Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2005/06 - páté dvoukolo 26.03.06

V posledním dvoukole Extraligy ŠSČR remizoval Bauset Pardubice v sobotu s Mahrlou Praha 4:4 a po nedělní výhře 5:3 nad Vyšehradem obhájil titul Mistra ČR. Blahopřejeme !!


Výsledky 10. kola (sobota 25.3.2006)
Bauset Pardubice - ŠK Mahrla Praha 4 - 4
Sergej Movsesian - David Navara 1/2 - 1/2
Viktor Láznička - Vlastimil Jansa 1 - 0
Andrei Kovalev - Miloš Jirovský 1/2 - 1/2
Jan Votava - Ján Plachetka 0 - 1
Jan Bernášek - Marek Vokáč 1/2 - 1/2
Bartolomiej Heberla - Lukáš Černoušek 0 - 1
Pavel Stehno - Stanislav Cífka  1/2 - 1/2
Eduard Prandstetter - Tomáš Studnička 1 - 0
TJ Zikuda Turnov - ŠK Sokol Vyšehrad 5,5 - 2,5
Vladimir Sergeev - Eduard Meduna 1 - 0
Jiří Lechtýnský - Jurij Zezulkin 1/2 - 1/2
Tomáš Kulhánek - Rafal Antoniewski 1/2 - 1/2
Falko Bindrich - Pavel Vávra 1 - 0
Petr Špaček - Miloš Možný 1/2 - 1/2
Josef Kopal - Peter Petrán 1 - 0
Tomáš Zelený - Stanislav Chloupek 1 - 0
Vladimír Vltavský - Radek Londýn 0 - 1
Labortech Ostrava - ŠK SK Zlín 4,5 - 3,5
Artur Jakubiec - Ján Markoš 1 - 0
Vítězslav Rašík - Tomáš Petrík 0 - 1
Petr Velička - Roman Chytilek 1/2 - 1/2
Radoslaw Jedynak - Pavel David 1/2 - 1/2
Vladimír Talla - Jan Sosna 0 - 1
Sergej Berezjuk - Petr Bažant jun. 1 - 0
Vlastimil Neděla - Cyril Ponížil 1 - 0
Stanislav Fiřt - Adam Rubal 1/2 - 1/2
TŽ Třinec - A64 Hagemann Opava 3 - 5
Aleksander Mista - Mikuláš Maník 1/2 - 1/2
Piotr Murdzia - Pavel Šimáček 1/2 - 1/2
Ladislav Langner - Richard Biolek 1 - 0
Jana Jacková - Sergej Veselovski 1/2 - 1/2
Milan Walek - Radek Sluka 0 - 1
Martin Frolík - Karel Malinovský 0 - 1
Petr Růžička - David Kaňovský 0 - 1
Olga Sikorová - Marián Jurčík 1/2 - 1/2
Sokol Plzeň I. - Ingem - Lokomotiva Brno B 6 - 2
Jiří Štoček - Josef Augustin 1 - 0
Petr Neuman - Milan Smištík 1/2 - 1/2
Jiří Jirka - Neklan Vyskočil 1 - 0
David Gross - David Holemář  1/2 - 1/2
Milan Orság - Martin Červený  0 - 1
Jan Příborský - Bronislav Vymazal 1 - 0
Zuzana Hagarová - Stanislav Věchet 1 - 0 
Jaroslav Česal - Petra Blažková 1 - 0
TJ Pankrác - Lokomotiva Brno A 1 - 7
Ivan Hausner - Zbyněk Hráček 0 - 1
Radoslav Doležal - Tomáš Oral 0 - 1
Jan Vokoun - Petr Hába 0 - 1
Jaroslav Polášek - Pavel Blatný 1 - 0
Štěpán Pick - Tomáš Polák  0 - 1
Jiří Plešek - Radek Kalod 0 - 1
Pavel Viták - Robert Cvek 0 - 1
Martin Hála - Lukáš Klíma 0 - 1
Výsledky 11. kola (neděle 26.3.2006)
Bauset Pardubice - ŠK Sokol Vyšehrad 5 - 3
Sergej Movsesian - Eduard Meduna 1/2 - 1/2
Viktor Láznička - Jurij Zezulkin 1/2 - 1/2
Andrei Kovalev - Rafal Antoniewski 1/2 - 1/2
Jan Votava - Pavel Vávra  1 - 0k
Jan Bernášek - Miloš Možný 1/2 - 1/2
Bartolomiej Heberla - Peter Petrán 1 - 0
Martin Petr - Radek Londýn 1/2 - 1/2
Eduard Prandstetter - Zdeněk Hába 1/2 - 1/2
TJ Zikuda Turnov - ŠK Mahrla Praha 3,5 - 4,5
Vladimir Sergeev - David Navara 1/2 - 1/2
Jiří Lechtýnský - Vlastimil Jansa 1/2 - 1/2
Tomáš Kulhánek - Miloš Jirovský 1/2 - 1/2
Falko Bindrich - Ján Plachetka 0 - 1
Petr Špaček - Marek Vokáč  1/2 - 1/2
Josef Kopal - Lukáš Černoušek  1/2 - 1/2
Tomáš Zelený - Stanislav Cífka  1/2 - 1/2
Bohuslav Vyhnálek - Tomáš Studnička 1/2 - 1/2
Labortech Ostrava - A64 Hagemann Opava 6 - 2
Artur Jakubiec - Mikuláš Maník 1 - 0
Vítězslav Rašík - Pavel Šimáček 1/2 - 1/2
Petr Velička - Richard Biolek 1 - 0
Radoslaw Jedynak - Sergej Veselovski 1/2 - 1/2
Vladimír Talla - Karel Malinovský 1 - 0
Sergej Berezjuk - David Kaňovský 1 - 0
Vlastimil Neděla - Marián Jurčík 1 - 0
Stanislav Fiřt - Richard Biolek jun. 0 - 1
TŽ Třinec - ŠK SK Zlín 2,5 - 5,5
Aleksander Mista - Ján Markoš 0 - 1
Piotr Murdzia - Tomáš Petrík 1/2 - 1/2
Ladislav Langner - Roman Chytilek 1 - 0
Jana Jacková - Pavel David 0 - 1
Milan Walek - Jan Sosna 0 - 1
Martin Frolík - Petr Bažant jun. 1 - 0
Jan Sikora - Cyril Ponížil 0 - 1
Olga Sikorová - Adam Rubal 0 - 1
Sokol Plzeň I. - Ingem - Lokomotiva Brno A 1,5 - 6,5
Jiří Štoček - Zbyněk Hráček 1/2 - 1/2
Petr Neuman - Tomáš Oral 0 - 1
Jiří Jirka - Petr Hába 0 - 1
David Gross - Pavel Blatný 1/2 - 1/2
Milan Orság - Tomáš Polák  1/2 - 1/2
Jan Příborský - Radek Kalod 0 - 1
Zuzana Hagarová - Robert Cvek 0 - 1 
Marek Příborský - Lukáš Klíma 0 - 1
TJ Pankrác - Lokomotiva Brno B 1 - 7
Ivan Hausner - Josef Augustin  1/2 - 1/2
Radoslav Doležal - Milan Smištík 0 - 1
Jan Vokoun - Neklan Vyskočil 0 - 1
Jaroslav Polášek - David Holemář  1/2 - 1/2
Štěpán Pick - Martin Červený  0 - 1
Jan Pešout - Bronislav Vymazal 0 - 1
Jiří Plešek - Stanislav Věchet 0 - 1
Jan Petr - Petra Blažková  0 - 1
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Bauset Pardubice 9 2 0 29 57.0 33
2. Lokomotiva Brno A 9 1 1 28 58.5 41
3. ŠK SK Zlín 7 0 4 21 51.0 38
4. ŠK Mahrla Praha 6 2 3 20 49.0 26
5. Labortech Ostrava 6 1 4 19 48.0 35
6. A64 Hagemann Opava 6 1 4 19 48.0 28
7. Sokol Plzeň Ingem 6 1 4 19 45.5 27
8. ŠK Sokol Vyšehrad 5 1 5 16 42.5 21
9. TJ Zikuda Turnov 3 1 7 10 40.5 21
10. TŽ Třinec 3 0 8 9 38.0 20
11. Lokomotiva Brno B 1 0 10 3 29.0 15
12. TJ Pankrác 0 0 11 0 21.0 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.