Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu 2005/06 - finale B 30.04.06

Nejen základní část, ale i Finale B Extraligy dorostu, bylo nad síly jediného našeho zástupce Loko DDM Česká Třebová. Po jediné remize a dalších třech prohrách obsadil s odstupem poslední příčku a pro další ročník zaslouženě sestupuje.


Extraliga dorostu ročník 2005/2006 - Finále skupina „A“

Extraliga dorostu ročník 2005/2006

Finále skupina „B“

Konečné pořadí :

Por.

Tým

1

2

3

4

5

6

7

8

MP3

Body

1

ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ

*

4

3

3

5

17

26½

2

JOLY LYSÁ NAD LABEM

2

*

4

3

3

4

4

14

24½

3

SOKOL TÁBOR

2

*

12

23

4

A64 GRYGOV

3

3

*

6

4

11

24½

5

ZŠ BRANKOVICE

3

0

*

3

11

18

6

DESKO LIBEREC

3

3

*

3

3

7

19½

7

LOKOMOTIVA BRNO

2

2

3

*

4

17

8

LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ

1

2

3

*

1

15

 

Výsledky jednotlivých družstev s body hráčů :

1. ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ (17 MP3/26½ Body)

Šach.   Jméno              Rtg       FED     4          5          6          7          Body    Part. %   Rtg

1 Šimůnek Filip H        2073    CZE     0          0          0          1          1          4          25,0     2011

2 Havlík Jindřich          1828    CZE     1          1          1          1          4          4          100,0   1919

3 Císler Michal            1831    CZE     1          1          0          0          2          4          50,0     1814

4 Kříž Daniel               1791    CZE     ½         1          0          ½         2          4          50,0     1695

5 Havlíková Krist.        1685    CZE     1          1          1          ½                4          87,5     1330

6 Chlad Lukáš             1680    CZE     1          1          1          0          3          4          75,0     1273

2. JOLY LYSÁ NAD LABEM (14 MP3/24½ Body)                                                                   

Šach.   Jméno              Rtg       FED     4          5          6          7          Body    Part.% Rtg

1 Postupa Martin         1843    CZE     ½         ½         ½         0                 4          37,5     2011

2 Rosenbaum Vít         1582    CZE     ½         1          ½         0          2          4          50,0     1919

3 Baláček Tadeáš        1819    CZE     0          ½         1          ½         2          4          50,0     1814

4 Drahota Aleš            1560    CZE     1          0          ½         1                 4          62,5     1695

5 Daniel Jiří                  1506    CZE     1          1          1          ½                4          87,5     1330

6 Prokopová Jiřina       1322    CZE     1          1          1          1          4          4          100,0   1273

3. SOKOL TÁBOR (12 MP3/23 Body)                                                                                        

Šach.   Jméno              Rtg       FED     4          5          6          7          Body    Part.% Rtg

1 Růžička Aleš             1907    CZE                ½         0          0          ½         3          16,7     1990

2 Cuhra Martin            1996    CZE     0          0          1          1          2          4          50,0     1912

3 Belec Mikoláš H       1722    CZE     1          1          0          0          2          4          50,0     1840

4 Krška Vojtěch          1733    CZE     0          +          ½         ½         2          4          50,0     1757

5 Odehnalová Leona    1677    CZE     1          1          1          1          4          4          100,0   1347

6 Válek Tomáš            1404    CZE     0                                             0          1          0,0      1548

7 Otradovec Michal     0          CZE     ½         1          1          1                 4          87,5     1273

4. A64 GRYGOV (11 MP3/24½ Body)                                                                                        

Šach.   Jméno              Rtg       FED     4          5          6          7          Body    Part.% Rtg

1 Bureš Jaroslav H       2090    CZE     1          ½         1          1                 4          87,5     1951

2 Šnevajs Heřman        1910    CZE     0          1          0          1          2          4          50,0     1821

3 Doubek Tomáš         1865    CZE     1          0          1          ½                4          62,5     1782

4 Vysloužil Lukáš         1883    CZE     ½                     1          0                 3          50,0     1686

5 Holoubková Kamila  1859    CZE                -                                  0          1          0,0      0

6 Šnevajs Matěj           0          CZE     0          0          0          ½         ½         4          12,5     1601

7 Sukaný Albert           0          CZE     0          0          0          0          0          4          0,0      1427

5. ZŠ BRANKOVICE (11 MP3/18 Body)                                                                                    

Šach.   Jméno              Rtg       FED     4          5          6          7          Body    Part.% Rtg

1 Hejný Jaroslav          2073    CZE     1          ½         ½         0          2          4          50,0     1973

2 Kuchynka Lukáš H   2099    CZE     0          ½         ½         0          1          4          25,0     1752

3 Šťastný Radek          1994    CZE     1          ½         0          1                 4          62,5     1784

4 Čuprová Iva             1617    CZE     0          0          ½         ½         1          4          25,0     1684

5 Zavadil Roman          1548    CZE     1          ½         0          ½         2          4          50,0     1533

6 Kostka Michal          1492    CZE     ½         1          0          1                 4          62,5     1427

6. DESKO LIBEREC (7 MP3/19½ Body)                                                                                   

Šach.   Jméno              Rtg       FED     4          5          6          7          Body    Part.% Rtg

1 Oreský Jan H           1981    CZE     0          ½         0          0          ½         4          12,5     2011

2 Braun Marek            1876    CZE     1          ½         1          0                 4          62,5     1919

3 Sirota Sergej             1754    CZE     0          ½         ½         ½                4          37,5     1814

4 Slažanský Martin      1708    CZE     ½         1          0          ½         2          4          50,0     1695

5 Braun Tomáš            1535    CZE     1          ½         ½         1          3          4          75,0     1330

6 Kopalová Zuzana      1504    CZE     1          0          1          1          3          4          75,0     1273

7. LOKOMOTIVA BRNO (4 MP3/17 Body)                                                                                         

Šach.   Jméno              Rtg       FED     4          5          6          7          Body    Part.% Rtg

1 Kratochvíl Milan       1787    CZE     1          ½         1          1                 4          87,5     1951

2 Dráb Tomáš             1737    CZE     0          0          0          0          0          4          0,0      1821

3 Svoboda Karel         1675    CZE     0          ½         ½         1          2          4          50,0     1782

4 Lamser Tomáš          1551    CZE     ½         1          1          ½         3          4          75,0     1698

5 Musil Jiří                   1371    CZE     0          0          ½         0          ½         4          12,5     1601

6 Fiala Vojtěch            0          CZE     0          0          0          0          0          4          0,0      1427

8. LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ (1 MP3/15 Body)                                  

Šach.   Jméno              Rtg       FED     4          5          6          7          Body    Part.% Rtg

1 Zeinert Michal H       2092    CZE     ½         1          1          1                 4          87,5     1951

2 Šimek Jan                 1928    CZE     ½         0          0          1                 4          37,5     1821

3 Petráž Martin            1722    CZE     1          0          1          ½                4          62,5     1782

4 Vondra Lukáš           1727    CZE     0          0          ½         ½         1          4          25,0     1698

5 Čižinský Petr            0          CZE     0          0          0          0          0          4          0,0      1601

6 Tolg Tomáš              0          CZE     0          0          0          0          0          4          0,0      1427

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.