr Růžička 0 - 1
Lokomotiva Brno B - ŠK Sokol Vyšehrad - Visus 1,5 - 6,5
Tomáš Likavský - Eduard Meduna 1/2 - 1/2
Milan Smištík - Radoslaw Wojtaszek 0 - 1
Neklan Vyskočil - Jurij Zezulkin 0 - 1
David Holemář - Rafal Antoniewski 0 - 1
Martin Červený  - Pavel Vávra 0 - 1
Bronislav Vymazal - Miloš Možný 1/2 - 1/2
Stanislav Věchet - Stanislav Chloupek 0 - 1
Petra Blažková - Radek Londýn 1/2 - 1/2
Lokomotiva Brno A - ŠK Mahrla Praha 5 - 3
Zbyněk Hráček - David Navara 1/2 - 1/2
Bartolomiej Macieja - Vlastimil Jansa 1 - 0
Bartosz Socko - Miloš Jirovský 1/2 - 1/2
Tomáš Oral - Michal Konopka 1/2 - 1/2
Petr Hába - Ján Plachetka 1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Marek Vokáč 1/2 - 1/2
Tomáš Polák - Lukáš Černoušek 1/2 - 1/2
Radek Kalod - Stanislav Cífka 1 - 0
ŠK SK Zlín - TJ Pankrác 6 - 2
Ján Markoš - Ivan Hausner 1/2 - 1/2
Tomáš Petrík - Radoslav Doležal 1 - 0
Pavel Čech - Jan Vokoun 1 - 0
Roman Chytilek - Tomáš Řezníček 1 - 0
Pavel David - Jaroslav Polášek 1/2 - 1/2
Petr Pisk - Štěpán Pick 1 - 0
Jan Sosna - Jiří Plešek 1/2 - 1/2
Cyril Ponížil - Jan Petr 1/2 - 1/2
A64 Hagemann Opava - Sokol Plzeň I - Ingem 5,5 - 2,5
Vlastimil Babula - Jiří Štoček 1/2 - 1/2
Mikuláš Maník - Petr Neuman 1/2 - 1/2
Pavel Šimáček - Jiří Jirka 1 - 0
Richard Biolek sen. - David Gross 1/2 - 1/2
Róbert Tibenský - Pavel Jirovský 1/2 - 1/2
Sergej Veselovski - Milan Orság 1/2 - 1/2
Radek Sluka - Jan Příborský 1 - 0
Josef Obšívač - Ivo Příborský 1 - 0
Bauset Pardubice - TŽ Třinec 5 - 3
Sergej Movsesian - Aleksander Mista 1/2 - 1/2
Igor Štohl - Gennadij Timoscenko 1/2 - 1/2
Viktor Láznička - Piotr Murdzia 1/2 - 1/2
Jan Votava - Jana Jacková 1 - 0
Jan Bernášek - Milan Walek 1/2 - 1/2
Bartolomiej Heberla - Martin Frolík 1 - 0
Pavel Stehno - Milan Babula 1/2 - 1/2
Jan Sikora-Lerch - Petr Růžička 1/2 - 1/2
TJ Zikuda Turnov - Labortech Ostrava 4 - 4
Lubomír Ftáčník - Artrur Jakubiec 1 - 0
Vladimir Sergeev - Jakub Czakon 1 - 0
Jiří Lechtýnský - Radoslaw Jedynak 0 - 1
Tomáš Kulhánek - Vladimír Talla 1 - 0
Falko Bindrich - Sergej Berezjuk 0 - 1
Petr Špaček - Vlastimil Neděla 1/2 - 1/2
Josef Kopal - Stanislav Fiřt 0 - 1
Vladimír Vltavský - Tomáš Dvořák 1/2 - 1/2
Tabulka po 2. kole
1. Lokomotiva Brno A 2 2 0 0 12 6
2. A64 Hagemann Opava 2 2 0 0 12 6
3. Bauset Pardubice 2 2 0 0 9,5 6
4. ŠK Mahrla Praha 2 1 0 1 9 3
5. ŠK SK Zlín 2 1 0 1 8,5 3
6. Sokol Plzeň I - Ingem 2 1 0 1 8 3
7. ŠK Sokol Vyšehrad 2 1 0 1 8 3
8. TŽ Třinec 2 1 0 1 7,5 3
9. TJ Zikuda Turnov 2 0 1 1 7,5 1
10. Labortech Ostrava 2 0 1 1 7,5 1
11. TJ Pankrác 2 0 0 2 4 0
12. Lokomotiva Brno B 2 0 0 2 3,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.