Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu 2005/06 - první dvoukolo 10.10.05

V letošním ročníku Extraligy dorostu máme po delší pauze opět zastoupení. V prvním dvoukole se však našemu zástupci Loko Česká Třebová vůbec nedařilo a po prohrách 0,5:5,5 s Frýdkem-Místkem A a 2:4 s Frýdkem-Místkem B se nachází na posledním místě tabulky.


Extraliga dorostu -Východ

Extraliga dorostu - Východ              -  Zpravodaj č. 4 – kolo 1. a 2.     z  8. 10. 2005

 

Kolo 1 z 08.10.2005 - dopoledne

 

1.1   1 LOK.DDM ČESKÁ TŘEBOVÁ           ½ - 5 ½     7 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "A" 

 

1      Zeinert Michal H      2092        0 : 1       Rojíček Vojtěch         2225

2     Šimek Jan         1928        0 : 1       Krejčí Jan H       2212

3     Petráž Martin      1722        0 : 1       Kočiščák Jiří           2033

4      Halbrštát David      1649        ½ : ½       Štukner Šimon           2130

5     Hlaváč Lukáš 0           0 : 1       Pecha Tomáš             1952

6      Čižinský Petr      0           0 : 1       Novosádová Kristýna      1935

 

1.2   2 A64 GRYGOV                  1 ½ - 4 ½   8 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "B" 

 

1     Bureš Jaroslav H      2090        0 : 1       Rakús Pavel H           2038

2      Šnevajs Heřman      1851        0 : 1       Mitura Karel       1981

3     Doubek Tomáš 1865        ½ : ½       Rabatin Jakub           1809

4      Vysloužil Lukáš      1883        ½ : ½       Boráň Tomáš             1818

5      Holoubková Kamila      1783        0 : 1       Kozel Jan               1636

6      Kolasin Jan       1468        ½ : ½       Miturová Magdaléna      1544

 

1.3   5 LOKOMOTIVA BRNO              1 - 5       3 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO

 

1      Kratochvíl Milan      1787        0 : 1       Plát Vojtěch           2167

2     Dráb Tomáš       1737        0 : 1       Dvouletý Pavel          1996

3      Svoboda Karel      1675        ½ : ½       Uřičář Jakub       1982

4     Bartas David H      1669        ½ : ½       Valešová Šárka          1817

5     Lamser Tomáš 1551        0 : 1       Novotný Petr            1690

6     Musil Jiří        1371        0 : 1       Přibyl Tomáš       1532

 

1.4   6 ZŠ BRANKOVICE              1 - 5       4 ŠK ZLÍN 

 

1     Hejný Jaroslav      1994        0 : 1       Ponížil Cyril           2181

2      Kuchynka Lukáš H      2099        0 : 1       Krčál Michal            2121

3      Šťastný Radek      1994        ½ : ½       Roubalík Jakub          2011

4      Čuprová Iva       1617        0 : 1       Šenkýř Martin            1925

5     Kostka Michal      1492        ½ : ½       Šudoma Marek       1412

6     Hladká Jiřina      1499        0 : 1       Kolomazníková Barbora      0

 

 

 

Kolo 2 z 08.10.2005 - odpoledne                                      

 

2.1   7 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "A"      4 - 2       2 A64 GRYGOV     

 

1      Rojíček Vojtěch      2225        1 : 0       Bureš Jaroslav H        2090

2     Krejčí Jan H 2212        ½ : ½       Šnevajs Heřman          1851

3      Kočiščák Jiří      2033        ½ : ½       Doubek Tomáš       1865

4      Štukner Šimon      2130        0 : 1       Vysloužil Lukáš         1883

5     Pecha Tomáš       1952        1 : 0       Holoubková Kamila       1783

6      Novosádová Kristýna 1935  1 : 0       Kolasin Jan             1468

 

2.2   8 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "B"      4 - 2       1 LOK. DDM ČESKÁ TŘEBOVÁ    

 

1     Rakús Pavel H      2038        1 : 0       Zeinert Michal H        2092

2     Mitura Karel 1981        0 : 1       Šimek Jan               1928

3      Rabatin Jakub      1809        0 : 1       Petráž Martin            1722

4     Boráň Tomáš       1818        1 : 0       Halbrštát David         1649

5     Kozel Jan         1636        1 : 0       Hlaváč Lukáš       0

6      Miturová Magdaléna 1544        1 : 0       Čižinský Petr           0

 

 

 

 

2.3   3 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO       3 - 3       6 ZŠ BRANKOVICE 

 

1     Plát Vojtěch      2167        1 : 0       Hejný Jaroslav          1994

2      Dvouletý Pavel      1996        0 : 1       Kuchynka Lukáš H        2099

3     Uřičář Jakub 1982        ½ : ½       Šťastný Radek           1994

4      Valešová Šárka      1817        ½ : ½       Čuprová Iva             1617

5      Novotný Petr      1690        0 : 1       Kostka Michal            1492

6     Přibyl Tomáš 1532        1 : 0       Hladká Jiřina            1499

 

2.4   4 ŠK ZLÍN                    3 ½ - 2 ½   5 LOKOMOTIVA BRNO 

 

1      Ponížil Cyril      2181        1 : 0       Kratochvíl Milan        1787

2     Krčál Michal      2121        ½ : ½       Dráb Tomáš             1737

3      Roubalík Jakub      2011        1 : 0       Svoboda Karel           1675

4     Šenkýř Martin      1925        1 : 0       Bartas David H           1669

5     Šudoma Marek 1412        0 : 1       Lamser Tomáš       1551

6      Kolomazníková Barbora 0         0 : 1       Musil Jiří              1371

 

 

Poradí po kole 2 :                                       

 

Por. Tým                         Part.+  =    -    Body     Score

 

1  BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "A"       2     2  0  0    6     9,5

2  ŠK ZLÍN                   2     2  0  0    6     8,5

2  BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "B"       2     2  0  0    6     8,5

4  ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO              2     1  1  0    4     8

5  ZŠ BRANKOVICE                  2     0  1  1    1     4

6  A64 GRYGOV                      2     0  0  2    0     3,5

6  LOKOMOTIVA BRNO                 2     0  0  2    0     3,5

8  LOK.DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ     2     0  0  2    0     2,5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.