Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2005/06 - druhé dvoukolo 07.11.05

Také druhé dvoukolo Extraligy ŠSČR přineslo našemu zástupci Bausetu Pardubice plný bodový zisk. Po sobotním vítězství 5:3 nad Plzní a nedělním 7:1 nad Pankrácem zůstává jako jediné družstvo s plným počtem bodů v čele Extraligy !


Výsledky 3. kola (sobota 5.11.2005)
ŠK Mahrla Praha - Labortech Ostrava 5,5 - 2,5
David Navara - Artur Jakuiec 1 - 0
Vlastimil Jansa - Vítězslav Rašík  0 - 1
Miloš Jirovský - Jakub Czakon  1 - 0
Michal Konopka - Radoslaw Jedynak 0 - 1
Jan Plachetka - Vladimír Talla 1 - 0
Marek Vokáč - Sergej Berezjuk 1/2 - 1/2
Lukáš Černoušek - Vlastimil Neděla 1 - 0
Tomáš Studnička - Stanislav Fiřt 1 - 0
ŠK Sokol Vyšehrad - TŽ Třinec 4,5 - 3,5
Eduard Meduna - Aleksander Mista 1/2 - 1/2
Radoslaw Wojtaszek - Gennadij Timoscenko  1/2 - 1/2
Leonid Vološin - Piotr Murdzia 1/2 - 1/2
Jurij Zezulkin - Ladislav Langner 1 - 0
Rafal Antoniewski - Jana Jacková 1/2 - 1/2
Pavel Vávra - Milan Walek 0 - 1
Miloš Možný - Martin Frolík 1/2 - 1/2
Radek Londýn - Petr Růžička 1 - 0
Sokol Plzeň I. Ingem - Bauset Pardubice 3 - 5
Jiří Štoček - Sergej Movsesian 1/2 - 1/2
Petr Neuman - Viktor Láznička 1/2 - 1/2
Jiří Jirka - Jan Votava 0 - 1
David Gross - Jan Bernášek  0 - 1
Milan Orság - Bartolomiej Heberla  1/2 - 1/2
Pavel Novák - Martin Petr 1 - 0
Jan Příborský - Pavel Stehno 0 - 1
Zuzana Hagarová - Eduard Prandstetter  1/2 - 1/2
TJ Pankrác - TJ Zikuda Turnov 3,5 - 4,5
Ivan Hausner - Lubomír Ftáčník 1/2 - 1/2
Radoslav Doležal - Vladimir Sergeev 1/2 - 1/2
Jan Vokoun - Jiří Lechtýnský 1 - 0
Tomáš Řezníček - Tomáš Kulhánek 0 - 1
Jaroslav Polášek - Falko Bindrich  0 - 1
Štěpán Pick - Petr Špaček  0 - 1
Jan Pešout - Josef Kopal 1 - 0
Michal Schula - Zdeněk Maršálek  1/2 - 1/2
Lokomotiva Brno B - ŠK SK Zlín  2,5 - 5,5
Tomáš Likavský - Ján Markoš  0 - 1
Josef Augustin - Tomáš Petrík  0 - 1
Milan Smištík - Pavel Čech 1/2 - 1/2
Neklan Vyskočil - Roman Chytilek  0 - 1
David Holemář - Pavel David 0 - 1
Martin Červený - Petr Pisk  1 - 0
Bronislav Vymazal - Jan Sosna 0 - 1
Stanislav Věchet - Petr Virostko  1 - 0
Lokomotiva Brno A - A64 Hagemann Opava 5 - 3
Zbyněk Hráček - Vlastimil Babula 1/2 - 1/2
Tomáš Oral - Mikuláš Maník 1/2 - 1/2
Petr Hába - Pavel Šimáček  1 - 0
Pavel Blatný - Richard Biolek sen.  1/2 - 1/2
Tomáš Polák - Róbert Tibenský 1 - 0
Radek Kalod - Sergeui Veselovski 1 - 0
Robert Cvek - Dariusz Szoen  0 - 1
Lukáš Klíma - David Kaňovský 1/2 - 1/2
Výsledky 4. kola (neděle 6.11.2005)
ŠK Mahrla Praha - TŽ Třinec 5,5 - 2,5
David Navara - Aleksander Mista 1 - 0
Vlastimil Jansa - Gennadij Timoscenko  1/2 - 1/2
Miloš Jirovský - Piotr Murdzia 1/2 - 1/2
Michal Konopka - Ladislav Langner 0 - 1
Jan Plachetka - Jana Jacková 1/2 - 1/2
Marek Vokáč - Milan Walek 1 - 0
Lukáš Černoušek - Martin Frolík 1 - 0
Tomáš Studnička - Petr Růžička 1 - 0
ŠK Sokol Vyšehrad - Labortech Ostrava 3,5 - 4,5
Eduard Meduna - Artur Jakuiec ? - ?
Radoslaw Wojtaszek - Vítězslav Rašík  ? - ?
Leonid Vološin - Jakub Czakon  ? - ?
Jurij Zezulkin - Radoslaw Jedynak ? - ?
Rafal Antoniewski - Vladimír Talla ? - ?
Pavel Vávra - Sergej Berezjuk ? - ?
Miloš Možný - Vlastimil Neděla  ? - ?
Radek Londýn - Stanislav Fiřt ? - ?
Sokol Plzeň I. Ingem - TJ Zikuda Turnov 4,5 - 3,5
Jiří Štoček - Lubomír Ftáčník 1 - 0
Petr Neuman - Vladimir Sergeev  1 - 0
Jiří Jirka - Jiří Lechtýnský 0 - 1
David Gross - Tomáš Kulhánek 1/2 - 1/2
Milan Orság - Falko Bindrich  0 - 1
Pavel Novák - Petr Špaček  1/2 - 1/2
Jan Příborský - Josef Kopal 1/2 - 1/2
Zuzana Hagarová - Vladimír Vltavský 1 - 0
TJ Pankrác - Bauset Pardubice 1 - 7
Ivan Hausner - Sergej Movsesian 0 - 1
Radoslav Doležal - Viktor Láznička 1/2 - 1/2
Jan Vokoun - Jan Votava  0 - 1
Jaroslav Polášek - Jan Bernášek  0 - 1
Štěpán Pick - Bartolomiej Heberla  0 - 1
Jan Pešout - Martin Petr  1/2 - 1/2
Jiří Plešek - Pavel Stehno 0 - 1
Martin Hála - Eduard Prandstetter  0 - 1
Lokomotiva Brno B - A64 Hagemann Opava 2 - 6
Tomáš Likavský - Vlastimil Babula 1/2 - 1/2
Josef Augustin - Mikuláš Maník 0 - 1
Milan Smištík - Pavel Šimáček  0 - 1
Neklan Vyskočil - Richard Biolek sen.  1/2 - 1/2
David Holemář - Róbert Tibenský 1/2 - 1/2
Martin Červený - Sergeui Veselovski 1/2 - 1/2
Bronislav Vymazal - Karel Malinovský 0 - 1
Stanislav Věchet - David Kaňovský  0 - 1
Lokomotiva Brno A - ŠK SK Zlín  3 - 5
Zbyněk Hráček - Ján Markoš  1/2 - 1/2
Tomáš Oral - Tomáš Petrík  1 - 0
Petr Hába - Pavel Čech 1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Roman Chytilek  0 - 1
Tomáš Polák - Petr Pisk  0 - 1
Radek Kalod - Jan Sosna 0 - 1
Robert Cvek - Petr Virostko  1 - 0
Lukáš Klíma - Cyril Ponížil  0 - 1
Tabulka po 4. kole
1. Bauset Pardubice 4 4 0 0 21,5 12
2. A64 Hagemann Opava 4 3 0 1 20,5 9
3. ŠK Mahrla Praha 4 3 0 1 20 9
4. Lokomotiva Brno A 4 3 0 1 19,5 9
5. ŠK SK Zlín 4 3 0 1 19 9
6. ŠK Sokol Vyšehrad 4 2 0 2 16 6
7. Sokol Plzeň I - Ingem 4 2 0 2 15,5 6
8. TJ Zikuda Turnov 4 1 1 2 15,5 4
9. Labortech Ostrava 4 1 1 2 14,5 4
10. TŽ Třinec 4 1 0 3 13,5 3
11. TJ Pankrác 4 0 0 4 8,5 0
12. Lokomotiva Brno B 4 0 0 4 8 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.