Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2005/06 - sedmé kolo 18.01.06

Ani v sedmém kole Extraligy ŠSČR náš zástupce Bauset Pardubice nezaváhal a po připsání plného počtu bodů za vysokou výhru 6:2 nad Turnovem zůstává i nadále v čele tabulky.


Výsledky na šachovnicích - 7.kolo
Lokomotiva Brno B   Lokomotiva Brno A
Likavský Tomáš 2514 ½ - ½ 2581 Hráček Zbyněk
Augustin Josef 2337 0 - 1 2550 Oral Tomáš
Smištík Milan 2375 0 - 1 2522 Hába Petr
Červený Martin 2226 0 - 1 2519 Blatný Pavel
Vymazal Bronislav 2206 ½ - ½ 2499 Polák Tomáš
Přidal Ondřej 2179 0 - 1 2481 Kalod Radek
Pakosta Miroslav 2177 ½ - ½ 2483 Cvek Robert
Točev Dosi 1736 0 - 1 2448 Klíma Lukáš
  :  
ŠK SK Zlín   A64 Hagemann Opava
Markoš Ján 2495 1 - 0 2593 Babula Vlastimil
Petrík Tomáš 2473 0 - 1 2474 Manik Mikulas
Čech Pavel 2420 0 - 1 2463 Šimáček Pavel
Chytilek Roman 2400 0 - 1 2454 Biolek Richard sen.
David Pavel 2398 ½ - ½ 2409 Veselovski Serguei
Pisk Petr 2345 ½ - ½ 2450 Szoen Dariusz
Sosna Jan 2414 1 - 0 2317 Malinovský Karel
Ponížil Cyril 2179 0 - 1 2335 Kaňovský David
  3 : 5  
Bauset Pardubice   TJ Zikuda Turnov
Movsesian Sergej 2635 ½ - ½ 2392 Kulhánek Tomáš
Láznička Viktor 2517 ½ - ½ 2391 Bindrich Falko
Votava Jan 2545 1 - 0 2399 Špaček Petr
Bernášek Jan 2440 1 - 0 2308 Kopal Josef
Heberla Bartolomiej 2465 1 - 0 2239 Vltavský Vladimír
Petr Martin 2387 ½ - ½ 2238 Maršálek Zdeněk
Stehno Pavel 2337 1 - 0 2189 Sýkora Ondřej
Prandstetter Eduard 2348 ½ - ½ 2206 Beneš Petr
  6 : 2  
Labortech Ostrava   TŽ Třinec
Jakubiec Artur 2529 ½ - ½ 2479 Mista Aleksander
Rašík Vítězslav 2466 0 - 1 2392 Langner Ladislav
Velička Petr 2441 1 - 0 2389 Jacková Jana
Jedynak Radoslaw 2431 ½ - ½ 2374 Walek Milan
Talla Vladimír 2425 1 - 0 2319 Frolík Martin
Berezjuk Sergej 2394 0 - 1 2321 Babula Milan
Neděla Vlastimil 2374 1 - 0 2250 Sikora Jan
Fiřt Stanislav 2352 1 - 0 2258 Sikorová Olga
  5 : 3  
Sokol Plzeň Ingem   TJ Pankrác
Štoček Jiří 2580 1 - 0 2441 Hausner Ivan
Neuman Petr 2414 ½ - ½ 2387 Doležal Radoslav
Jirka Jiří 2387 1 - 0 2306 Vokoun Jan
Gross David 2383 ½ - ½ 2250 Pick Štěpán
Orság Milan 2408 ½ - ½ 2253 Pešout Jan
Juřek Josef 2373 1 - 0 2160 Plešek Jiří
Michálek Jan 2367 ½ - ½ 2201 Petr Jan
Novák Pavel 2345 1 - 0 2194 Viták Pavel
  6 : 2  
ŠK Mahrla Praha   ŠK Sokol Vyšehrad
Jansa Vlastimil 2518 ½ - ½ 2460 Meduna Eduard
Jirovský Miloš 2476 ½ - ½ 2494 Zezulkin Jurij
Konopka Michal 2489 0 - 1 2498 Antoniewski Rafal
Vokáč Marek 2445 ½ - ½ 2492 Shvartz Miroslav
Černoušek Lukáš 2379 ½ - ½ 2314 Vávra Pavel
Cífka Stanislav 2315 ½ - ½ 2364 Možný Miloš
Studnička Tomáš 2317 1 - 0 2333 Netušil Miloslav
Bělaška Přemysl 2275 0 - 1 2319 Chloupek Stanislav
  :  
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Bauset Pardubice 6 1 0 19 37,5 24
2. Lokomotiva Brno A 5 1 1 16 34,5 22
3. ŠK SK Zlín 5 0 2 15 32,5 25
4. Sokol Plzeň Ingem 5 0 2 15 31 20
5. A64 Hagemann Opava 4 1 2 13 33 21
6. ŠK Mahrla Praha 4 0 3 12 30,5 18
7. Labortech Ostrava 3 1 3 10 39,5 22
8. ŠK Sokol Vyšehrad 3 1 3 10 27,5 15
9. TJ Zikuda Turnov 2 1 4 7 27,5 16
10. TŽ Třinec 2 0 5 6 26 12
11. TJ Pankrác 0 0 7 0 13,5 3
12. Lokomotiva Brno B 0 0 7 0 13 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.