Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu 2005/06 - třetí kolo 09.11.05

Ani ve třetím kole Extraligy družstev dorostu se našemu zástupci Loko Česká Třebová nepodařilo skorovat a po prohře 1,5:4,5 s družstvem Grygova se stále nachází na posledním místě tabulky.


Extraliga dorostu - Východ

Extraliga dorostu - Východ      -  Zpravodaj č. 5 – kolo 3.     z  5. 11. 2005

 

Kolo 3 z 05.11.2005 v 10.00 hodin                   

 

3.1   5 LOKOMOTIVA BRNO            2 ½ - 3 ½   6 ZŠ BRANKOVICE  

 

1     Kratochvíl Milan  1787        0 : 1       Hejný Jaroslav          1994

2     Dráb Tomáš        1737        0 : 1       Kuchynka Lukáš H        2099

3     Svoboda Karel     1675        0 : 1       Šťastný Radek           1994

4     Bartas David H    1669        ½ : ½       Čuprová Iva             1617

5     Lamser Tomáš      1551        1 : 0       Zavadil Roman           1548

6     Musil Jiří        1371        1 : 0       Kostka Michal           1492

 

3.2   1 LOK. DDM ČESKÁ TŘEBOVÁ     1 ½ - 4 ½   2 A64 GRYGOV     

 

1     Zeinert Michal H  2092        0 : 1 K     Bureš Jaroslav H        2090

2     Vondra Lukáš      1727        1 : 0       Šnevajs Heřman          1851

3     Hlaváč Lukáš      0           ½ : ½       Doubek Tomáš            1865

4     Čižinský Petr     0           0 : 1       Vysloužil Lukáš         1883

5     Wetter Zdeněk     0           0 : 1       Šnevajs Matěj           0

6     Steinmetz Roman   0           0 : 1       Zeman František         0

 

3.3   4 ŠK ZLÍN                    2 ½ - 3 ½   3 ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO   

 

1     Ponížil Cyril     2181        0 : 1       Plát Vojtěch            2167

2     Krčál Michal      2121        1 : 0       Horsák Jan              2095

3     Roubalík Jakub    2011        ½ : ½       Dvouletý Pavel          1996

4     Šenkýř Martin     1925        ½ : ½       Uřičář Jakub            1982

5     Olšarová Tereza H 1936        ½ : ½       Bálková Anna H          1983

6     Střelec Marek     1560        0 : 1       Novotný Petr            1690

 

3.4   7 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "A"   3 ½ - 2 ½   8 BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "B"  

 

1     Rojíček Vojtěch   2225        1 : 0       Mitura Karel            1981

2     Kočiščák Jiří     2033        0 : 1       Uherek Michal           1892

3     Štukner Šimon     2130        1 : 0       Rabatin Jakub           1809

4     Pecha Tomáš       1952        1 : 0       Pavelková Michaela      1603

5     Novosádová Krist. 1935        0 : 1       Miturová Magdaléna      1544

6     Pavelek Tomáš     1567        ½ : ½       Tomášková Tereza        1488

 

 

Pořadí po kole 3 :                                  

 

Por.  Tým                                Part. +  =  -     Body  Score

 

1.     BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "A"          3     3  0  0     9     13

2.     ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO                3     2  1  0     7     11˝

3.-4.  ŠK ZLÍN                           3     2  0  1     6     11

3.-4.  BŠŠ+ŠK FRÝDEK-MÍSTEK "B"          3     2  0  1     6     11

5.     ZŠ BRANKOVICE                     3     1  1  1     4    

6.     A64 GRYGOV                        3     1  0  2     3     8

7.     LOKOMOTIVA BRNO                   3     0  0  3     0     6

8.     LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ    3     0  0  3     0     4


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.