Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2005/06 - čtvrté dvoukolo 01.03.06

Bauset Pardubice nazaváhal ani v předposledním dvoukole a po zisku všech bodů za vítězství 5,5:2,5 nad Zlínem a 5:3 nad Opavou mu i nadále patří první příčka v tabulce.


Výsledky 8. kola (sobota 25.2.2006)
ŠK Mahrla Praha - Sokol Plzeň I. - Ingem 4 - 4
David Navara - Jiří Štoček 1/2 - 1/2
Vlastimil Jansa - Petr Neuman 0 - 1
Michal Konopka - Jiří Jirka  1/2 - 1/2
Marek Vokáč - David Gross 1/2 - 1/2
Lukáš Černoušek - Milan Orság 1/2 - 1/2
Stanislav Cífka - Josef Juřek 1/2 - 1/2
Tomáš Studnička - Jan Michálek 1/2 - 1/2
Přemysl Bělaška - Pavel Novák 1 - 0
ŠK Sokol Vyšehrad - TJ Pankrác  4,5 - 3,5
Eduard Meduna - Ivan Hausner 1/2 - 1/2
Leonid Vološin - Radoslav Doležal 1/2 - 1/2
Jurij Zezulkin - Jan Vokoun 1 - 0
Rafal Antoniewski - Jaroslav Polášek 0 - 1
Miroslav Shvartz - Jan Pešout 1/2 - 1/2
Pavel Vávra - Jiří Plešek  1 - 0
Miloš Možný - Jan Petr 1/2 - 1/2
Radek Londýn - Michal Schula 1/2 - 1/2
Lokomotiva Brno B - Labortech Ostrava 3,5 - 4,5
Tomáš Likavský - Artur Jakubiec 1 - 0
Josef Augustin - Vítězslav Rašík  1/2 - 1/2
Milan Smištík - Jakub Czakon 1 - 0
Neklan Vyskočil - Petr Velička 0 - 1
David Holemář - Radoslaw Jedynak 0 - 1
Martin Červený - Vladimír Talla  0 - 1
Bronislav Vymazal - Sergej Berezjuk 1 - 0
Stanislav Věchet - Vlastimil Neděla 0 - 1
Lokomotiva Brno A - TŽ Třinec 6 - 2
Zbyněk Hráček - Aleksander Mista  0 - 1
Tomáš Oral - Roland Berzinsh  1/2 - 1/2
Petr Hába - Piotr Murdzia  1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Ladislav Langner  1 - 0
Tomáš Polák - Jana Jacková 1 - 0
Radek Kalod - Milan Walek  1 - 0
Robert Cvek - Milan Babula  1 - 0
Lukáš Klíma - Petr Růžička 1 - 0
ŠK SK Zlín - Bauset Pardubice  2,5 - 5,5
Tomáš Petrík - Sergej Movsesian 1/2 - 1/2
Pavel Čech - Igor Štohl  1/2 - 1/2
Roman Chytilek - Viktor Láznička 1/2 - 1/2
Pavel David - Andrei Kovalev 1/2 - 1/2
Petr Pisk - Jan Votava 1/2 - 1/2
Jan Sosna - Jan Bernášek 0 - 1
Petr Bažant jun. - Martin Petr 0 - 1
Petr Bažant sen. - Eduard Prandstetter 0 - 1
A64 Hagemann Opava - TJ Zikuda Turnov  5 - 3
Vlastimil Babula - Lubomír Ftáčník  1/2 - 1/2
Pavel Šimáček - Vladimir Sergeev  0 - 1
Richard Biolek - Jiří Lechtýnský  1 - 0
Sergej Veselovski - Tomáš Kulhánek 1/2 - 1/2
Radek Sluka - Josef Kopal  1 - 0
Karel Malinovský - Tomáš Zelený  1/2 - 1/2
David Kaňovský - Vladimír Vltavský  1/2 - 1/2
Marián Jurčík - Zdeněk Maršálek 1 - 0
Výsledky 9. kola (neděle 26.2.2006)
ŠK Mahrla Praha - TJ Pankrác  6 - 2
David Navara - Ivan Hausner 1 - 0
Vlastimil Jansa - Radoslav Doležal  1/2 - 1/2
Michal Konopka - Jan Vokoun 1 - 0
Marek Vokáč - Tomáš Řezníček 1 - 0
Lukáš Černoušek - Jaroslav Polášek 1/2 - 1/2
Stanislav Cífka - Jan Pešout 1 - 0
Tomáš Studnička - Jiří Plešek  1/2 - 1/2
Přemysl Bělaška - Jan Petr 1/2 - 1/2
ŠK Sokol Vyšehrad - Sokol Plzeň I. - Ingem 5 - 3
Eduard Meduna - Jiří Štoček 1/2 - 1/2
Leonid Vološin - Petr Neuman 1 - 0
Jurij Zezulkin - Jiří Jirka  1 - 0
Rafal Antoniewski - David Gross  1 - 0
Miroslav Shvartz - Milan Orság 1/2 - 1/2
Pavel Vávra - Josef Juřek 1/2 - 1/2
Miloš Možný - Jan Michálek 1/2 - 1/2
Radek Londýn - Pavel Novák  0 - 1
Lokomotiva Brno B - TŽ Třinec 3,5 - 4,5
Tomáš Likavský - Aleksander Mista  1 - 0
Josef Augustin - Roland Berzinsh  1/2 - 1/2
Milan Smištík - Piotr Murdzia  0 - 1
Neklan Vyskočil - Ladislav Langner  1 - 0
David Holemář - Jana Jacková 0 - 1
Martin Červený - Milan Walek  0 - 1
Bronislav Vymazal - Milan Babula  1 - 0
Stanislav Věchet - Petr Růžička 0 - 1
Lokomotiva Brno A - Labortech Ostrava 4,5 - 3,5
Zbyněk Hráček - Artur Jakubiec 1/2 - 1/2
Tomáš Oral - Vítězslav Rašík  1/2 - 1/2
Petr Hába - Jakub Czakon 1/2 - 1/2
Pavel Blatný - Petr Velička 1 - 0
Tomáš Polák - Radoslaw Jedynak 1/2 - 1/2
Radek Kalod - Vladimír Talla  1/2 - 1/2
Robert Cvek - Sergej Berezjuk  0 - 1
Lukáš Klíma - Vlastimil Neděla  1 - 0
ŠK SK Zlín - TJ Zikuda Turnov  7 - 1
Tomáš Petrík - Lubomír Ftáčník  1 - 0
Pavel Čech - Vladimir Sergeev  1/2 - 1/2
Roman Chytilek - Jiří Lechtýnský  1 - 0
Pavel David - Tomáš Kulhánek 1 - 0
Petr Pisk - Josef Kopal  1 - 0
Jan Sosna - Tomáš Zelený  1 - 0
Petr Bažant jun. - Vladimír Vltavský  1/2 - 1/2
Petr Bažant sen. - Zdeněk Maršálek 1 - 0
A64 Hagemann Opava - Bauset Pardubice  3 - 5
Vlastimil Babula - Sergej Movsesian 1/2 - 1/2
Pavel Šimáček - Igor Štohl  1/2 - 1/2
Richard Biolek - Viktor Láznička 0 - 1
Sergej Veselovski - Andrei Kovalev 1/2 - 1/2
Radek Sluka - Jan Votava  0 - 1
Karel Malinovský - Jan Bernášek  1/2 - 1/2
David Kaňovský - Martin Petr 1/2 - 1/2
Marián Jurčík - Eduard Prandstetter 1/2 - 1/2
Tabulka po 9. kole
1. Bauset Pardubice 9 8 1 0 48 25
2. Lokomotiva Brno A 9 7 1 1 45 22
3. ŠK SK Zlín 9 6 0 3 42 18
4. A64 Hagemann Opava 9 5 1 3 41 16
5. ŠK Mahrla Praha 9 5 1 3 40,5 16
6. Sokol Plzeň I - Ingem 9 5 1 3 38 16
7. ŠK Sokol Vyšehrad 9 5 1 3 37 16
8. Labortech Ostrava 9 4 1 4 37,5 13
9. TŽ Třinec 9 3 0 6 32,5 9
10. TJ Zikuda Turnov 9 2 1 6 31,5 7
11. Lokomotiva Brno B 9 0 0 9 20 0
12. TJ Pankrác 9 0 0 9 19 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.